რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ვიქტორ ვაზარელი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ვიქტორ ვაზარელი: რას მიუთითებს კონსულტაციები
ვიქტორ ვაზარელი-ის ნამუშწარეს ყველაზე ხშირად - Arcturus II - კონსულტირებენ; ბოლო თორმეტ თვეში მას 700 ნახვა ჰქონდა, რაც ყველა კონსულტაციის 2%-ს შეადგენს. რეიტინგში მას მოსდევს სტიდი მასალის ვ და Kaglo II. ხატის გვერდი ნახსენבარი იყო 3 100-ჯერ, ხოლო ნამუშევრების გვერდები — 34 600-ჯერ, სულ 37 700-ჯერ. აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე კონსულტაციების რაოდენობა 39%-ით შემცირდა. ივლ 2026 ყველაზე მეტი კონსულტაციით გამოსাইStand되는 თვეა: 31 600. მცவாলেები ინფორმაციას კომპიუტერები (92%), სმარტფონები (7%) და ტაბლეტები (1%)-ზე ნახულობენ. მستავრები ფერების მკაფიო გამოკვეთილება (ფერების გაჯერებულობა)-ს ირჩევენ სტუმრობების 38%-ში, რაც კატალოგის 28%-ს შეადგენს.
ვიქტორ ვაზარელი: ყველაზე ხშირად ნახეული 10 ნამუშწარები
თითოეული ჩანაწერი წარმოადგენს ვიქტორ ვაზარელი-ის ნამუშწარეს და მის რეიტინგს WikiOO.org-ზე კონსულტაციების მიხედვით ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში.
-
1
Arcturus II
700 ნახვა · 1.6%
-
2
სტიდი მასალის ვ, 1936
700 ნახვა · 1.6%
-
3
Kaglo II, 1986
600 ნახვა · 1.4%
-
4
Bivega
600 ნახვა · 1.4%
-
5
Vega-Kontosh-Va
500 ნახვა · 1.1%
-
6
ᲜᲘველი და მწვანე
500 ნახვა · 1.1%
-
7
Lain
500 ნახვა · 1.1%
-
8
SIR-RIS
400 ნახვა · 0.9%
-
9
DVA-DVA
400 ნახვა · 0.9%
-
10
ე-ვერტი-რუჟე
400 ნახვა · 0.9%
როდის მოითხოვეს ვიქტორ ვაზარელი-ის ჩანაწერს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 1 000 |
| ივლ 2026 | 1 400 | 30 200 |
| აგვ 2026 | 700 | 2 400 |
| სექ 2026 | 900 | 1 000 |
ვიქტორ ვაზარელი-ის ნამუშევრებს როდის ეძებენ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ მკითხველიরা ვიქტორ ვაზარელი-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და სულიერი | 30.4% | 36.7% |
| თანამედროვე სტილის | 30.4% | 19.9% |
| მშვიდი და რბილი | 17.4% | 18.6% |
| მინიმალისტური | 8.7% | 12.5% |
| ელეგანტური | 13.0% | 11.9% |
| გამბედავი და მკვეთრი | 0.0% | 0.3% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი | 45.5% | 43.1% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 36.4% | 37.6% |
| დაფიქრებითი | 9.1% | 10.4% |
| ენერგიული და დინამიკური | 9.1% | 5.5% |
| იდუმდენი | 0.0% | 2.1% |
| მელანქოლიური | 0.0% | 1.2% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 24.0% | 24.3% |
| რბილი ჩრდილი | 18.0% | 24.5% |
| რბილი განათება | 34.0% | 29.5% |
| ნათელი ბალანსი | 16.0% | 16.6% |
| ნათელი | 8.0% | 5.2% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 34.0% | 21.5% |
| ნაზი ფერები | 12.0% | 13.4% |
| რბილი ბალანსირებული | 22.0% | 24.0% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 28.0% | 38.3% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 4.0% | 2.7% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 43.6% | 53.5% |
| ნეიტრალური ტონები | 38.5% | 31.1% |
| მიწისფეროვანი | 15.4% | 13.3% |
| პასტელური ფერები | 2.6% | 1.2% |
| გრილი | 0.0% | 0.3% |
| ბუნება | 0.0% | 0.3% |
| თბილი | 0.0% | 0.3% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 36.0% | 25.2% |
| ბალანსირებული | 44.0% | 46.9% |
| ფერადი და მკვეთრი | 20.0% | 27.9% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 6.0% | 14.3% |
| რბილი | 26.0% | 20.2% |
| ბალანსირებული | 6.0% | 8.6% |
| მკვეთრი | 14.0% | 13.2% |
| განცხადება | 48.0% | 43.8% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 36.0% | 40.4% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 24.0% | 17.7% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 16.0% | 11.1% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 16.0% | 15.0% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 8.0% | 15.9% |
რა არის ვიქტორ ვაზარელი-ის ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშწევრები თვეს თვეზე?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pal-Ket | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Kaglo II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bivega | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 100 |
| NB 22 Caope | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tridem K | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| SIR-RIS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Quadrature | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vega-Kontosh-Va | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Yon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ფალ კეტი | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა არის ვიქტორ ვაზარელი-ის კონსულტაციების განაწილება მოწყობილობების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემები ცხრილში
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 34 600 | 91.8% |
| სმარტფონები | 2 800 | 7.4% |
| ტაბლეტები | 300 | 0.8% |
რა ენებზე ეძებენ ვიქტორ ვაზარელი-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 200 | 18.2% |
| ესპანური | 200 | 18.2% |
| ფრანგული | 200 | 18.2% |
| ბულგარული | 100 | 9.1% |
| უნგრული | 100 | 9.1% |
| ქართული | 100 | 9.1% |
| რუსული | 100 | 9.1% |
| სლოვაკური | 100 | 9.1% |
რამდენი კონსულტაციაა დღეში ვიქტორ ვაზარელი-ისთვის და მომდევნო სამი კვირის განმავლობაში?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ოთხ 23 სექ | 1 100 |
| ხუთ 24 სექ | 800 |
| პარ 25 სექ | 300 |
| შაბ 26 სექ | 200 |
| კვრ 27 სექ | 300 |
| ორშ 28 სექ | 200 |
| სამ 29 სექ | 800 |
| ოთხ 30 სექ | 500 |
| ხუთ 1 ოქტ | 600 |
| პარ 2 ოქტ | 700 |
| შაბ 3 ოქტ | 400 |
| კვრ 4 ოქტ | 600 |
| ორშ 5 ოქტ | 1 000 |
| სამ 6 ოქტ | 900 |
| ოთხ 7 ოქტ | 1 300 |
| ხუთ 8 ოქტ | 1 300 |
| პარ 9 ოქტ | 600 |
| შაბ 10 ოქტ | 400 |
| კვრ 11 ოქტ | 1 300 |
| ორშ 12 ოქტ | 900 |
| სამ 13 ოქტ | 1 200 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 1 600 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 1 500 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 900 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 1 200 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 1 100 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 1 600 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 1 800 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 1 700 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 1 000 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 600 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 1 400 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 1 300 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 1 800 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 2 000 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 1 900 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 1 100 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 700 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 1 500 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 1 400 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 2 000 |
ვიქტორ ვაზარელი-ის მკითხველთა შესახებ
ვიქტორ ვაზარელი-ის რომელ ნამუშgareობას მიმართავენ ყველაზე ხშირად?
- Arcturus II პირველია, 700 ნახვით და 2% კონსულტაციით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით მაღლა.
რამდენად დიდია ვიქტორ ვაზარელი-ის მკითხველთა რაოდენობა WikiOO.org-ზე?
- 37 700 ნახვა თორმეტ თვეში: 3 100 ხელოვანის გვერდზე, 34 600 ნამუშევრებზე.
რა მოწყობილობებს იყენებენ ვიქტორ ვაზარელი-ის მკითხველი?
- მათ იყენებენ კომპიუტერები (92%), სმარტფონები (7%) და ტაბლეტები (1%); კომპიუტერები შეადგენს კონსულტაციების 92%-ს.
ვიქტორ ვაზარელი-ის რომელ ნამუშევრებს შეესაბამება მკითხველთა არჩევანი?
- ფერების მკაფიო გამოკვეთილება (ფერების გაჯერებულობა) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ ფერების მკაფიო გამოკვეთილება-ს (ფერების გაჯერებულობა), იღებენ 38%-ს ვიზიტებს კატალოგის 28%-ის წილში.