Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Aert Van Der Neer de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Aert Van Der Neer: statistici pe scurt
A Frozen River near a Village, with Golfers and Skaters este cea mai consultată operă a lui Aert Van Der Neer: 1.500 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 25% din total. De asemenea, consultate frecvent: River in Winter și River View by Moonlight. Total vizualizări: 5.300 (600 pagini de artist, 4.700 lucrări). Creștere de 567% între Aug 2026 și Sep 2026. Vârf: Iul 2026 (3.000 vizualizări). Distribuția pe dispozitive: dispozitive de navigare (92%), telefoane mobile (4%) și tablete (4%). Preferință observată: Lumină moderată (Luminanță), 54% din vizitele pentru 30% din catalog.
Top 10 operele lui Aert Van Der Neer după numărul de consultări
Clasamentul numără vizualizările pentru WikiOO.org pe parcursul a douăsprezece luni, nu scorurile catalogului. Locul 1 reprezintă cea mai vizualizată operă a lui Aert Van Der Neer.
Care este numărul de cititori mensuali ai înregistrării Aert Van Der Neer?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează datele de bază
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Oct 2025
0
0
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
0
0
Iul 2026
400
2.600
Aug 2026
100
200
Sep 2026
100
1.900
Care este numărul de cititori mensual ai lucrărilor lui Aert Van Der Neer?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce categorii de lucrări ale lui Aert Van Der Neer sunt selectate de către cititori?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează datele de bază
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Serenitate
58,3%
67,9%
Liniște
16,7%
17,9%
Nostalgic
8,3%
10,7%
Eteric
8,3%
3,6%
Dramatic
8,3%
0,0%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Tranchil
58,3%
75,0%
Liniștit
8,3%
14,3%
Melancolic
16,7%
10,7%
Dramatic
8,3%
0,0%
Contemplativă
8,3%
0,0%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
33,3%
27,1%
Umbră difuză
30,0%
18,6%
Lumină moderată
30,0%
54,2%
Echilibru luminos
6,7%
0,0%
Luminos
0,0%
0,0%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
56,7%
76,3%
Culori discrete
26,7%
6,8%
Nuanțe echilibrate și lineare
13,3%
17,0%
Culori clar saturate
3,3%
0,0%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe pământii
71,4%
81,8%
Culori neutre
14,3%
12,1%
Monocrom
9,5%
6,1%
Nuanțe închise
4,8%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
56,7%
76,3%
Echilibrat
36,7%
13,6%
Vibrant
6,7%
10,2%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
16,7%
8,5%
Nuanțe blânde
20,0%
20,3%
Echilibrat
10,0%
15,2%
Contrast accentuat
20,0%
40,7%
Contrast maxim
33,3%
15,2%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
6,7%
6,8%
Paletă de culori delicate mixate
6,7%
3,4%
Armonie echilibrată
23,3%
44,1%
Unitate cromatică puternică
46,7%
27,1%
Paletă unitară
16,7%
18,6%
Cum sunt distribuite cele mai consultate opere ale lui Aert Van Der Neer pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează datele de bază
Lucrare de artă
Oct 2025
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Peisaj fluvial la apus de s…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
River in Winter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
300
The Farrier
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Landscape with Windmill
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
River Landscape by Moonligh…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape at Sunset
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Night Landscape with a River
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
River View by Moonlight
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
Company by the fireplace
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sports on a Frozen River
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Aert Van Der Neer este consultat de pe telefoane sau de pe computere?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Afișează datele de bază
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
dispozitive de navigare
4.900
92,5%
telefoane mobile
200
3,8%
tablete
200
3,8%
Care este distribuția cititorilor lui Aert Van Der Neer pe limbi?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează datele de bază
Limbă
Vizite
Distribuie
Engleză
500
71,4%
Bulgară
200
28,6%
Care este numărul de cititori zilnic pentru Aert Van Der Neer, inclusiv prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează datele de bază
Ziua
Vizite
Lun 21 Sep
0
Mar 22 Sep
0
Mie 23 Sep
0
Joi 24 Sep
0
Vin 25 Sep
0
Sâm 26 Sep
0
Dum 27 Sep
0
Lun 28 Sep
0
Mar 29 Sep
0
Mie 30 Sep
0
Joi 1 Oct
0
Vin 2 Oct
200
Sâm 3 Oct
0
Dum 4 Oct
100
Lun 5 Oct
0
Mar 6 Oct
0
Mie 7 Oct
0
Joi 8 Oct
0
Vin 9 Oct
0
Sâm 10 Oct
0
Dum 11 Oct
1.200
Lun 12 Oct (previzualizare)
0
Mar 13 Oct (previzualizare)
0
Mie 14 Oct (previzualizare)
0
Joi 15 Oct (previzualizare)
0
Vin 16 Oct (previzualizare)
200
Sâm 17 Oct (previzualizare)
0
Dum 18 Oct (previzualizare)
1.500
Lun 19 Oct (previzualizare)
0
Mar 20 Oct (previzualizare)
0
Mie 21 Oct (previzualizare)
0
Joi 22 Oct (previzualizare)
0
Vin 23 Oct (previzualizare)
300
Sâm 24 Oct (previzualizare)
0
Dum 25 Oct (previzualizare)
1.900
Lun 26 Oct (previzualizare)
0
Mar 27 Oct (previzualizare)
0
Mie 28 Oct (previzualizare)
0
Joi 29 Oct (previzualizare)
0
Vin 30 Oct (previzualizare)
300
Sâm 31 Oct (previzualizare)
0
Dum 1 Noi (previzualizare)
2.200
Aert Van Der Neer: întrebări frecvente
Care este cea mai consultată operă a lui Aert Van Der Neer?
A Frozen River near a Village, with Golfers and Skaters: 1.500 vizualizări, 25% din totalul consultărilor. Lista continuă până la locul 10.
Care este audiența lui Aert Van Der Neer?
5.300 vizite în ultimele douăsprezece luni (600 vizite pe pagina artistului, 4.700 vizite la opere).
Aert Van Der Neer este consultat mai mult de pe telefoane sau de pe computere?
Consultările se împart în dispozitive de navigare (92%), telefoane mobile (4%) și tablete (4%); dispozitive de navigare conduc cu 92%.
Cititorii preferă o anumită categorie de lucrări ale lui Aert Van Der Neer?
Da, Lumină moderată (Luminanță): 54% din vizitele pentru 30% din catalog.