რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ჟერარ დევიდი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ჟერარ დევიდი: სტატისტიკა მოკლედ
The Judgment of Cambyses (detail) ყველაზედებნად ნახული ნამუშწევრია ჟერარ დევიდი-ის შემოქმედებიდან: 1 900 ნახვა ბოლო თვring-ში, რაც მთლიანი რაოდენობის 11% შეადგენს. ასევე ხშირად ნახულობენ: ქება კანი და დივინე სმენა და The Judgment of Cambyses. ჯამური კონსულტაციები: 18 000 (3 200 ხელოვანის პროფილი, 14 800 ნამუშწაროსი). 44%-იანი ზრდა სექ 2026-სა და ოქტ 2026-ს შორის. პიკი: ივლ 2026 (12 000 ნახვარი). მოწყობილობების განაწილება: კომპიუტერები (80%), სმარტფონები (18%) და ტაბლეტები (2%). დაფიქსირებული უპირატესობა: რბილად შერეული პალიტრა (ფერების ჰარმონია), კატალოგის 10%-ის ვიზიტების 36%.
ჟერარ დევიდი-ის 10 საუკეთესო ნამუშევარი კონსულტაციების მიხედვით
რეიტინგი ითვლის WikiOO.org-ზე გაკეთებულ მოთხოვნებს თვედიდან თვემდე და არა კატალოგის ქულებს. პირველი ადგილი ეკუთვნის ჟერარ დევიდი-ის ყველაზე მოთხოვნილ ნამუშევარს.
-
1
The Judgment of Cambyses (detail), 1498
1 900 ნახვა · 10.7%
-
2
ქება კანი და დივინე სმენა, 1500
1 500 ნახვა · 8.5%
-
3
The Judgment of Cambyses, 1498
700 ნახვა · 4.0%
-
4
Deposition
600 ნახვა · 3.4%
-
5
Lamentation, 1515
500 ნახვა · 2.8%
-
6
Holy Face, 1485
500 ნახვა · 2.8%
-
7
Crucifixion, 1515
500 ნახვა · 2.8%
-
8
The Rest on the Flight into Egypt, 1510
400 ნახვა · 2.3%
-
9
The Virgin and Child with Saints and Donor, 1510
400 ნახვა · 2.3%
-
10
Untitled (D2X7PJ), 1510
400 ნახვა · 2.3%
რამდენია ჟერარ დევიდი-ის ჩანაწერის ყოველთვიური წაკითხვების რაოდენობა?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 600 |
| ივლ 2026 | 1 200 | 10 800 |
| აგვ 2026 | 600 | 300 |
| სექ 2026 | 500 | 1 300 |
| ოქტ 2026 | 800 | 1 800 |
რამდენად ბევრი ადამიანი კითხულობს ჟერარ დევიდი-ის ნამუშევრებს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
ჟერარ დევიდი-ის რომელ კატეგორიულ ნამუშევრებს ირჩევენ მკითხველი?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დრამატული | 23.1% | 33.5% |
| მშვიდი და სულიერი | 25.6% | 15.0% |
| კლასიკური სტილი | 7.7% | 15.6% |
| მშვიდი და რბილი | 7.7% | 13.2% |
| ელეგანტური | 15.4% | 10.2% |
| მისტიკური | 7.7% | 6.6% |
| ეთერული | 10.3% | 3.6% |
| რომანტიკული | 2.6% | 2.4% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| სულიერი | 35.9% | 25.8% |
| მშვიდი | 20.5% | 15.6% |
| მძიმე და სევდიანი | 12.8% | 16.8% |
| მელანქოლიური | 7.7% | 14.4% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 10.3% | 11.4% |
| დაფიქრებითი | 2.6% | 8.4% |
| დრამატული | 2.6% | 3.0% |
| რომანტიკული | 5.1% | 2.4% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 24.0% | 19.8% |
| რბილი ჩრდილი | 56.0% | 70.6% |
| რბილი განათება | 20.0% | 8.5% |
| ნათელი ბალანსი | 0.0% | 1.1% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 24.0% | 18.1% |
| ნაზი ფერები | 36.0% | 49.1% |
| რბილი ბალანსირებული | 34.0% | 29.4% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 6.0% | 3.4% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 90.5% | 94.7% |
| მუქი | 7.1% | 4.0% |
| ნეიტრალური ტონები | 2.4% | 0.7% |
| მონოქრომული | 0.0% | 0.7% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 36.0% | 31.6% |
| ბალანსირებული | 50.0% | 63.8% |
| ფერადი და მკვეთრი | 14.0% | 4.5% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 0.0% | 1.1% |
| რბილი | 10.0% | 9.6% |
| ბალანსირებული | 8.0% | 5.7% |
| მკვეთრი | 26.0% | 17.0% |
| განცხადება | 56.0% | 66.7% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 20.0% | 13.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 10.0% | 36.2% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 22.0% | 14.1% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 44.0% | 33.3% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 4.0% | 3.4% |
როგორ არის წელიწადის განმავლობაში განაწილებული ჟერარ დევიდი-ის ყველაზე ხშირად ნახული ნამუშევრები?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Judgment of Cambyses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 | 0 | 0 | 0 |
| ქება კანი და დივინე სმენა | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 700 | 0 | 200 | 400 |
| The Judgment of Cambyses (d… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 900 |
| Triptych with the Nativity | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| ქალწული და ბავშვი | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Judgment of Cambyses (d… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Marriage at Cana (detai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| The Judgment of Cambyses (d… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Marriage at Cana (detai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 200 | 0 | 0 |
| The Flaying of the Corrupt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 200 | 0 |
ჟერარ დევიდი-ს ეძებენ ტელეფონით თუ კომპიუტერით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 14 400 | 80.0% |
| სმარტფონები | 3 200 | 17.8% |
| ტაბლეტები | 400 | 2.2% |
როგორ არის გადანაწილებული ჟერარ დევიდი-ის მკითხველი ენების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| არაბული | 100 | 16.7% |
| გერმანული | 100 | 16.7% |
| ინგლისური | 100 | 16.7% |
| ესპანური | 100 | 16.7% |
| ფინური | 100 | 16.7% |
| იტალიური | 100 | 16.7% |
რა არის ჟერარ დევიდი-ის ყოველდღიური წაკითხვების რაოდენობა პროგნოზით?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 500 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 100 |
| პარ 23 ოქტ | 200 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 400 |
| ორშ 26 ოქტ | 300 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 300 |
| ხუთ 29 ოქტ | 200 |
| პარ 30 ოქტ | 100 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 200 |
| ორშ 2 ნოე | 100 |
| სამ 3 ნოე | 100 |
| ოთხ 4 ნოე | 200 |
| ხუთ 5 ნოე | 200 |
| პარ 6 ნოე | 100 |
| შაბ 7 ნოე | 200 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| პარ 27 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 28 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
ჟერარ დევიდი: ხშირად დასმული შეკითხვები
რა არის ჟერარ დევიდი-ის ყველაზე ხშირად ნახული ნამشევრი?
- The Judgment of Cambyses (detail): 1 900 ნახვა, 11% კონსულტაციებიდან. სია მოიცავს 10 ადგილს.
რა არის ჟერარ დევიდი-ის მკითხველი аудиტორია?
- 18 000 ვიზიტი თორმეტ თვეში (3 200 ხელოვანის გვერდი, 14 800 ნამუშწაროს).
ჟერარ დევიდი-ს უფრო ხშირად ტელეფონით თუ კომპიუტერით ეძებენ?
- კონსულტაციები იყოფა კომპიუტერები (80%), სმარტფონები (18%) და ტაბლეტები (2%)-ად; ლიდერს იკავებს კომპიუტერები 80%-ით.
გამოიყენებენ თუ არა მკითხველი ჟერარ დევიდი-ის ნამუშევრების რომელიმე კატეგორიას?
- დიახ, რბილად შერეული პალიტრა (ფერების ჰარმონია): 36% ვიზიტებისგან 10%-ის კატალოგში.