Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Arnolfo Di Cambio de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Arnolfo Di Cambio: rezumat audiență
În ultimele douăsprezece luni, cea mai consultată operă a lui Arnolfo Di Cambio din baza de date WikiOO.org a fost Tabernacle: 200 vizualizări, reprezentând 15% din totalul consultărilor pentru artist. Urmează Tomb of Boniface VIII (detail) și Presepio (detail) (21). Pagina lui Arnolfo Di Cambio a fost consultată de 1.700 ori: 500 de ori pe profilul artistului și 1.200 de ori pe paginile lucrărilor individuale. Numărul de consultări a scăzut cu 100% de la Aug 2026 la Sep 2026. Luna cu cel mai mare număr de vizualizări a fost Iul 2026, cu 1.400 vizite. Cititorii consultă Elegant (Atmosferă) mai mult decât sugerează ponderea sa în catalog: 60% din vizite față de 38% din lucrări.
Cele 10 cele mai consultate opere ale lui Arnolfo Di Cambio
Lucrările lui Arnolfo Di Cambio clasificate după numărul de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni, cele mai vizualizate fiind pe prima poziție.
-
1
Tabernacle, 1293
200 vizualizări · 15,4%
-
2
Tomb of Boniface VIII (detail), 1294
100 vizualizări · 7,7%
-
3
Presepio (detail) (21)
100 vizualizări · 7,7%
-
4
Tomb of Boniface VIII (fragments), 1294
100 vizualizări · 7,7%
-
5
Tomb of Cardinal de Braye (detail) (11)
100 vizualizări · 7,7%
-
6
Tabernacle (detail) (21), 1293
100 vizualizări · 7,7%
-
7
Ciborium (detail), 1283
100 vizualizări · 7,7%
-
8
Arca di San Domenico (detail), 1264
100 vizualizări · 7,7%
-
9
Pope Boniface VIII Blessing, 1300
100 vizualizări · 7,7%
-
10
St Reparata, 1310
100 vizualizări · 7,7%
De câte ori este consultat profilul lui Arnolfo Di Cambio în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Tabel de date
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 200 | 0 |
| Iul 2026 | 300 | 1.100 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Cât de des sunt consultate operele lui Arnolfo Di Cambio?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de lucrări ale lui Arnolfo Di Cambio consultă cititorii?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Tabel de date
| Atmosferă | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Elegant | 37,5% | 60,0% |
| Serenitate | 50,0% | 40,0% |
| Liniște | 12,5% | 0,0% |
| Ton emoțional | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Contemplativă | 37,5% | 60,0% |
| Liniștit | 37,5% | 40,0% |
| Sacru | 12,5% | 0,0% |
| Tranchil | 12,5% | 0,0% |
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 6,0% | 7,7% |
| Umbră difuză | 20,0% | 30,8% |
| Lumină moderată | 32,0% | 15,4% |
| Echilibru luminos | 38,0% | 38,5% |
| Luminos | 4,0% | 7,7% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 94,0% | 84,6% |
| Culori discrete | 2,0% | 7,7% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 4,0% | 7,7% |
| Culori clar saturate | 0,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 92,0% | 84,6% |
| Echilibrat | 8,0% | 15,4% |
| Vibrant | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 0,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 0,0% | 0,0% |
| Echilibrat | 4,0% | 7,7% |
| Contrast accentuat | 10,0% | 15,4% |
| Contrast maxim | 86,0% | 76,9% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 2,0% | 7,7% |
| Paletă de culori delicate mixate | 2,0% | 7,7% |
| Armonie echilibrată | 2,0% | 15,4% |
| Unitate cromatică puternică | 16,0% | 23,1% |
| Paletă unitară | 78,0% | 46,2% |
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Arnolfo Di Cambio, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Tabel de date
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tomb of Boniface VIII (frag… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ciborium | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dormition of the Virgin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ciborium | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Reparata | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| View of the Palazzo Vecchio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tabernacle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tomb of Boniface VIII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi este consultat Arnolfo Di Cambio?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câte vizualizări are Arnolfo Di Cambio pe zi și care este nivelul estimat?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Tabel de date
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Mar 22 Sep | 0 |
| Mie 23 Sep | 0 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 100 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 200 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 200 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări privind audiența lui Arnolfo Di Cambio
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Arnolfo Di Cambio?
- Tabernacle, cu 200 vizualizări (15% din totalul consultărilor pentru Arnolfo Di Cambio). Clasamentul de mai sus include 10 lucrări.
De câte ori este consultat Arnolfo Di Cambio pe WikiOO.org?
- 1.700 de ori în ultimele douăsprezece luni: 500 pe pagina artistului și 1.200 pe paginile lucrărilor.
Ce fel de lucrări ale lui Arnolfo Di Cambio preferă cititorii?
- Elegant (Atmosferă): 60% din vizite, față de 38% din catalog.