რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის თომა კუტური გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
თომა კუტური: მკითხველითა რაოდენობის შეჯამება
ბოლო თვედ განმავლობაში WikiOO.org ბაზაში თომა კუტური-ის ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშწარებიდან იყო Engaged volunteer and his father. (Study for a father and his son): 1 700 ნახვა, რაც ხელოვანის ყველა კონსულტაციის 17% შეადგენს. მას მოსდევს The Romans of the Decadence და Elève américaine peignant. თომა კუტური-ის შესახებ ინფორმაცია ნახეს 11 700-ჯერ: 2 000 დოკუმენტში თომა კუტური და 9 700 ცალკეული ნამუშევრების ჩანაწერებში. კონსულტაციების რაოდენობა 112%-ით გაიზარდა აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. ყველაზე მაღალი კონსულტაციების რაოდენობა ივლ 2026-ში დაფიქსირდა, რაც 9 000 ვიზიტს შეადგენდა. კონსულტაცია ტარდება კომპიუტერები (77%), სმარტფონები (19%) და ტაბლეტები (4%)-ზე. მستახლეები დრამატული (ატმოსფერო)-ს უფრო ხშირად ნახულობენ, ვიდრე კატალოგში მისი წილი მიუთითებს: 20% ვიზიტებისგან 0% ნამუშწარების წილის წინააღმდეგ.
თომა კუტური-ის 10 ყველაზედიდი ინტერესით ნახული ნამუშევარი
თომა კუტური-ის ნამუშევრების რეიტინგი WikiOO.org-ზე ბოლო თვედ განხორციელებული კონსულტაციების რაოდენობის მიხედვით, ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშევრები პირველ ადგილზე.
-
1
Engaged volunteer and his father. (Study for a father and his son)
1 700 ნახვა · 16.7%
-
2
The Romans of the Decadence
400 ნახვა · 3.9%
-
3
Elève américaine peignant
400 ნახვა · 3.9%
-
4
Still Life with a Cornemuse
300 ნახვა · 2.9%
-
5
Romans of the Decadence, 1847
300 ნახვა · 2.9%
-
6
Romans of the Decadence (detail), 1847
300 ნახვა · 2.9%
-
7
Etude de têtes (Titre d'usage)
300 ნახვა · 2.9%
-
8
Pifferaro et son fils
300 ნახვა · 2.9%
-
9
The Realist
300 ნახვა · 2.9%
-
10
La Noblesse
300 ნახვა · 2.9%
რამდენჯერ ნახულობენ თომა კუტური-ის ჩანაწერს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემთა ცხრილი
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 200 |
| ივლ 2026 | 1 600 | 7 400 |
| აგვ 2026 | 0 | 800 |
| სექ 2026 | 400 | 1 300 |
რამდენად ხშირად მიმართავენ თომა კუტური-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის თომა კუტური-ის ნამუშევრებს იკითხავენ მკითხველი?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემთა ცხრილი
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| რომანტიკული | 100.0% | 63.6% |
| დრამატული | 0.0% | 20.4% |
| ელეგანტური | 0.0% | 9.1% |
| მშვიდი და რბილი | 0.0% | 6.8% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მელანქოლიური | 100.0% | 68.2% |
| დაფიქრებითი | 0.0% | 20.4% |
| დრამატული | 0.0% | 11.4% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 34.0% | 41.2% |
| რბილი ჩრდილი | 40.0% | 40.2% |
| რბილი განათება | 22.0% | 15.7% |
| ნათელი ბალანსი | 4.0% | 2.9% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 36.0% | 18.6% |
| ნაზი ფერები | 34.0% | 51.0% |
| რბილი ბალანსირებული | 22.0% | 20.6% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 8.0% | 9.8% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 79.5% | 81.0% |
| მუქი | 10.3% | 12.6% |
| ნეიტრალური ტონები | 7.7% | 5.3% |
| მონოქრომული | 0.0% | 1.1% |
| ბუნება | 2.6% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 44.0% | 31.4% |
| ბალანსირებული | 50.0% | 64.7% |
| ფერადი და მკვეთრი | 6.0% | 3.9% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 14.0% | 6.9% |
| რბილი | 18.0% | 36.3% |
| ბალანსირებული | 6.0% | 14.7% |
| მკვეთრი | 26.0% | 22.6% |
| განცხადება | 36.0% | 19.6% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 2.0% | 1.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 6.0% | 11.8% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 8.0% | 4.9% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 34.0% | 46.1% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 50.0% | 36.3% |
თომა კუტური-ის რომელ ნამუშევრებს ათვring-თრივ ყველაზე ხშირად ნახავენ?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემთა ცხრილი
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Romans of the Decadence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Horace and Lydia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Romans of the Decadence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 | 0 |
| ADOLPHE MOREAU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| JEUNE FEMME EN BUSTE LES EP… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Romans of the Decadence (de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Little Bather | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| MARIE SIMONET | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Romans of the Decadence (de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Engaged volunteer and his f… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 1 200 | 0 | 300 |
თომა კუტური-ის ნახვისთვის რომელ მოწყობილობებს იყენებენ?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემთა ცხრილი
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 9 000 | 76.9% |
| სმარტფონები | 2 200 | 18.8% |
| ტაბლეტები | 500 | 4.3% |
რა ენებზე ეძებენ თომა კუტური-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემთა ცხრილი
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 700 | 63.6% |
| იაპონური | 200 | 18.2% |
| რუსული | 200 | 18.2% |
რამდენი კონსულტაციაა თომა კუტური-ს დღეში და რა არის მოსალოდნელი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემთა ცხრილი
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| პარ 25 სექ | 200 |
| შაბ 26 სექ | 100 |
| კვრ 27 სექ | 300 |
| ორშ 28 სექ | 100 |
| სამ 29 სექ | 100 |
| ოთხ 30 სექ | 100 |
| ხუთ 1 ოქტ | 600 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 200 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 300 |
| შაბ 10 ოქტ | 100 |
| კვრ 11 ოქტ | 500 |
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ | 200 |
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ | 300 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
თომა კუტური-ის მკითხველობის შესახებ კითხვები
თომა კუტური-ის რომელ ნამუშევრებს ეջობენ ყველაზე ხშირად?
- Engaged volunteer and his father. (Study for a father and his son), 1 700 ნახვით (17% თომა კუტური-ის ყველა კონსულტაციის). ზემოთ მოცემულ რეიტინგში წარმოდგენილია 10 ნამუშწარები.
რამდენჯერ ეძებენ თომა კუტური-ს WikiOO.org-ზე?
- 11 700 ნახმა თორმეტ თვეში: 2 000 ხელოვანის გვერდზე და 9 700 ნამუშევრების გვერდებზე.
რა მოწყობილობებზე იკითხება თომა კუტური?
- თომა კუტური-ს ეძებენ კომპიუტერები (77%), სმარტფონები (19%) და ტაბლეტები (4%)-ზე; კომპიუტერები შემთხვევები შეადგენს კონსულტაციების 77%-ს.
თომა კუტური-ის რომელ ტიპის ნამუშევრებს ანიჭებენ უპირატესობას მკითხველი?
- დრამატული (ატმოსფერო): 20% ვიზიტებისგან, კატალოგის 0%-ის წინააღმდეგ.