რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის თომას უინსი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
თომას უინსი: სტატისტიკა მოკლედ
Flower Girls Of Naples ყველაზედებნად ნახული ნამუშწევრია თომას უინსი-ის შემოქმედებიდან: 200 ნახვა ბოლო თვring-ში, რაც მთლიანი რაოდენობის 15% შეადგენს. ასევე ხშირად ნახულობენ: Sir william gell და The Itinerant Musician. ჯამური კონსულტაციები: 1 300 (300 ხელოვანის პროფილი, 1 000 ნამუშწაროსი). პიკი: ივლ 2026 (1 000 ნახვარი). დაფიქსირებული უპირატესობა: ფერადი და მკვეთრი (ფერების ინტენსივობა), კატალოგის 11%-ის ვიზიტების 31%.
თომას უინსი-ის 10 საუკეთესო ნამუშევარი კონსულტაციების მიხედვით
რეიტინგი ითვლის WikiOO.org-ზე გაკეთებულ მოთხოვნებს თვედიდან თვემდე და არა კატალოგის ქულებს. პირველი ადგილი ეკუთვნის თომას უინსი-ის ყველაზე მოთხოვნილ ნამუშევარს.
-
1
Flower Girls Of Naples
200 ნახვა · 15.4%
-
2
Sir william gell
200 ნახვა · 15.4%
-
3
The Itinerant Musician
200 ნახვა · 15.4%
-
4
Le Chapeau De Brigand
100 ნახვა · 7.7%
-
5
A Neapolitan Saint Manufactory
100 ნახვა · 7.7%
-
6
Castellamare - A Neapolitan Girl Kneeling By A Column, Holding A Basket Of Fruit, With A View Of The Harbour Below
100 ნახვა · 7.7%
-
7
The Favourite Shepherd
100 ნახვა · 7.7%
-
8
Neapolitans Dancing The Tarantella
100 ნახვა · 7.7%
-
9
Neapolitan Peasants At The Festa Of The Madonna Del Arco
100 ნახვა · 7.7%
-
10
Mattens
100 ნახვა · 7.7%
რამდენია თომას უინსი-ის ჩანაწერის ყოველთვიური წაკითხვების რაოდენობა?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 100 | 900 |
| აგვ 2026 | 0 | 0 |
| სექ 2026 | 0 | 0 |
| ოქტ 2026 | 200 | 100 |
რამდენად ბევრი ადამიანი კითხულობს თომას უინსი-ის ნამუშევრებს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
თომას უინსი-ის რომელ კატეგორიულ ნამუშევრებს ირჩევენ მკითხველი?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 10.8% | 7.7% |
| რბილი ჩრდილი | 35.1% | 38.5% |
| რბილი განათება | 29.7% | 38.5% |
| ნათელი ბალანსი | 13.5% | 0.0% |
| ნათელი | 10.8% | 15.4% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 24.3% | 7.7% |
| ნაზი ფერები | 35.1% | 38.5% |
| რბილი ბალანსირებული | 29.7% | 30.8% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 10.8% | 23.1% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 54.3% | 53.8% |
| მუქი | 17.1% | 30.8% |
| ნეიტრალური ტონები | 22.9% | 0.0% |
| პასტელური ფერები | 5.7% | 15.4% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 29.7% | 15.4% |
| ბალანსირებული | 59.5% | 53.8% |
| ფერადი და მკვეთრი | 10.8% | 30.8% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 5.4% | 15.4% |
| რბილი | 16.2% | 30.8% |
| ბალანსირებული | 5.4% | 0.0% |
| მკვეთრი | 24.3% | 30.8% |
| განცხადება | 48.6% | 23.1% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 8.1% | 0.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 8.1% | 0.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 5.4% | 7.7% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 62.2% | 69.2% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 16.2% | 23.1% |
როგორ არის წელიწადის განმავლობაში განაწილებული თომას უინსი-ის ყველაზე ხშირად ნახული ნამუშევრები?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Favourite Shepherd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Castellamare - A Neapolitan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Tom Jones and Mrs Weston | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The North Area With A Monum… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bachelor of Law | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Tomb Of Lewis Stuart, D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mattens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Returning From School | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Embrace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Itinerant Musician | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
როგორ არის გადანაწილებული თომას უინსი-ის მკითხველი ენების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ესპანური | 100 | 50.0% |
| რუსული | 100 | 50.0% |
რა არის თომას უინსი-ის ყოველდღიური წაკითხვების რაოდენობა პროგნოზით?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 100 |
| ოთხ 28 ოქტ | 100 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 0 |
| ოთხ 4 ნოე | 0 |
| ხუთ 5 ნოე | 0 |
| პარ 6 ნოე | 0 |
| შაბ 7 ნოე | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 27 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 28 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
თომას უინსი: ხშირად დასმული შეკითხვები
რა არის თომას უინსი-ის ყველაზე ხშირად ნახული ნამشევრი?
- Flower Girls Of Naples: 200 ნახვა, 15% კონსულტაციებიდან. სია მოიცავს 10 ადგილს.
რა არის თომას უინსი-ის მკითხველი аудиტორია?
- 1 300 ვიზიტი თორმეტ თვეში (300 ხელოვანის გვერდი, 1 000 ნამუშწაროს).
გამოიყენებენ თუ არა მკითხველი თომას უინსი-ის ნამუშევრების რომელიმე კატეგორიას?
- დიახ, ფერადი და მკვეთრი (ფერების ინტენსივობა): 31% ვიზიტებისგან 11%-ის კატალოგში.