რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ხუან დე ხუანესი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ხუან დე ხუანესი: სტატისტიკა მოკლედ
The Last Supper ყველაზედებნად ნახული ნამუშწევრია ხუან დე ხუანესი-ის შემოქმედებიდან: 800 ნახვა ბოლო თვring-ში, რაც მთლიანი რაოდენობის 36% შეადგენს. ასევე ხშირად ნახულობენ: The Last Supper და Portrait of Alfonso V, King of Aragon (Retrato del Monarca Alfonso V, Rey de Aragón). ჯამური კონსულტაციები: 2 400 (500 ხელოვანის პროფილი, 1 900 ნამუშწაროსი). 50%-ით შემცირება აგვ 2026-სა და სექ 2026-ს შორის. პიკი: ივლ 2026 (1 500 ნახვარი). დაფიქსირებული უპირატესობა: ელეგანტური (ატმოსფერო), კატალოგის 40%-ის ვიზიტების 83%.
ხუან დე ხუანესი-ის 10 საუკეთესო ნამუშევარი კონსულტაციების მიხედვით
რეიტინგი ითვლის WikiOO.org-ზე გაკეთებულ მოთხოვნებს თვედიდან თვემდე და არა კატალოგის ქულებს. პირველი ადგილი ეკუთვნის ხუან დე ხუანესი-ის ყველაზე მოთხოვნილ ნამუშევარს.
-
1
The Last Supper, 1560
800 ნახვა · 36.4%
-
2
The Last Supper, 1560
200 ნახვა · 9.1%
-
3
Portrait of Alfonso V, King of Aragon (Retrato del Monarca Alfonso V, Rey de Aragón)
200 ნახვა · 9.1%
-
4
The Christ of Sorrows
200 ნახვა · 9.1%
-
5
Behold the man!
200 ნახვა · 9.1%
-
6
Virgin and the Child with Sts John the Baptist and John the Evangelist, 1550
100 ნახვა · 4.5%
-
7
Christ with the Chalice
100 ნახვა · 4.5%
-
8
St John the Evangelist, 1445
100 ნახვა · 4.5%
-
9
The immaculate Virgin
100 ნახვა · 4.5%
-
10
The Martyrdom of Saint Stephen
100 ნახვა · 4.5%
რამდენია ხუან დე ხუანესი-ის ჩანაწერის ყოველთვიური წაკითხვების რაოდენობა?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 500 | 1 000 |
| აგვ 2026 | 0 | 600 |
| სექ 2026 | 0 | 300 |
რამდენად ბევრი ადამიანი კითხულობს ხუან დე ხუანესი-ის ნამუშევრებს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
ხუან დე ხუანესი-ის რომელ კატეგორიულ ნამუშევრებს ირჩევენ მკითხველი?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ელეგანტური | 40.0% | 83.3% |
| მშვიდი და რბილი | 40.0% | 16.7% |
| დრამატული | 20.0% | 0.0% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი | 40.0% | 83.3% |
| მელანქოლიური | 40.0% | 8.3% |
| დაფიქრებითი | 20.0% | 8.3% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 21.4% | 13.6% |
| რბილი ჩრდილი | 50.0% | 72.7% |
| რბილი განათება | 28.6% | 13.6% |
| ნათელი ბალანსი | 0.0% | 0.0% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 14.3% | 4.5% |
| ნაზი ფერები | 28.6% | 22.7% |
| რბილი ბალანსირებული | 50.0% | 63.6% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 7.1% | 9.1% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 28.6% | 18.2% |
| ბალანსირებული | 64.3% | 77.3% |
| ფერადი და მკვეთრი | 7.1% | 4.5% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი | 0.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული | 14.3% | 9.1% |
| მკვეთრი | 21.4% | 18.2% |
| განცხადება | 64.3% | 72.7% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 0.0% | 0.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 14.3% | 4.5% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 21.4% | 18.2% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 57.1% | 72.7% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 7.1% | 4.5% |
როგორ არის წელიწადის განმავლობაში განაწილებული ხუან დე ხუანესი-ის ყველაზე ხშირად ნახული ნამუშევრები?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Last Supper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 200 |
| The Last Supper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Virgin and the Child with S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Entombment of St Stephe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christ with the Chalice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Alfonso V, King… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| St John the Evangelist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Holy family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Christ of Sorrows | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Behold the man! | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
როგორ არის გადანაწილებული ხუან დე ხუანესი-ის მკითხველი ენების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ჰოლანდიური | 100 | 100.0% |
რა არის ხუან დე ხუანესი-ის ყოველდღიური წაკითხვების რაოდენობა პროგნოზით?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| კვრ 20 სექ | 0 |
| ორშ 21 სექ | 0 |
| სამ 22 სექ | 0 |
| ოთხ 23 სექ | 0 |
| ხუთ 24 სექ | 0 |
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 100 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 12 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 13 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
ხუან დე ხუანესი: ხშირად დასმული შეკითხვები
რა არის ხუან დე ხუანესი-ის ყველაზე ხშირად ნახული ნამشევრი?
- The Last Supper: 800 ნახვა, 36% კონსულტაციებიდან. სია მოიცავს 10 ადგილს.
რა არის ხუან დე ხუანესი-ის მკითხველი аудиტორია?
- 2 400 ვიზიტი თორმეტ თვეში (500 ხელოვანის გვერდი, 1 900 ნამუშწაროს).
გამოიყენებენ თუ არა მკითხველი ხუან დე ხუანესი-ის ნამუშევრების რომელიმე კატეგორიას?
- დიახ, ელეგანტური (ატმოსფერო): 83% ვიზიტებისგან 40%-ის კატალოგში.