რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის უილიამ ჯეიმს მულერი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
უილიამ ჯეიმს მულერი: რას მიუთითებს კონსულტაციები
უილიამ ჯეიმს მულერი-ის ნამუშწარეს ყველაზე ხშირად - Scene in Wales - კონსულტირებენ; ბოლო თორმეტ თვეში მას 300 ნახვა ჰქონდა, რაც ყველა კონსულტაციის 11%-ს შეადგენს. რეიტინგში მას მოსდევს Sand pits, hampstead heath და St benet's abbey. ხატის გვერდი ნახსენבარი იყო 500-ჯერ, ხოლო ნამუშევრების გვერდები — 2 100-ჯერ, სულ 2 600-ჯერ. აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე კონსულტაციების რაოდენობა 100%-ით გაიზარდა. ივლ 2026 ყველაზე მეტი კონსულტაციით გამოსাইStand되는 თვეა: 2 200. მستავრები მშვიდი და რბილი (კონტრასტი)-ს ირჩევენ სტუმრობების 29%-ში, რაც კატალოგის 14%-ს შეადგენს.
უილიამ ჯეიმს მულერი: ყველაზე ხშირად ნახეული 10 ნამუშწარები
თითოეული ჩანაწერი წარმოადგენს უილიამ ჯეიმს მულერი-ის ნამუშწარეს და მის რეიტინგს WikiOO.org-ზე კონსულტაციების მიხედვით ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში.
-
1
Scene in Wales
300 ნახვა · 10.7%
-
2
Sand pits, hampstead heath
200 ნახვა · 7.1%
-
3
St benet's abbey
200 ნახვა · 7.1%
-
4
Landscape with Girl
100 ნახვა · 3.6%
-
5
Head of a Zingari, Xanthus
100 ნახვა · 3.6%
-
6
Mountain River with a Boy Fishing
100 ნახვა · 3.6%
-
7
The baronial hall
100 ნახვა · 3.6%
-
8
A woody landscape
100 ნახვა · 3.6%
-
9
Landscape, young anglers
100 ნახვა · 3.6%
-
10
The Slave Market At Cairo
100 ნახვა · 3.6%
როდის მოითხოვეს უილიამ ჯეიმს მულერი-ის ჩანაწერს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 100 |
| ივლ 2026 | 400 | 1 800 |
| აგვ 2026 | 100 | 0 |
| სექ 2026 | 0 | 200 |
უილიამ ჯეიმს მულერი-ის ნამუშევრებს როდის ეძებენ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ მკითხველიরা უილიამ ჯეიმს მულერი-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 46.0% | 57.1% |
| რბილი ჩრდილი | 36.0% | 28.6% |
| რბილი განათება | 16.0% | 14.3% |
| ნათელი ბალანსი | 2.0% | 0.0% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 32.0% | 42.9% |
| ნაზი ფერები | 40.0% | 42.9% |
| რბილი ბალანსირებული | 26.0% | 10.7% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 2.0% | 3.6% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 87.9% | 87.5% |
| მონოქრომული | 6.1% | 6.2% |
| მუქი | 3.0% | 6.2% |
| ნეიტრალური ტონები | 3.0% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 52.0% | 57.1% |
| ბალანსირებული | 46.0% | 39.3% |
| ფერადი და მკვეთრი | 2.0% | 3.6% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 14.0% | 28.6% |
| რბილი | 10.0% | 14.3% |
| ბალანსირებული | 12.0% | 3.6% |
| მკვეთრი | 12.0% | 10.7% |
| განცხადება | 52.0% | 42.9% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 12.0% | 17.9% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 12.0% | 3.6% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 10.0% | 21.4% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 58.0% | 46.4% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 8.0% | 10.7% |
რა არის უილიამ ჯეიმს მულერი-ის ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშწევრები თვეს თვეზე?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gillingham on the Medway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior Collegiate Church… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The god pan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View of Eton and the Fell… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain River with a Boy F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape with Children | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Welsh cottage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Heidelberg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With Windmill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Covered Wagon Crossing a He… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე ეძებენ უილიამ ჯეიმს მულერი-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| პორტუგალიური | 100 | 100.0% |
რამდენი კონსულტაციაა დღეში უილიამ ჯეიმს მულერი-ისთვის და მომდევნო სამი კვირის განმავლობაში?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 100 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 200 |
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
უილიამ ჯეიმს მულერი-ის მკითხველთა შესახებ
უილიამ ჯეიმს მულერი-ის რომელ ნამუშgareობას მიმართავენ ყველაზე ხშირად?
- Scene in Wales პირველია, 300 ნახვით და 11% კონსულტაციით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით მაღლა.
რამდენად დიდია უილიამ ჯეიმს მულერი-ის მკითხველთა რაოდენობა WikiOO.org-ზე?
- 2 600 ნახვა თორმეტ თვეში: 500 ხელოვანის გვერდზე, 2 100 ნამუშევრებზე.
უილიამ ჯეიმს მულერი-ის რომელ ნამუშევრებს შეესაბამება მკითხველთა არჩევანი?
- მშვიდი და რბილი (კონტრასტი) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ მშვიდი და რბილი-ს (კონტრასტი), იღებენ 29%-ს ვიზიტებს კატალოგის 14%-ის წილში.