რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის Stanley Royle გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
Stanley Royle: რას მიუთითებს კონსულტაციები
Stanley Royle-ის ნამუშწარეს ყველაზე ხშირად - Morning on the Derbyshire Moors - კონსულტირებენ; ბოლო თორმეტ თვეში მას 800 ნახვა ჰქონდა, რაც ყველა კონსულტაციის 33%-ს შეადგენს. რეიტინგში მას მოსდევს Winter, Corfe Castle Village და Sheffield from Wincobank Wood. ხატის გვერდი ნახსენבარი იყო 100-ჯერ, ხოლო ნამუშევრების გვერდები — 1 900-ჯერ, სულ 2 000-ჯერ. ივლ 2026 ყველაზე მეტი კონსულტაციით გამოსাইStand되는 თვეა: 1 600. მستავრები რბილი განათება (განათების ინტენსივობა)-ს ირჩევენ სტუმრობების 83%-ში, რაც კატალოგის 55%-ს შეადგენს.
Stanley Royle: ყველაზე ხშირად ნახეული 10 ნამუშწარები
თითოეული ჩანაწერი წარმოადგენს Stanley Royle-ის ნამუშწარეს და მის რეიტინგს WikiOO.org-ზე კონსულტაციების მიხედვით ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში.
-
1
Morning on the Derbyshire Moors, 1920
800 ნახვა · 33.3%
-
2
Winter, Corfe Castle Village, 1937
200 ნახვა · 8.3%
-
3
Sheffield from Wincobank Wood, 1923
200 ნახვა · 8.3%
-
4
Sheffield from the Park, 1923
200 ნახვა · 8.3%
-
5
Evening Light, Fishing Village of Prospect, Nova Scotia, Canada, 1941
100 ნახვა · 4.2%
-
6
Village Street, Winter, 1926
100 ნახვა · 4.2%
-
7
Evening Light, Corfe Castle, 1935
100 ნახვა · 4.2%
-
8
The Farmyard, 1914
100 ნახვა · 4.2%
-
9
Bright Winter Morning, 1932
100 ნახვა · 4.2%
-
10
Wintertime, 1926
100 ნახვა · 4.2%
როდის მოითხოვეს Stanley Royle-ის ჩანაწერს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 100 | 1 500 |
| აგვ 2026 | 0 | 400 |
| სექ 2026 | 0 | 0 |
| ოქტ 2026 | 0 | 0 |
Stanley Royle-ის ნამუშევრებს როდის ეძებენ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ მკითხველიরা Stanley Royle-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი ჩრდილი | 24.1% | 4.2% |
| რბილი განათება | 55.2% | 83.3% |
| ნათელი ბალანსი | 13.8% | 12.5% |
| ნათელი | 6.9% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 27.6% | 16.7% |
| ნაზი ფერები | 55.2% | 70.8% |
| რბილი ბალანსირებული | 13.8% | 8.3% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 3.5% | 4.2% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 60.0% | 45.5% |
| მიწისფეროვანი | 26.7% | 45.5% |
| მუქი | 6.7% | 9.1% |
| პასტელური ფერები | 6.7% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 24.1% | 4.2% |
| ბალანსირებული | 69.0% | 87.5% |
| ფერადი და მკვეთრი | 6.9% | 8.3% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 10.3% | 4.2% |
| რბილი | 13.8% | 8.3% |
| ბალანსირებული | 6.9% | 4.2% |
| მკვეთრი | 34.5% | 25.0% |
| განცხადება | 34.5% | 58.3% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 48.3% | 66.7% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 17.2% | 12.5% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 17.2% | 8.3% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 10.3% | 8.3% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 6.9% | 4.2% |
რა არის Stanley Royle-ის ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშწევრები თვეს თვეზე?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evening Light, Corfe Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dappled Sunlight on Snow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Light, Fishing Vill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Goose Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morning on the Derbyshire M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 200 | 0 | 0 |
| Ploughing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Farmyard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Burbage Brook | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sheffield from the Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
რა ენებზე ეძებენ Stanley Royle-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
რამდენი კონსულტაციაა დღეში Stanley Royle-ისთვის და მომდევნო სამი კვირის განმავლობაში?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ხუთ 15 ოქტ | 100 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 0 |
| ოთხ 4 ნოე | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
Stanley Royle-ის მკითხველთა შესახებ
Stanley Royle-ის რომელ ნამუშgareობას მიმართავენ ყველაზე ხშირად?
- Morning on the Derbyshire Moors პირველია, 800 ნახვით და 33% კონსულტაციით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით მაღლა.
რამდენად დიდია Stanley Royle-ის მკითხველთა რაოდენობა WikiOO.org-ზე?
- 2 000 ნახვა თორმეტ თვეში: 100 ხელოვანის გვერდზე, 1 900 ნამუშევრებზე.
Stanley Royle-ის რომელ ნამუშევრებს შეესაბამება მკითხველთა არჩევანი?
- რბილი განათება (განათების ინტენსივობა) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ რბილი განათება-ს (განათების ინტენსივობა), იღებენ 83%-ს ვიზიტებს კატალოგის 55%-ის წილში.