Armand Point Statistici privind audiența și consultările

1861 – 1932

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Armand Point de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Armand Point: rezumat audiență

În ultimele douăsprezece luni, cea mai consultată operă a lui Armand Point din baza de date WikiOO.org a fost St. George and the Dragon: 300 vizualizări, reprezentând 13% din totalul consultărilor pentru artist. Urmează La Joie Des Choses și Autumn Princess. Pagina lui Armand Point a fost consultată de 3.400 ori: 1.200 de ori pe profilul artistului și 2.200 de ori pe paginile lucrărilor individuale. Numărul de consultări a crescut cu 200% de la Sep 2026 la Oct 2026. Luna cu cel mai mare număr de vizualizări a fost Iul 2026, cu 2.000 vizite. Consultarea se realizează pe dispozitive de navigare (79%) și telefoane mobile (21%). Cititorii consultă Nuanțe pământii (Paletă de culori) mai mult decât sugerează ponderea sa în catalog: 59% din vizite față de 38% din lucrări.

Cele 10 cele mai consultate opere ale lui Armand Point

Lucrările lui Armand Point clasificate după numărul de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni, cele mai vizualizate fiind pe prima poziție.

  1. St. George and the Dragon 1 St. George and the Dragon 300 vizualizări · 13,0%
  2. La Joie Des Choses 2 La Joie Des Choses 200 vizualizări · 8,7%
  3. Autumn Princess 3 Autumn Princess 200 vizualizări · 8,7%
  4. Portrait De Mademoiselle Gouverneur 4 Portrait De Mademoiselle Gouverneur 200 vizualizări · 8,7%
  5. 17th Century 5 17th Century 200 vizualizări · 8,7%
  6. A Visit to the Philippeville Hospital in 6 A Visit to the Philippeville Hospital in 200 vizualizări · 8,7%
  7. An arab weaver 7 An arab weaver 200 vizualizări · 8,7%
  8. Woman 8 Woman 100 vizualizări · 4,3%
  9. Les Baigneuses 9 Les Baigneuses 100 vizualizări · 4,3%
  10. Best Behaviour 10 Best Behaviour 100 vizualizări · 4,3%

De câte ori este consultat profilul lui Armand Point în fiecare lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Tabel de date
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20262000
Iul 20263001.700
Aug 2026100300
Sep 2026100100
Oct 2026500100

Cât de des sunt consultate operele lui Armand Point?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai consultate opere ale lui Armand Point, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Tabel de date
Lucrare de artăNoi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
La Joie Des Choses00000000100000
Guichard's Patent000000000000
Une Muse00000000100000
A Visit to the Philippevill…00000000200000
Circa000000000000
A Bacchanale Playing The Pa…00000000010000
St George And Dragon000000000000
Scene De Village000000000000
En Possession Du Propriétai…00000000100000
Arab Weaver000000000000

Ce dispozitive sunt utilizate pentru a consulta profilul lui Armand Point?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Tabel de date
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare2.70079,4%
telefoane mobile70020,6%

În ce limbi este consultat Armand Point?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Tabel de date
LimbăViziteDistribuie
Engleză20040,0%
Spaniolă20040,0%
Germană10020,0%

Câte vizualizări are Armand Point pe zi și care este nivelul estimat?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Tabel de date
ZiuaVizite
Lun 12 Oct0
Mar 13 Oct0
Mie 14 Oct0
Joi 15 Oct0
Vin 16 Oct0
Sâm 17 Oct0
Dum 18 Oct0
Lun 19 Oct100
Mar 20 Oct0
Mie 21 Oct0
Joi 22 Oct0
Vin 23 Oct0
Sâm 24 Oct0
Dum 25 Oct0
Lun 26 Oct0
Mar 27 Oct300
Mie 28 Oct100
Joi 29 Oct0
Vin 30 Oct0
Sâm 31 Oct0
Dum 1 Noi0
Lun 2 Noi (previzualizare)100
Mar 3 Noi (previzualizare)300
Mie 4 Noi (previzualizare)100
Joi 5 Noi (previzualizare)0
Vin 6 Noi (previzualizare)0
Sâm 7 Noi (previzualizare)0
Dum 8 Noi (previzualizare)0
Lun 9 Noi (previzualizare)100
Mar 10 Noi (previzualizare)400
Mie 11 Noi (previzualizare)100
Joi 12 Noi (previzualizare)0
Vin 13 Noi (previzualizare)0
Sâm 14 Noi (previzualizare)0
Dum 15 Noi (previzualizare)0
Lun 16 Noi (previzualizare)200
Mar 17 Noi (previzualizare)500
Mie 18 Noi (previzualizare)200
Joi 19 Noi (previzualizare)0
Vin 20 Noi (previzualizare)0
Sâm 21 Noi (previzualizare)0
Dum 22 Noi (previzualizare)0

Întrebări privind audiența lui Armand Point

Care sunt cele mai consultate opere ale lui Armand Point?

St. George and the Dragon, cu 300 vizualizări (13% din totalul consultărilor pentru Armand Point). Clasamentul de mai sus include 10 lucrări.

De câte ori este consultat Armand Point pe WikiOO.org?

3.400 de ori în ultimele douăsprezece luni: 1.200 pe pagina artistului și 2.200 pe paginile lucrărilor.

Pe ce dispozitive este consultat Armand Point?

Armand Point este vizualizat de pe dispozitive de navigare (79%) și telefoane mobile (21%); dispozitive de navigare reprezintă 79% din vizualizări.

Ce fel de lucrări ale lui Armand Point preferă cititorii?

Nuanțe pământii (Paletă de culori): 59% din vizite, față de 38% din catalog.