რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის Stephen Chaplin გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
Stephen Chaplin: რას მიუთითებს კონსულტაციები
Stephen Chaplin-ის ნამუშწარეს ყველაზე ხშირად - Canadian Corner, My Grandfather Machine Gunned by Low Level Intruder, 1940 - კონსულტირებენ; ბოლო თორმეტ თვეში მას 200 ნახვა ჰქონდა, რაც ყველა კონსულტაციის 6%-ს შეადგენს. რეიტინგში მას მოსდევს The Farnborough Whistling Bombs, Early 1940 და Gas Mask Testing Van, War Memorial, 1939. ხატის გვერდი ნახსენבარი იყო 1 900-ჯერ, ხოლო ნამუშევრების გვერდები — 2 500-ჯერ, სულ 4 400-ჯერ. ივლ 2026 ყველაზე მეტი კონსულტაციით გამოსাইStand되는 თვეა: 3 500. მცவாলেები ინფორმაციას კომპიუტერები (84%) და სმარტფონები (16%)-ზე ნახულობენ. მستავრები ფერების მკაფიო გამოკვეთილება (ფერების გაჯერებულობა)-ს ირჩევენ სტუმრობების 45%-ში, რაც კატალოგის 18%-ს შეადგენს.
Stephen Chaplin: ყველაზე ხშირად ნახეული 10 ნამუშწარები
თითოეული ჩანაწერი წარმოადგენს Stephen Chaplin-ის ნამუშწარეს და მის რეიტინგს WikiOO.org-ზე კონსულტაციების მიხედვით ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში.
-
1
Canadian Corner, My Grandfather Machine Gunned by Low Level Intruder, 1940, 2004
200 ნახვა · 6.1%
-
2
The Farnborough Whistling Bombs, Early 1940, 2006
200 ნახვა · 6.1%
-
3
Gas Mask Testing Van, War Memorial, 1939, 2004
200 ნახვა · 6.1%
-
4
Enterprise Way and Causeway, SW18, 2002
200 ნახვა · 6.1%
-
5
Hunterian Images (panel 1 of 4)
200 ნახვა · 6.1%
-
6
In Memoriam The Instant Death Of Three Aviators, 1940–1941, 2006
100 ნახვა · 3.0%
-
7
They're Turning Back, 2005
100 ნახვა · 3.0%
-
8
Peter Hammetts Trench A V1 Falls Nearby, Summer 1944, 2006
100 ნახვა · 3.0%
-
9
Treatment in Minors, 2003 (detail) (a set of 7 progress paintings, panel 1 of 7), 2003
100 ნახვა · 3.0%
-
10
1930s Houses and Orpington Bypass, 2003
100 ნახვა · 3.0%
როდის მოითხოვეს Stephen Chaplin-ის ჩანაწერს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 100 |
| ივლ 2026 | 1 200 | 2 300 |
| აგვ 2026 | 100 | 0 |
| სექ 2026 | 0 | 0 |
| ოქტ 2026 | 600 | 100 |
Stephen Chaplin-ის ნამუშევრებს როდის ეძებენ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ მკითხველიরা Stephen Chaplin-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 8.0% | 6.1% |
| რბილი ჩრდილი | 30.0% | 36.4% |
| რბილი განათება | 34.0% | 21.2% |
| ნათელი ბალანსი | 22.0% | 36.4% |
| ნათელი | 6.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 24.0% | 21.2% |
| ნაზი ფერები | 28.0% | 15.2% |
| რბილი ბალანსირებული | 26.0% | 18.2% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 18.0% | 45.5% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 4.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 33.3% | 42.9% |
| ნეიტრალური ტონები | 41.0% | 28.6% |
| მიწისფეროვანი | 25.6% | 28.6% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 30.0% | 27.3% |
| ბალანსირებული | 54.0% | 36.4% |
| ფერადი და მკვეთრი | 16.0% | 36.4% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 6.0% | 6.1% |
| რბილი | 18.0% | 18.2% |
| ბალანსირებული | 10.0% | 6.1% |
| მკვეთრი | 16.0% | 15.2% |
| განცხადება | 50.0% | 54.5% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 46.0% | 30.3% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 12.0% | 12.1% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 14.0% | 6.1% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 8.0% | 21.2% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 20.0% | 30.3% |
რა არის Stephen Chaplin-ის ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშწევრები თვეს თვეზე?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Crofton Entrance to Orp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Treatment in Minors, Depart… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Treatment in Minors, Arriva… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Declaration of War, 3 Septe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peter Hammetts Trench A V1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| In Memoriam The Instant Dea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Hunterian Images (panel 2 o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| St Mary Cray from Sevenoaks… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Edge of Orpington | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| College of Further Education | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა არის Stephen Chaplin-ის კონსულტაციების განაწილება მოწყობილობების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემები ცხრილში
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 3 700 | 84.1% |
| სმარტფონები | 700 | 15.9% |
რა ენებზე ეძებენ Stephen Chaplin-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 500 | 71.4% |
| ჩეხური | 100 | 14.3% |
| ჰოლანდიური | 100 | 14.3% |
რამდენი კონსულტაციაა დღეში Stephen Chaplin-ისთვის და მომდევნო სამი კვირის განმავლობაში?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 100 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 100 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 700 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 900 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 1 100 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 1 300 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
Stephen Chaplin-ის მკითხველთა შესახებ
Stephen Chaplin-ის რომელ ნამუშgareობას მიმართავენ ყველაზე ხშირად?
- Canadian Corner, My Grandfather Machine Gunned by Low Level Intruder, 1940 პირველია, 200 ნახვით და 6% კონსულტაციით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით მაღლა.
რამდენად დიდია Stephen Chaplin-ის მკითხველთა რაოდენობა WikiOO.org-ზე?
- 4 400 ნახვა თორმეტ თვეში: 1 900 ხელოვანის გვერდზე, 2 500 ნამუშევრებზე.
რა მოწყობილობებს იყენებენ Stephen Chaplin-ის მკითხველი?
- მათ იყენებენ კომპიუტერები (84%) და სმარტფონები (16%); კომპიუტერები შეადგენს კონსულტაციების 84%-ს.
Stephen Chaplin-ის რომელ ნამუშევრებს შეესაბამება მკითხველთა არჩევანი?
- ფერების მკაფიო გამოკვეთილება (ფერების გაჯერებულობა) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ ფერების მკაფიო გამოკვეთილება-ს (ფერების გაჯერებულობა), იღებენ 45%-ს ვიზიტებს კატალოგის 18%-ის წილში.