André Derain Statistici privind audiența și consultările

1880 – 1954

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui André Derain de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

André Derain: rezumat audiență

În ultimele douăsprezece luni, cea mai consultată operă a lui André Derain din baza de date WikiOO.org a fost Podul Charing Cross, Londra: 5.700 vizualizări, reprezentând 16% din totalul consultărilor pentru artist. Urmează Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) și Drying the Sails. Pagina lui André Derain a fost consultată de 40.100 ori: 7.700 de ori pe profilul artistului și 32.400 de ori pe paginile lucrărilor individuale. Numărul de consultări a crescut cu 91% de la Aug 2026 la Sep 2026. Luna cu cel mai mare număr de vizualizări a fost Iul 2026, cu 19.200 vizite. Intrările sunt citite în Engleză (40%), Franceză (13%) și Rusă (6%). Publicul este situat în principal în Franţa (29%), Statele Unite ale Americii (13%) și Regatul Unit (11%). Consultarea se realizează pe dispozitive de navigare (67%), telefoane mobile (29%) și tablete (3%). Cititorii consultă Impactant (Atmosferă) mai mult decât sugerează ponderea sa în catalog: 53% din vizite față de 8% din lucrări.

Cele 10 cele mai consultate opere ale lui André Derain

Lucrările lui André Derain clasificate după numărul de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni, cele mai vizualizate fiind pe prima poziție.

  1. Podul Charing Cross, Londra 1 Podul Charing Cross, Londra 5.700 vizualizări · 16,0%
  2. Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) 2 Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure), 1905 1.800 vizualizări · 5,0%
  3. Drying the Sails 3 Drying the Sails, 1905 1.000 vizualizări · 2,8%
  4. Charing Cross Bridge 4 Charing Cross Bridge, 1906 900 vizualizări · 2,5%
  5. Cypresses 5 Cypresses, 1907 900 vizualizări · 2,5%
  6. Harlequin și Pierrot 6 Harlequin și Pierrot, 1924 800 vizualizări · 2,2%
  7. Woman in a Chemise 7 Woman in a Chemise, 1906 800 vizualizări · 2,2%
  8. The Lighthouse at Collioure 8 The Lighthouse at Collioure, 1905 800 vizualizări · 2,2%
  9. Landscape by the Sea: The Côte d'Azur near Agay 9 Landscape by the Sea: The Côte d'Azur near Agay, 1905 700 vizualizări · 2,0%
  10. Effect of Sun on the Water, London 10 Effect of Sun on the Water, London, 1906 700 vizualizări · 2,0%

De câte ori este consultat profilul lui André Derain în fiecare lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Tabel de date
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20260800
Iul 20261.50017.700
Aug 20261.4005.500
Sep 20264.8008.400

Cât de des sunt consultate operele lui André Derain?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai consultate opere ale lui André Derain, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Tabel de date
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Landscape at Collioure (als…0000000003001001.100
Fishing Boats, Colioure0000000003000200
bathers00000000010000
Fishing Boats, Collioure00000000030000
Charing Cross from sw000000000100100300
The beautiful model00000000001000
London Bridge00000000020000
Drying the Sails000000000400300300
Mountains at Collioure0000000002002000
Houses of Parliament at Nig…0000000004000100

Ce dispozitive sunt utilizate pentru a consulta profilul lui André Derain?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Tabel de date
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare27.00067,3%
telefoane mobile11.80029,4%
tablete1.3003,2%

În ce limbi este consultat André Derain?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Tabel de date
LimbăViziteDistribuie
Engleză3.90039,8%
Franceză1.30013,3%
Rusă6006,1%
Sârbă6006,1%
Slovacă5005,1%
Spaniolă4004,1%
Ucraineană4004,1%
Olandeză3003,1%
Chinese3003,1%
Daneză2002,0%

Câte vizualizări are André Derain pe zi și care este nivelul estimat?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Tabel de date
ZiuaVizite
Mie 23 Sep900
Joi 24 Sep1.000
Vin 25 Sep600
Sâm 26 Sep800
Dum 27 Sep600
Lun 28 Sep500
Mar 29 Sep900
Mie 30 Sep2.100
Joi 1 Oct1.700
Vin 2 Oct1.100
Sâm 3 Oct600
Dum 4 Oct1.000
Lun 5 Oct2.000
Mar 6 Oct1.200
Mie 7 Oct2.300
Joi 8 Oct700
Vin 9 Oct1.000
Sâm 10 Oct400
Dum 11 Oct1.400
Lun 12 Oct800
Mar 13 Oct1.800
Mie 14 Oct (previzualizare)2.200
Joi 15 Oct (previzualizare)1.400
Vin 16 Oct (previzualizare)1.100
Sâm 17 Oct (previzualizare)700
Dum 18 Oct (previzualizare)1.200
Lun 19 Oct (previzualizare)1.400
Mar 20 Oct (previzualizare)1.600
Mie 21 Oct (previzualizare)2.500
Joi 22 Oct (previzualizare)1.600
Vin 23 Oct (previzualizare)1.300
Sâm 24 Oct (previzualizare)800
Dum 25 Oct (previzualizare)1.400
Lun 26 Oct (previzualizare)1.500
Mar 27 Oct (previzualizare)1.800
Mie 28 Oct (previzualizare)2.700
Joi 29 Oct (previzualizare)1.700
Vin 30 Oct (previzualizare)1.400
Sâm 31 Oct (previzualizare)900
Dum 1 Noi (previzualizare)1.500
Lun 2 Noi (previzualizare)1.700
Mar 3 Noi (previzualizare)2.000

Întrebări privind audiența lui André Derain

Care sunt cele mai consultate opere ale lui André Derain?

Podul Charing Cross, Londra, cu 5.700 vizualizări (16% din totalul consultărilor pentru André Derain). Clasamentul de mai sus include 10 lucrări.

De câte ori este consultat André Derain pe WikiOO.org?

40.100 de ori în ultimele douăsprezece luni: 7.700 pe pagina artistului și 32.400 pe paginile lucrărilor.

Pe ce dispozitive este consultat André Derain?

André Derain este vizualizat de pe dispozitive de navigare (67%), telefoane mobile (29%) și tablete (3%); dispozitive de navigare reprezintă 67% din vizualizări.

În ce limbi este consultat André Derain?

În Engleză (40%), Franceză (13%) și Rusă (6%). Engleză este prima cu 40%.

Ce fel de lucrări ale lui André Derain preferă cititorii?

Impactant (Atmosferă): 53% din vizite, față de 8% din catalog.