Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Charles Spencelayh de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Charles Spencelayh: ce indică consultările
Cea mai consultată operă a lui Charles Spencelayh este Smile, cu 600 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 17% din totalul consultărilor. Urmat în clasament de The Laughing Parson și If They Were Real. Pagina artistului a fost deschisă de 1.200 ori, iar paginile lucrărilor de 3.300 ori, în total 4.500 vizite. Între Aug 2026 și Sep 2026, numărul de vizualizări a crescut cu 300%. Iul 2026 este luna cu cele mai multe consultări: 4.000. Cititorii consultă înregistrările pe dispozitive de navigare (67%), tablete (29%) și telefoane mobile (4%). Cititorii selectează Umbră difuză (Luminanță) în 42% din vizite, unde acesta reprezintă 26% din catalog.
Charles Spencelayh: cele 10 lucrări consultate cel mai des
Fiecare înregistrare prezintă o operă a lui Charles Spencelayh și clasamentul acesteia în funcție de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni.
-
1
Smile
600 vizualizări · 16,7%
-
2
The Laughing Parson
500 vizualizări · 13,9%
-
3
If They Were Real
300 vizualizări · 8,3%
-
4
His Favourite
200 vizualizări · 5,6%
-
5
A Cure For Everything
200 vizualizări · 5,6%
-
6
Why War
200 vizualizări · 5,6%
-
7
Vernon Spencelayh
200 vizualizări · 5,6%
-
8
The Second Mrs Spencelayh
200 vizualizări · 5,6%
-
9
The cause of all the trouble
100 vizualizări · 2,8%
-
10
His Daily Ration
100 vizualizări · 2,8%
Când a fost consultat dosarul lui Charles Spencelayh?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Cifrele într-un tabel
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 1.100 | 2.900 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 400 |
Când sunt consultate operele lui Charles Spencelayh?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cititorii dintre operele lui Charles Spencelayh?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Cifrele într-un tabel
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 58,0% | 47,2% |
| Umbră difuză | 26,0% | 41,7% |
| Lumină moderată | 12,0% | 5,6% |
| Echilibru luminos | 4,0% | 5,6% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 30,0% | 19,4% |
| Culori discrete | 36,0% | 50,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 22,0% | 11,1% |
| Culori clar saturate | 12,0% | 19,4% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 70,7% | 62,5% |
| Nuanțe închise | 17,1% | 28,1% |
| Culori neutre | 9,8% | 9,4% |
| Monocrom | 2,4% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 50,0% | 44,4% |
| Echilibrat | 42,0% | 38,9% |
| Vibrant | 8,0% | 16,7% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 20,0% | 8,3% |
| Nuanțe blânde | 24,0% | 27,8% |
| Echilibrat | 12,0% | 16,7% |
| Contrast accentuat | 22,0% | 30,6% |
| Contrast maxim | 22,0% | 16,7% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 12,0% | 2,8% |
| Paletă de culori delicate mixate | 12,0% | 16,7% |
| Armonie echilibrată | 14,0% | 16,7% |
| Unitate cromatică puternică | 46,0% | 58,3% |
| Paletă unitară | 16,0% | 5,6% |
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Charles Spencelayh, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Cifrele într-un tabel
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A good tonic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Cure For Everything | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| His Favourite | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Alderman R. Gordon Brew | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Scent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sure To Catch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| His Daily Ration | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Henry Spencelayh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Patience | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Care este distribuția vizualizărilor pentru Charles Spencelayh pe dispozitive?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Cifrele într-un tabel
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 3.000 | 66,7% |
| tablete | 1.300 | 28,9% |
| telefoane mobile | 200 | 4,4% |
În ce limbi este consultat Charles Spencelayh?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câte consultări pe zi are Charles Spencelayh, și în următoarele trei săptămâni?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Cifrele într-un tabel
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Mar 22 Sep | 0 |
| Mie 23 Sep | 0 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 100 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 100 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 100 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 100 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 100 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 100 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 100 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 100 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
Despre publicul lui Charles Spencelayh
Care este lucrarea Charles Spencelayh consultată cel mai des?
- Smile în primul loc, cu 600 vizualizări și 17% din consultări. 10 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Charles Spencelayh pe WikiOO.org?
- 4.500 vizite în ultimele douăsprezece luni: 1.200 la pagina artistului, 3.300 la opere.
Ce dispozitive folosesc cititorii lui Charles Spencelayh?
- Aceștia folosesc dispozitive de navigare (67%), tablete (29%) și telefoane mobile (4%); dispozitive de navigare reprezintă 67% din consultări.
Ce opere ale lui Charles Spencelayh se potrivesc cu selecția cititorilor?
- Lucrurile descrise ca Umbră difuză (Luminanță) primesc 42% din vizitele pentru 26% din catalog.