რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის სულეიმან მანსური გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
სულეიმან მანსური: სტატისტიკა მოკლედ
Perseverance and Hope ყველაზედებნად ნახული ნამუშწევრია სულეიმან მანსური-ის შემოქმედებიდან: 500 ნახვა ბოლო თვring-ში, რაც მთლიანი რაოდენობის 19% შეადგენს. ასევე ხშირად ნახულობენ: Olive Tree Grove და Holy Land. ჯამური კონსულტაციები: 4 500 (3 600 ხელოვანის პროფილი, 900 ნამუშწაროსი). 74%-ით შემცირება აგვ 2026-სა და სექ 2026-ს შორის. პიკი: აგვ 2026 (2 700 ნახვარი). მოწყობილობების განაწილება: სმარტფონები (49%), კომპიუტერები (47%) და ტაბლეტები (4%). დაფიქსირებული უპირატესობა: მიწისფეროვანი (ატმოსფერო), კატალოგის 33%-ის ვიზიტების 60%.
სულეიმან მანსური-ის 10 საუკეთესო ნამუშევარი კონსულტაციების მიხედვით
რეიტინგი ითვლის WikiOO.org-ზე გაკეთებულ მოთხოვნებს თვედიდან თვემდე და არა კატალოგის ქულებს. პირველი ადგილი ეკუთვნის სულეიმან მანსური-ის ყველაზე მოთხოვნილ ნამუშევარს.
-
1
Perseverance and Hope, 1976
500 ნახვა · 19.2%
-
2
Olive Tree Grove, 2012
400 ნახვა · 15.4%
-
3
Holy Land, 2019
400 ნახვა · 15.4%
-
4
Memory of places
300 ნახვა · 11.5%
-
5
Temporary Escape, 2019
300 ნახვა · 11.5%
-
6
Olive Field
200 ნახვა · 7.7%
-
7
Prison, 1982
200 ნახვა · 7.7%
-
8
The Daughter of Jerusalem, 1978
100 ნახვა · 3.8%
-
9
Sad Tunes
100 ნახვა · 3.8%
-
10
Jamal Al Mahamel III (The Camel/Carrier of Hardships), 2005
100 ნახვა · 3.8%
რამდენია სულეიმან მანსური-ის ჩანაწერის ყოველთვიური წაკითხვების რაოდენობა?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 400 | 700 |
| აგვ 2026 | 2 500 | 200 |
| სექ 2026 | 700 | 0 |
რამდენად ბევრი ადამიანი კითხულობს სულეიმან მანსური-ის ნამუშევრებს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
სულეიმან მანსური-ის რომელ კატეგორიულ ნამუშევრებს ირჩევენ მკითხველი?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 33.3% | 60.0% |
| დრამატული | 33.3% | 30.0% |
| ნოსტალგიური | 16.7% | 10.0% |
| მშვიდი და სულიერი | 16.7% | 0.0% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაფიქრებითი | 50.0% | 70.0% |
| მძიმე და სევდიანი | 16.7% | 20.0% |
| მელანქოლიური | 16.7% | 10.0% |
| მშვიდი | 16.7% | 0.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი ჩრდილი | 33.3% | 46.2% |
| რბილი განათება | 41.7% | 26.9% |
| ნათელი ბალანსი | 16.7% | 26.9% |
| ნათელი | 8.3% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 33.3% | 26.9% |
| ნაზი ფერები | 25.0% | 42.3% |
| რბილი ბალანსირებული | 8.3% | 3.9% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 33.3% | 26.9% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 45.5% | 50.0% |
| მუქი | 36.4% | 29.2% |
| მიწისფეროვანი | 9.1% | 20.8% |
| პასტელური ფერები | 9.1% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 25.0% | 23.1% |
| ბალანსირებული | 50.0% | 65.4% |
| ფერადი და მკვეთრი | 25.0% | 11.5% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 8.3% | 3.9% |
| რბილი | 58.3% | 84.6% |
| ბალანსირებული | 8.3% | 0.0% |
| მკვეთრი | 16.7% | 3.9% |
| განცხადება | 8.3% | 7.7% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 50.0% | 46.2% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 8.3% | 3.9% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 8.3% | 15.4% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 33.3% | 34.6% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 0.0% | 0.0% |
როგორ არის წელიწადის განმავლობაში განაწილებული სულეიმან მანსური-ის ყველაზე ხშირად ნახული ნამუშევრები?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Olive Tree Grove | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled Triptych | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Olive Field | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sad Tunes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Prison | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Daughter of Jerusalem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Perseverance and Hope | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 |
| Jamal Al Mahamel III (The C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Memory of places | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Temporary Escape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
სულეიმან მანსური-ს ეძებენ ტელეფონით თუ კომპიუტერით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| სმარტფონები | 2 200 | 48.9% |
| კომპიუტერები | 2 100 | 46.7% |
| ტაბლეტები | 200 | 4.4% |
როგორ არის გადანაწილებული სულეიმან მანსური-ის მკითხველი ენების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ესპანური | 300 | 60.0% |
| ინგლისური | 100 | 20.0% |
| იტალიური | 100 | 20.0% |
რა არის სულეიმან მანსური-ის ყოველდღიური წაკითხვების რაოდენობა პროგნოზით?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ორშ 21 სექ | 0 |
| სამ 22 სექ | 0 |
| ოთხ 23 სექ | 0 |
| ხუთ 24 სექ | 0 |
| პარ 25 სექ | 100 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 100 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 200 |
| სამ 6 ოქტ | 100 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 100 |
| კვრ 11 ოქტ | 100 |
| ორშ 12 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| სამ 13 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
სულეიმან მანსური: ხშირად დასმული შეკითხვები
რა არის სულეიმან მანსური-ის ყველაზე ხშირად ნახული ნამشევრი?
- Perseverance and Hope: 500 ნახვა, 19% კონსულტაციებიდან. სია მოიცავს 10 ადგილს.
რა არის სულეიმან მანსური-ის მკითხველი аудиტორია?
- 4 500 ვიზიტი თორმეტ თვეში (3 600 ხელოვანის გვერდი, 900 ნამუშწაროს).
სულეიმან მანსური-ს უფრო ხშირად ტელეფონით თუ კომპიუტერით ეძებენ?
- კონსულტაციები იყოფა სმარტფონები (49%), კომპიუტერები (47%) და ტაბლეტები (4%)-ად; ლიდერს იკავებს სმარტფონები 49%-ით.
გამოიყენებენ თუ არა მკითხველი სულეიმან მანსური-ის ნამუშევრების რომელიმე კატეგორიას?
- დიახ, მიწისფეროვანი (ატმოსფერო): 60% ვიზიტებისგან 33%-ის კატალოგში.