Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Armand Schonberger de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Armand Schonberger: rezumat audiență
În ultimele douăsprezece luni, cea mai consultată operă a lui Armand Schonberger din baza de date WikiOO.org a fost Black Ink And Charcoal: 300 vizualizări, reprezentând 12% din totalul consultărilor pentru artist. Urmează Family și Houses. Pagina lui Armand Schonberger a fost consultată de 3.000 ori: 500 de ori pe profilul artistului și 2.500 de ori pe paginile lucrărilor individuale. Numărul de consultări a scăzut cu 100% de la Aug 2026 la Sep 2026. Luna cu cel mai mare număr de vizualizări a fost Iul 2026, cu 2.600 vizite. Consultarea se realizează pe dispozitive de navigare (100%). Cititorii consultă Contrast accentuat (Contrast) mai mult decât sugerează ponderea sa în catalog: 46% din vizite față de 20% din lucrări.
Cele 10 cele mai consultate opere ale lui Armand Schonberger
Lucrările lui Armand Schonberger clasificate după numărul de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni, cele mai vizualizate fiind pe prima poziție.
-
1
Black Ink And Charcoal
300 vizualizări · 11,5%
-
2
Family
200 vizualizări · 7,7%
-
3
Houses
200 vizualizări · 7,7%
-
4
Still-life With Fruit-dish
200 vizualizări · 7,7%
-
5
Rush Out Of Everydays
200 vizualizări · 7,7%
-
6
Cabaret
100 vizualizări · 3,8%
-
7
Tempera
100 vizualizări · 3,8%
-
8
Merry Go Round
100 vizualizări · 3,8%
-
9
At The Cofee Shop
100 vizualizări · 3,8%
-
10
Street scene
100 vizualizări · 3,8%
De câte ori este consultat profilul lui Armand Schonberger în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Tabel de date
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 200 |
| Iul 2026 | 500 | 2.100 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Cât de des sunt consultate operele lui Armand Schonberger?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de lucrări ale lui Armand Schonberger consultă cititorii?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Tabel de date
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 8,0% | 3,9% |
| Umbră difuză | 28,0% | 30,8% |
| Lumină moderată | 46,0% | 34,6% |
| Echilibru luminos | 18,0% | 30,8% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 16,0% | 38,5% |
| Culori discrete | 50,0% | 26,9% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 22,0% | 19,2% |
| Culori clar saturate | 12,0% | 15,4% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 50,0% | 45,0% |
| Culori neutre | 33,3% | 45,0% |
| Nuanțe închise | 16,7% | 10,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 16,0% | 26,9% |
| Echilibrat | 68,0% | 61,5% |
| Vibrant | 16,0% | 11,5% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 4,0% | 3,9% |
| Nuanțe blânde | 34,0% | 15,4% |
| Echilibrat | 14,0% | 7,7% |
| Contrast accentuat | 20,0% | 46,2% |
| Contrast maxim | 28,0% | 26,9% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 40,0% | 42,3% |
| Paletă de culori delicate mixate | 16,0% | 3,9% |
| Armonie echilibrată | 8,0% | 23,1% |
| Unitate cromatică puternică | 24,0% | 15,4% |
| Paletă unitară | 12,0% | 15,4% |
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Armand Schonberger, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Tabel de date
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Model In An Artist's Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hilly Landscape With Houses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merry Go Round | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Railway Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled Figures | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At The Cofee Shop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Vera | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mixed Technique | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Concert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ce dispozitive sunt utilizate pentru a consulta profilul lui Armand Schonberger?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Tabel de date
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 3.000 | 100,0% |
În ce limbi este consultat Armand Schonberger?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câte vizualizări are Armand Schonberger pe zi și care este nivelul estimat?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Tabel de date
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Lun 21 Sep | 0 |
| Mar 22 Sep | 0 |
| Mie 23 Sep | 0 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 100 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 13 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări privind audiența lui Armand Schonberger
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Armand Schonberger?
- Black Ink And Charcoal, cu 300 vizualizări (12% din totalul consultărilor pentru Armand Schonberger). Clasamentul de mai sus include 10 lucrări.
De câte ori este consultat Armand Schonberger pe WikiOO.org?
- 3.000 de ori în ultimele douăsprezece luni: 500 pe pagina artistului și 2.500 pe paginile lucrărilor.
Pe ce dispozitive este consultat Armand Schonberger?
- Armand Schonberger este vizualizat de pe dispozitive de navigare (100%); dispozitive de navigare reprezintă 100% din vizualizări.
Ce fel de lucrări ale lui Armand Schonberger preferă cititorii?
- Contrast accentuat (Contrast): 46% din vizite, față de 20% din catalog.