Adriaen Brouwer Statistici privind audiența și consultările

1605 – 1638

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Adriaen Brouwer de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Adriaen Brouwer: rezumat audiență

În ultimele douăsprezece luni, cea mai consultată operă a lui Adriaen Brouwer din baza de date WikiOO.org a fost Feeling: 500 vizualizări, reprezentând 11% din totalul consultărilor pentru artist. Urmează The Smokers și In the Tavern. Pagina lui Adriaen Brouwer a fost consultată de 5.200 ori: 1.000 de ori pe profilul artistului și 4.200 de ori pe paginile lucrărilor individuale. Numărul de consultări a crescut cu 83% de la Aug 2026 la Sep 2026. Luna cu cel mai mare număr de vizualizări a fost Iul 2026, cu 3.500 vizite. Consultarea se realizează pe dispozitive de navigare (90%) și telefoane mobile (10%). Cititorii consultă Melancolic (Ton emoțional) mai mult decât sugerează ponderea sa în catalog: 32% din vizite față de 7% din lucrări.

Cele 10 cele mai consultate opere ale lui Adriaen Brouwer

Lucrările lui Adriaen Brouwer clasificate după numărul de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni, cele mai vizualizate fiind pe prima poziție.

  1. Feeling 1 Feeling, 1635 500 vizualizări · 10,6%
  2. The Smokers 2 The Smokers, 1638 500 vizualizări · 10,6%
  3. In the Tavern 3 In the Tavern 400 vizualizări · 8,5%
  4. Brawling Peasants 4 Brawling Peasants 300 vizualizări · 6,4%
  5. Twilight Landscape 5 Twilight Landscape, 1633 300 vizualizări · 6,4%
  6. Peasants playing cards in a tavern 6 Peasants playing cards in a tavern, 1635 200 vizualizări · 4,3%
  7. Farmers Fight Party 7 Farmers Fight Party 200 vizualizări · 4,3%
  8. Moonlit landscape 8 Moonlit landscape, 1636 200 vizualizări · 4,3%
  9. Avarice 9 Avarice 200 vizualizări · 4,3%
  10. Interior of a Tavern 10 Interior of a Tavern, 1630 100 vizualizări · 2,1%

De câte ori este consultat profilul lui Adriaen Brouwer în fiecare lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Tabel de date
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 202600
Iul 20268002.700
Aug 20260600
Sep 2026200900

Cât de des sunt consultate operele lui Adriaen Brouwer?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai consultate opere ale lui Adriaen Brouwer, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Tabel de date
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Twilight Landscape0000000002000100
In the Tavern0000000001000300
Brawling Peasants0000000001001000
Smoking Men000000000000
In the Tavern000000000000
Interior of a Smoking Room00000000010000
The Back Operation00000000000100
The Smokers0000000003000100
Interior of a Tavern00000000001000
Peasants Smoking and Drinki…00000000001000

Ce dispozitive sunt utilizate pentru a consulta profilul lui Adriaen Brouwer?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Tabel de date
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare4.70090,4%
telefoane mobile5009,6%

În ce limbi este consultat Adriaen Brouwer?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Tabel de date
LimbăViziteDistribuie
Cehă10033,3%
Germană10033,3%
Engleză10033,3%

Câte vizualizări are Adriaen Brouwer pe zi și care este nivelul estimat?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Tabel de date
ZiuaVizite
Mar 29 Sep0
Mie 30 Sep100
Joi 1 Oct0
Vin 2 Oct0
Sâm 3 Oct100
Dum 4 Oct0
Lun 5 Oct0
Mar 6 Oct0
Mie 7 Oct0
Joi 8 Oct0
Vin 9 Oct0
Sâm 10 Oct100
Dum 11 Oct0
Lun 12 Oct100
Mar 13 Oct100
Mie 14 Oct200
Joi 15 Oct0
Vin 16 Oct100
Sâm 17 Oct100
Dum 18 Oct0
Lun 19 Oct0
Mar 20 Oct (previzualizare)100
Mie 21 Oct (previzualizare)200
Joi 22 Oct (previzualizare)0
Vin 23 Oct (previzualizare)100
Sâm 24 Oct (previzualizare)200
Dum 25 Oct (previzualizare)0
Lun 26 Oct (previzualizare)100
Mar 27 Oct (previzualizare)100
Mie 28 Oct (previzualizare)200
Joi 29 Oct (previzualizare)0
Vin 30 Oct (previzualizare)100
Sâm 31 Oct (previzualizare)200
Dum 1 Noi (previzualizare)0
Lun 2 Noi (previzualizare)100
Mar 3 Noi (previzualizare)100
Mie 4 Noi (previzualizare)300
Joi 5 Noi (previzualizare)0
Vin 6 Noi (previzualizare)100
Sâm 7 Noi (previzualizare)300
Dum 8 Noi (previzualizare)0
Lun 9 Noi (previzualizare)100

Întrebări privind audiența lui Adriaen Brouwer

Care sunt cele mai consultate opere ale lui Adriaen Brouwer?

Feeling, cu 500 vizualizări (11% din totalul consultărilor pentru Adriaen Brouwer). Clasamentul de mai sus include 10 lucrări.

De câte ori este consultat Adriaen Brouwer pe WikiOO.org?

5.200 de ori în ultimele douăsprezece luni: 1.000 pe pagina artistului și 4.200 pe paginile lucrărilor.

Pe ce dispozitive este consultat Adriaen Brouwer?

Adriaen Brouwer este vizualizat de pe dispozitive de navigare (90%) și telefoane mobile (10%); dispozitive de navigare reprezintă 90% din vizualizări.

Ce fel de lucrări ale lui Adriaen Brouwer preferă cititorii?

Melancolic (Ton emoțional): 32% din vizite, față de 7% din catalog.