Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Charles André van Loo de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Charles André van Loo: statistici pe scurt
Jerusalem Delivered Tancredi Fighting Clorinda este cea mai consultată operă a lui Charles André van Loo: 700 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 6% din total. De asemenea, consultate frecvent: MARIE LECZINSKA și Aeneas Carrying Anchises. Total vizualizări: 11.700 (2.700 pagini de artist, 9.000 lucrări). Scădere de 64% între Aug 2026 și Sep 2026. Vârf: Iul 2026 (7.900 vizualizări). Distribuția pe dispozitive: dispozitive de navigare (79%), telefoane mobile (12%) și tablete (9%). Preferință observată: Dramatic (Atmosferă), 14% din vizitele pentru 0% din catalog.
Top 10 operele lui Charles André van Loo după numărul de consultări
Clasamentul numără vizualizările pentru WikiOO.org pe parcursul a douăsprezece luni, nu scorurile catalogului. Locul 1 reprezintă cea mai vizualizată operă a lui Charles André van Loo.
Care este numărul de cititori mensuali ai înregistrării Charles André van Loo?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează datele de bază
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Oct 2025
0
0
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
100
300
Iul 2026
1.200
6.700
Aug 2026
1.100
1.400
Sep 2026
300
600
Care este numărul de cititori mensual ai lucrărilor lui Charles André van Loo?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce categorii de lucrări ale lui Charles André van Loo sunt selectate de către cititori?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează datele de bază
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Elegant
75,0%
76,2%
Dramatic
0,0%
14,3%
Luxuos
12,5%
4,8%
Romantic
12,5%
2,4%
Clasic
0,0%
2,4%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Romantic
37,5%
38,1%
Dramatic
12,5%
19,1%
Melancolic
12,5%
14,3%
Liniștit
25,0%
9,5%
Contemplativă
0,0%
9,5%
Sacru
0,0%
7,1%
Nostalgic
12,5%
0,0%
Impunător
0,0%
2,4%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
18,0%
28,0%
Umbră difuză
26,0%
31,8%
Lumină moderată
36,0%
29,9%
Echilibru luminos
14,0%
7,5%
Luminos
6,0%
2,8%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
26,0%
14,0%
Culori discrete
44,0%
46,7%
Nuanțe echilibrate și lineare
24,0%
31,8%
Culori clar saturate
6,0%
7,5%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe pământii
65,8%
77,2%
Culori neutre
17,1%
13,9%
Nuanțe închise
2,4%
6,9%
Monocrom
12,2%
1,0%
Culori pastelate
2,4%
1,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
30,0%
37,4%
Echilibrat
56,0%
52,3%
Vibrant
14,0%
10,3%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
30,0%
19,6%
Nuanțe blânde
8,0%
8,4%
Echilibrat
10,0%
18,7%
Contrast accentuat
10,0%
14,9%
Contrast maxim
42,0%
38,3%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
18,0%
12,2%
Paletă de culori delicate mixate
4,0%
4,7%
Armonie echilibrată
8,0%
13,1%
Unitate cromatică puternică
38,0%
43,0%
Paletă unitară
32,0%
27,1%
Cum sunt distribuite cele mai consultate opere ale lui Charles André van Loo pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează datele de bază
Lucrare de artă
Oct 2025
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Aeneas Carrying Anchises
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
200
The Sacrifice of Iphigenia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Perseus and Andromeda
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
ENEE PORTANT ANCHISE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Halt of the Hunt
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Conservatorul Turc Oferind…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Grand Turk Giving a Con…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
MARIE LECZINSKA
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
400
0
HALTE DE CHASSE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Charles André van Loo este consultat de pe telefoane sau de pe computere?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Afișează datele de bază
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
dispozitive de navigare
9.300
79,5%
telefoane mobile
1.400
12,0%
tablete
1.000
8,5%
Care este distribuția cititorilor lui Charles André van Loo pe limbi?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează datele de bază
Limbă
Vizite
Distribuie
Rusă
200
40,0%
Engleză
100
20,0%
Finlandeză
100
20,0%
Poloneză
100
20,0%
Care este numărul de cititori zilnic pentru Charles André van Loo, inclusiv prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează datele de bază
Ziua
Vizite
Mar 22 Sep
0
Mie 23 Sep
100
Joi 24 Sep
0
Vin 25 Sep
200
Sâm 26 Sep
0
Dum 27 Sep
100
Lun 28 Sep
0
Mar 29 Sep
100
Mie 30 Sep
100
Joi 1 Oct
100
Vin 2 Oct
0
Sâm 3 Oct
0
Dum 4 Oct
200
Lun 5 Oct
200
Mar 6 Oct
300
Mie 7 Oct
0
Joi 8 Oct
100
Vin 9 Oct
200
Sâm 10 Oct
0
Dum 11 Oct
0
Lun 12 Oct
0
Mar 13 Oct (previzualizare)
200
Mie 14 Oct (previzualizare)
100
Joi 15 Oct (previzualizare)
100
Vin 16 Oct (previzualizare)
200
Sâm 17 Oct (previzualizare)
0
Dum 18 Oct (previzualizare)
100
Lun 19 Oct (previzualizare)
100
Mar 20 Oct (previzualizare)
200
Mie 21 Oct (previzualizare)
100
Joi 22 Oct (previzualizare)
100
Vin 23 Oct (previzualizare)
200
Sâm 24 Oct (previzualizare)
0
Dum 25 Oct (previzualizare)
100
Lun 26 Oct (previzualizare)
100
Mar 27 Oct (previzualizare)
200
Mie 28 Oct (previzualizare)
100
Joi 29 Oct (previzualizare)
100
Vin 30 Oct (previzualizare)
200
Sâm 31 Oct (previzualizare)
0
Dum 1 Noi (previzualizare)
100
Lun 2 Noi (previzualizare)
100
Charles André van Loo: întrebări frecvente
Care este cea mai consultată operă a lui Charles André van Loo?
Jerusalem Delivered Tancredi Fighting Clorinda: 700 vizualizări, 6% din totalul consultărilor. Lista continuă până la locul 10.
Care este audiența lui Charles André van Loo?
11.700 vizite în ultimele douăsprezece luni (2.700 vizite pe pagina artistului, 9.000 vizite la opere).
Charles André van Loo este consultat mai mult de pe telefoane sau de pe computere?
Consultările se împart în dispozitive de navigare (79%), telefoane mobile (12%) și tablete (9%); dispozitive de navigare conduc cu 79%.
Cititorii preferă o anumită categorie de lucrări ale lui Charles André van Loo?
Da, Dramatic (Atmosferă): 14% din vizitele pentru 0% din catalog.