Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Frankas Masonas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Frankas Masonas: ką rodo konsultacijos
Daugiausiai konsultacijų gavo Frankas Masonas darbas The Model Maker's Shop Directorate of Camouflage (Naval Section), Leamington Spa – per dvylika mėnesių jis sulaukė 200 apsilankymų, užėmindamas 17% visų konsultacijų. Reitinge seka Off Dover, Barque 'Invermay' ir Chess game. Daugalos apie menininką buvo peržiūrėta 1.600 kartų, o darbių – 800 kartų, iš viso – 2.400 kartų. Between Rugp 2026 and Rugs 2026 consultation grew by 50%. Lie 2026 yra mėnuo, kai užklausų buvo daugiausia: 1.800. Skaitytojai pasirenka Tamsus (Švytėjimas) 50% atvejais, kai tai sudaro 23% katalogo dalį.
Frankas Masonas: 8 dažniausiai peržiūromų darbų
Kiekvienoje įraše pateikiamas Frankas Masonas kūrinys ir jo vieta pagal užklausų skaičių WikiOO.org svetainėje per pastarąsias dvylika mėnesių.
-
1
The Model Maker's Shop Directorate of Camouflage (Naval Section), Leamington Spa, 1943
200 lankytojų · 16,7%
-
2
Off Dover, Barque 'Invermay'
200 lankytojų · 16,7%
-
3
Chess game
200 lankytojų · 16,7%
-
4
Lady in Brown, 1967
200 lankytojų · 16,7%
-
5
After Trafalgar, 1907
100 lankytojų · 8,3%
-
6
'Sagacity'
100 lankytojų · 8,3%
-
7
Grand canyon
100 lankytojų · 8,3%
-
8
Wyoming rodeo
100 lankytojų · 8,3%
Kada buvo peržiūrėta Frankas Masonas informacija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 100 | 0 |
| Lie 2026 | 1.100 | 700 |
| Rugp 2026 | 100 | 100 |
| Rugs 2026 | 300 | 0 |
Kada žiūrėti Frankas Masonas darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką skaitytojai renka iš Frankas Masonas kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Skaičiai lentelėje
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 22,7% | 50,0% |
| Švelnus šešėlis | 11,4% | 8,3% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 25,0% | 8,3% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 31,8% | 16,7% |
| Šviesus | 9,1% | 16,7% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 40,9% | 58,3% |
| Subtili spalva | 36,4% | 16,7% |
| Subtilus ir subalansuotas | 13,6% | 16,7% |
| Ryški spalvų išraiška | 9,1% | 8,3% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 68,8% | 50,0% |
| Žemiški tonai | 21,9% | 37,5% |
| Tamsūs tonai | 3,1% | 12,5% |
| Monochrominis | 3,1% | 0,0% |
| Pastelinės spalvos | 3,1% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 43,2% | 33,3% |
| Subalansuota | 47,7% | 58,3% |
| Vividūs | 9,1% | 8,3% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 15,9% | 25,0% |
| Švelnus | 15,9% | 0,0% |
| Subalansuotas | 13,6% | 33,3% |
| Ryški | 22,7% | 25,0% |
| Pareiškimas | 31,8% | 16,7% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 40,9% | 58,3% |
| Švelniai suderinta paletė | 15,9% | 8,3% |
| Subalansuota harmonija | 20,4% | 8,3% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 15,9% | 0,0% |
| Suvarta paletė | 6,8% | 25,0% |
Kurių Frankas Masonas darbų buvo dažniausiai žiūrima kiekvieną mėnesį?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| After Trafalgar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lady in Brown | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Chess game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Model Maker's Shop Dire… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Art students | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pauline with Lute | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Holland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The golden ball | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Catherine of Siena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eagle rock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokomis kalbomis dominasi Frankas Masonas?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Skaičiai lentelėje
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 300 | 75,0% |
| Rusų | 100 | 25,0% |
Kiek konsultacijų per dieną turi Frankas Masonas ir artimiausiomis trimis savaitėmis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Skaičiai lentelėje
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| T 23 Rugs | 0 |
| K 24 Rugs | 200 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 100 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 100 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa (prognozė) | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
Apie Frankas Masonas auditoriją
Kuri Frankas Masonas kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Pirmiausia yra The Model Maker's Shop Directorate of Camouflage (Naval Section), Leamington Spa su 200 apsilankymų ir 17% konsultacijų. Viršuje yra 8 darbų.
Kokia Frankas Masonas auditorija platformoje WikiOO.org?
- 2.400 lankytojų per dvylika mėnesių: 1.600 lankytojų lankėi meno kūrėjo puslapį, 800 lankytojų – meno kūrinius.
Kurių Frankas Masonas darbai atitinka skaitytojų pasirinkimą?
- Darbai, apibūdinami kaip Tamsus (Švytėjimas), sulaukia 50% apžiūrų, nors sudaro 23% katalogo.