Carl Spitzweg Statistici privind audiența și consultările

1808 – 1885

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Carl Spitzweg de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Carl Spitzweg: rezumat audiență

În ultimele douăsprezece luni, cea mai consultată operă a lui Carl Spitzweg din baza de date WikiOO.org a fost Cel Sărutător: 2.000 vizualizări, reprezentând 21% din totalul consultărilor pentru artist. Urmează Lui Poetul Sărace și The Everlasting Bridegroom - Carl Spitzweg. Pagina lui Carl Spitzweg a fost consultată de 9.600 ori: 1.100 de ori pe profilul artistului și 8.500 de ori pe paginile lucrărilor individuale. Numărul de consultări a crescut cu 185% de la Aug 2026 la Sep 2026. Luna cu cel mai mare număr de vizualizări a fost Iul 2026, cu 4.400 vizite. Consultarea se realizează pe dispozitive de navigare (68%), telefoane mobile (26%) și tablete (6%). Cititorii consultă Unitate cromatică puternică (Armonie cromatică) mai mult decât sugerează ponderea sa în catalog: 92% din vizite față de 32% din lucrări.

Cele 10 cele mai consultate opere ale lui Carl Spitzweg

Lucrările lui Carl Spitzweg clasificate după numărul de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni, cele mai vizualizate fiind pe prima poziție.

  1. Cel Sărutător 1 Cel Sărutător, 1839 2.000 vizualizări · 20,6%
  2. Lui Poetul Sărace 2 Lui Poetul Sărace, 1839 2.000 vizualizări · 20,6%
  3. The Everlasting Bridegroom - Carl Spitzweg 3 The Everlasting Bridegroom - Carl Spitzweg, 2026 1.700 vizualizări · 17,5%
  4. The Poor Poet 4 The Poor Poet, 1837 700 vizualizări · 7,2%
  5. The bookworm 5 The bookworm, 1850 600 vizualizări · 6,2%
  6. Iubitul cactusului 6 Iubitul cactusului, 1855 600 vizualizări · 6,2%
  7. La Șură II 7 La Șură II, 1855 400 vizualizări · 4,1%
  8. Serenade (Midnight Violin on the Ladder) 8 Serenade (Midnight Violin on the Ladder), 1850 300 vizualizări · 3,1%
  9. The Alchemist 9 The Alchemist, 1860 200 vizualizări · 2,1%
  10. Study for The Poor Poet 10 Study for The Poor Poet, 1837 200 vizualizări · 2,1%

De câte ori este consultat profilul lui Carl Spitzweg în fiecare lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Tabel de date
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 2026100100
Iul 20266003.800
Aug 202601.300
Sep 20264003.300

Cât de des sunt consultate operele lui Carl Spitzweg?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai consultate opere ale lui Carl Spitzweg, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Tabel de date
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Cel Sărutător0000000001.100500400
The Poor Poet00000000100300100200
The Poor Poet000000000000
The Alchemist00000000020000
La Șură II0000000003000100
Lui Poetul Sărace000000000300400600
The Angler00000000000100
Iubitul cactusului0000000003000200
The bookworm000000000200200100
In the Alpine High Valley (…000000000000

Ce dispozitive sunt utilizate pentru a consulta profilul lui Carl Spitzweg?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Tabel de date
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare6.50067,7%
telefoane mobile2.50026,0%
tablete6006,2%

În ce limbi este consultat Carl Spitzweg?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Tabel de date
LimbăViziteDistribuie
Japoneză50033,3%
Franceză20013,3%
Italiană20013,3%
Rusă20013,3%
Bulgară1006,7%
Koreană1006,7%
Suedeză1006,7%
Ucraineană1006,7%

Câte vizualizări are Carl Spitzweg pe zi și care este nivelul estimat?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Tabel de date
ZiuaVizite
Mar 29 Sep300
Mie 30 Sep100
Joi 1 Oct0
Vin 2 Oct500
Sâm 3 Oct300
Dum 4 Oct100
Lun 5 Oct300
Mar 6 Oct500
Mie 7 Oct400
Joi 8 Oct200
Vin 9 Oct100
Sâm 10 Oct100
Dum 11 Oct200
Lun 12 Oct0
Mar 13 Oct0
Mie 14 Oct300
Joi 15 Oct100
Vin 16 Oct400
Sâm 17 Oct200
Dum 18 Oct1.700
Lun 19 Oct400
Mar 20 Oct (previzualizare)500
Mie 21 Oct (previzualizare)500
Joi 22 Oct (previzualizare)200
Vin 23 Oct (previzualizare)600
Sâm 24 Oct (previzualizare)400
Dum 25 Oct (previzualizare)1.200
Lun 26 Oct (previzualizare)400
Mar 27 Oct (previzualizare)600
Mie 28 Oct (previzualizare)600
Joi 29 Oct (previzualizare)200
Vin 30 Oct (previzualizare)700
Sâm 31 Oct (previzualizare)400
Dum 1 Noi (previzualizare)1.400
Lun 2 Noi (previzualizare)500
Mar 3 Noi (previzualizare)600
Mie 4 Noi (previzualizare)600
Joi 5 Noi (previzualizare)200
Vin 6 Noi (previzualizare)800
Sâm 7 Noi (previzualizare)500
Dum 8 Noi (previzualizare)1.500
Lun 9 Noi (previzualizare)500

Întrebări privind audiența lui Carl Spitzweg

Care sunt cele mai consultate opere ale lui Carl Spitzweg?

Cel Sărutător, cu 2.000 vizualizări (21% din totalul consultărilor pentru Carl Spitzweg). Clasamentul de mai sus include 10 lucrări.

De câte ori este consultat Carl Spitzweg pe WikiOO.org?

9.600 de ori în ultimele douăsprezece luni: 1.100 pe pagina artistului și 8.500 pe paginile lucrărilor.

Pe ce dispozitive este consultat Carl Spitzweg?

Carl Spitzweg este vizualizat de pe dispozitive de navigare (68%), telefoane mobile (26%) și tablete (6%); dispozitive de navigare reprezintă 68% din vizualizări.

Ce fel de lucrări ale lui Carl Spitzweg preferă cititorii?

Unitate cromatică puternică (Armonie cromatică): 92% din vizite, față de 32% din catalog.