თომას რესნერი ვინ იკვლევს ჩანაწერებს და რომელი ნამუშევრები

1971

რა არის ეს გვერდი?

ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის თომას რესნერი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.

სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.

თომას რესნერი: რას მიუთითებს კონსულტაციები

თომას რესნერი-ის ნამუშწარეს ყველაზე ხშირად - Arrive 2 - კონსულტირებენ; ბოლო თორმეტ თვეში მას 300 ნახვა ჰქონდა, რაც ყველა კონსულტაციის 15%-ს შეადგენს. რეიტინგში მას მოსდევს Subsoil 15×21cm Ink ×paper 2022 და Shadow 1. ხატის გვერდი ნახსენבარი იყო 2 500-ჯერ, ხოლო ნამუშევრების გვერდები — 1 300-ჯერ, სულ 3 800-ჯერ. სექ 2026-დან ოქტ 2026-მდე კონსულტაციების რაოდენობა 225%-ით გაიზარდა. ივლ 2026 ყველაზე მეტი კონსულტაციით გამოსাইStand되는 თვეა: 1 500. მცவாলেები ინფორმაციას კომპიუტერები (97%) და სმარტფონები (3%)-ზე ნახულობენ. მستავრები ბალანსირებული (ფერების ინტენსივობა)-ს ირჩევენ სტუმრობების 60%-ში, რაც კატალოგის 24%-ს შეადგენს.

თომას რესნერი: ყველაზე ხშირად ნახეული 10 ნამუშწარები

თითოეული ჩანაწერი წარმოადგენს თომას რესნერი-ის ნამუშწარეს და მის რეიტინგს WikiOO.org-ზე კონსულტაციების მიხედვით ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში.

  1. Arrive 2 1 Arrive 2, 2022 300 ნახვა · 15.0%
  2. Subsoil 15×21cm Ink ×paper 2022 2 Subsoil 15×21cm Ink ×paper 2022, 2022 300 ნახვა · 15.0%
  3. Shadow 1 3 Shadow 1, 2023 200 ნახვა · 10.0%
  4. Soul Maze :2 4 Soul Maze :2, 2023 200 ნახვა · 10.0%
  5. Soul Maze: 1 5 Soul Maze: 1, 2023 100 ნახვა · 5.0%
  6. Dread 2 15×21cm Ink ×paper 2022 6 Dread 2 15×21cm Ink ×paper 2022, 2022 100 ნახვა · 5.0%
  7. Go in 1(1) 7 Go in 1(1), 2023 100 ნახვა · 5.0%
  8. Nightmarish 2 15×21cm Ink ×paper 2022 8 Nightmarish 2 15×21cm Ink ×paper 2022, 2022 100 ნახვა · 5.0%
  9. Feeling Faint 1 15×21cm Ink ×paper 2022 9 Feeling Faint 1 15×21cm Ink ×paper 2022, 2022 100 ნახვა · 5.0%
  10. Untitled 10 Untitled, 2019 100 ნახვა · 5.0%

როდის მოითხოვეს თომას რესნერი-ის ჩანაწერს?

თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.

მონაცემები ცხრილში
თვემხატვრის გვერდინამუშევრების გვერდები
ნოე 202500
დეკ 202500
იან 202600
თებ 202600
მარ 202600
აპრ 202600
მაი 202600
ივნ 20260100
ივლ 20265001 000
აგვ 2026300200
სექ 20264000
ოქტ 20261 3000

თომას რესნერი-ის ნამუშევრებს როდის ეძებენ?

თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.

ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.

რა არის თომას რესნერი-ის ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშწევრები თვეს თვეზე?

თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.

მონაცემები ცხრილში
ნამუშწარებინოე 2025დეკ 2025იან 2026თებ 2026მარ 2026აპრ 2026მაი 2026ივნ 2026ივლ 2026აგვ 2026სექ 2026ოქტ 2026
Soul Maze :2000000000000
POWERLESSNESS:2000000000000
Untitled000000000000
Subsoil 15×21cm Ink ×paper…000000000000
Dread 1 15×21cm Ink ×paper…000000000000
Beyond000000000000
IMAGE:24000000000000
IMAGE:22000000000000
IMAGE:25000000000000
IMAGE:26000000000000

რა არის თომას რესნერი-ის კონსულტაციების განაწილება მოწყობილობების მიხედვით?

თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.

მონაცემები ცხრილში
მოწყობილობანახვებიგაზიარება
კომპიუტერები3 70097.4%
სმარტფონები1002.6%

რა ენებზე ეძებენ თომას რესნერი-ს?

თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.

მონაცემები ცხრილში
ენანახვებიგაზიარება
გერმანული1 10078.6%
ინგლისური30021.4%

რამდენი კონსულტაციაა დღეში თომას რესნერი-ისთვის და მომდევნო სამი კვირის განმავლობაში?

თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.

მონაცემები ცხრილში
დღენახვები
პარ 16 ოქტ100
შაბ 17 ოქტ0
კვრ 18 ოქტ0
ორშ 19 ოქტ0
სამ 20 ოქტ0
ოთხ 21 ოქტ300
ხუთ 22 ოქტ400
პარ 23 ოქტ0
შაბ 24 ოქტ100
კვრ 25 ოქტ0
ორშ 26 ოქტ0
სამ 27 ოქტ0
ოთხ 28 ოქტ300
ხუთ 29 ოქტ0
პარ 30 ოქტ400
შაბ 31 ოქტ0
კვრ 1 ნოე0
ორშ 2 ნოე100
სამ 3 ნოე0
ოთხ 4 ნოე0
ხუთ 5 ნოე800
პარ 6 ნოე (პროგნოზი)300
შაბ 7 ნოე (პროგნოზი)100
კვრ 8 ნოე (პროგნოზი)0
ორშ 9 ნოე (პროგნოზი)100
სამ 10 ნოე (პროგნოზი)0
ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი)400
ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი)700
პარ 13 ნოე (პროგნოზი)300
შაბ 14 ნოე (პროგნოზი)100
კვრ 15 ნოე (პროგნოზი)0
ორშ 16 ნოე (პროგნოზი)100
სამ 17 ნოე (პროგნოზი)0
ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი)400
ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი)800
პარ 20 ნოე (პროგნოზი)400
შაბ 21 ნოე (პროგნოზი)100
კვრ 22 ნოე (პროგნოზი)0
ორშ 23 ნოე (პროგნოზი)100
სამ 24 ნოე (პროგნოზი)0
ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი)400
ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი)900

თომას რესნერი-ის მკითხველთა შესახებ

თომას რესნერი-ის რომელ ნამუშgareობას მიმართავენ ყველაზე ხშირად?

Arrive 2 პირველია, 300 ნახვით და 15% კონსულტაციით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით მაღლა.

რამდენად დიდია თომას რესნერი-ის მკითხველთა რაოდენობა WikiOO.org-ზე?

3 800 ნახვა თორმეტ თვეში: 2 500 ხელოვანის გვერდზე, 1 300 ნამუშევრებზე.

რა მოწყობილობებს იყენებენ თომას რესნერი-ის მკითხველი?

მათ იყენებენ კომპიუტერები (97%) და სმარტფონები (3%); კომპიუტერები შეადგენს კონსულტაციების 97%-ს.

თომას რესნერი-ის რომელ ნამუშევრებს შეესაბამება მკითხველთა არჩევანი?

ბალანსირებული (ფერების ინტენსივობა) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ ბალანსირებული-ს (ფერების ინტენსივობა), იღებენ 60%-ს ვიზიტებს კატალოგის 24%-ის წილში.