Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Anthonis Sallaert de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Anthonis Sallaert: ce indică consultările
Cea mai consultată operă a lui Anthonis Sallaert este The ill-assorted marriage, cu 200 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 50% din totalul consultărilor. Urmat în clasament de Assumption of the Virgin și Procession Of The Maids Of The Sablon In Brussels. Pagina artistului a fost deschisă de 700 ori, iar paginile lucrărilor de 300 ori, în total 1.000 vizite. Între Sep 2026 și Oct 2026, numărul de vizualizări a crescut cu 200%. Iul 2026 este luna cu cele mai multe consultări: 600. Cititorii selectează Unitate cromatică puternică (Armonie cromatică) în 75% din vizite, unde acesta reprezintă 20% din catalog.
Anthonis Sallaert: cele 3 lucrări consultate cel mai des
Fiecare înregistrare prezintă o operă a lui Anthonis Sallaert și clasamentul acesteia în funcție de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni.
Când a fost consultat dosarul lui Anthonis Sallaert?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Cifrele într-un tabel
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 300 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Oct 2026 | 300 | 0 |
Când sunt consultate operele lui Anthonis Sallaert?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cititorii dintre operele lui Anthonis Sallaert?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Cifrele într-un tabel
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 20,0% | 50,0% |
| Umbră difuză | 50,0% | 25,0% |
| Lumină moderată | 30,0% | 25,0% |
| Echilibru luminos | 0,0% | 0,0% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 40,0% | 25,0% |
| Culori discrete | 40,0% | 75,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 0,0% | 0,0% |
| Culori clar saturate | 20,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 50,0% | 75,0% |
| Echilibrat | 30,0% | 25,0% |
| Vibrant | 20,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 10,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 30,0% | 0,0% |
| Echilibrat | 20,0% | 50,0% |
| Contrast accentuat | 10,0% | 0,0% |
| Contrast maxim | 30,0% | 50,0% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 30,0% | 25,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 0,0% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 10,0% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 20,0% | 75,0% |
| Paletă unitară | 40,0% | 0,0% |
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Anthonis Sallaert, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Cifrele într-un tabel
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Assumption of the Virgin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Susanna and the Elders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Procession Of The Maids Of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Archduke Albert and Isa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Charles Borromeo givi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The ill-assorted marriage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| the Glorification of the Na… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Blessed Virgin presents… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Infante Isabella shoots… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ommegang Brussels 31 Ma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi este consultat Anthonis Sallaert?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Cifrele într-un tabel
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Spaniolă | 200 | 100,0% |
Câte consultări pe zi are Anthonis Sallaert, și în următoarele trei săptămâni?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Cifrele într-un tabel
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 100 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 0 |
Despre publicul lui Anthonis Sallaert
Care este lucrarea Anthonis Sallaert consultată cel mai des?
- The ill-assorted marriage în primul loc, cu 200 vizualizări și 50% din consultări. 3 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Anthonis Sallaert pe WikiOO.org?
- 1.000 vizite în ultimele douăsprezece luni: 700 la pagina artistului, 300 la opere.
Ce opere ale lui Anthonis Sallaert se potrivesc cu selecția cititorilor?
- Lucrurile descrise ca Unitate cromatică puternică (Armonie cromatică) primesc 75% din vizitele pentru 20% din catalog.