Pietro Benvenuti — Muzeu Virtual 3D
Explorați o galerie virtuală care expune 12 de opere ale lui Pietro Benvenuti.
- Paolo Antonacci\n\nAngelica and Medoro – înregistrare catalog de Pietro Benvenuti
- Elisa Bonaparte and Her Daughter, Pietro Benvenuti
- Elisa Bonaparte and Her Daughter (detail), Pietro Benvenuti
- The Oath of the Saxons – înregistrare catalog
- Leopold II Grand Duke of Tuscany – înregistrare catalog
- Felice Baciocchi, prince of Lucca and Piombino – înregistrare catalog de Pietro Benvenuti
- Apollo Winner of the Serpent Python – înregistrare catalog
- Portrait of Elena Mastiani Brunacci – înregistrare catalog
- Self-portrait of Pietro Benvenuti with cylinder.
- Portrait of Maria Theresa of Austria, Pietro Benvenuti
- Self-portrait in Uffizi Gallery, Pietro Benvenuti
- Samaritan's pietro benvenuti – înregistrare catalog de Pietro Benvenuti
Pietro Benvenuti
Muzeu Virtual 3D
⚠
Eroare la încărcarea muzeului



