Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Cy Twombly de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Cy Twombly: statistici pe scurt
Quattro Stagioni, Autunno este cea mai consultată operă a lui Cy Twombly: 2.000 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 11% din total. De asemenea, consultate frecvent: Dutch Interior și The Rose (IV). Total vizualizări: 13.900 (3.500 pagini de artist, 10.400 lucrări). Scădere de 41% între Aug 2026 și Sep 2026. Vârf: Iul 2026 (6.900 vizualizări). Distribuția pe dispozitive: dispozitive de navigare (78%), telefoane mobile (19%) și tablete (3%). Preferință observată: Sobru (Saturație culoare), 59% din vizitele pentru 42% din catalog.
Top 10 operele lui Cy Twombly după numărul de consultări
Clasamentul numără vizualizările pentru WikiOO.org pe parcursul a douăsprezece luni, nu scorurile catalogului. Locul 1 reprezintă cea mai vizualizată operă a lui Cy Twombly.
Care este numărul de cititori mensuali ai înregistrării Cy Twombly?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează datele de bază
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Oct 2025
0
0
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
0
0
Iul 2026
1.800
5.100
Aug 2026
400
4.000
Sep 2026
1.300
1.300
Care este numărul de cititori mensual ai lucrărilor lui Cy Twombly?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce categorii de lucrări ale lui Cy Twombly sunt selectate de către cititori?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează datele de bază
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Romantic
66,7%
43,9%
Nostalgic
33,3%
36,8%
Impactant
0,0%
14,0%
Minimalist
0,0%
3,5%
Dramatic
0,0%
1,8%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Melancolic
50,0%
48,6%
Contemplativă
25,0%
21,4%
Nostalgic
25,0%
18,6%
Energic
0,0%
11,4%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
4,0%
9,4%
Umbră difuză
14,0%
5,0%
Lumină moderată
20,0%
17,2%
Echilibru luminos
24,0%
29,4%
Luminos
38,0%
38,9%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
42,0%
59,4%
Culori discrete
18,0%
15,0%
Nuanțe echilibrate și lineare
18,0%
10,6%
Culori clar saturate
16,0%
11,1%
Culoare intensă
6,0%
3,9%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Culori neutre
45,2%
58,5%
Monocrom
11,9%
21,1%
Nuanțe închise
9,5%
12,3%
Culori pastelate
16,7%
2,9%
Nuanțe pământii
9,5%
2,9%
Apus
0,0%
2,3%
Obiectiv de răcoare
2,4%
0,0%
Culori metalice
2,4%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
32,0%
34,4%
Echilibrat
38,0%
41,1%
Vibrant
30,0%
24,4%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
42,0%
50,0%
Nuanțe blânde
14,0%
10,6%
Echilibrat
8,0%
1,7%
Contrast accentuat
6,0%
6,1%
Contrast maxim
30,0%
31,7%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
16,0%
27,2%
Paletă de culori delicate mixate
18,0%
13,3%
Armonie echilibrată
8,0%
3,9%
Unitate cromatică puternică
26,0%
40,6%
Paletă unitară
32,0%
15,0%
Cum sunt distribuite cele mai consultate opere ale lui Cy Twombly pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează datele de bază
Lucrare de artă
Oct 2025
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
The Four Seasons - Summer -…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
200
0
The Rose (IV)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
Nine discourses on Commodus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Leaving Paphos Ringed With…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Night Watch
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Proteus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
200
0
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled (Rome [Wall]) (196…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Leaving Paphos Ringed With…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Odeion (Rome)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cy Twombly este consultat de pe telefoane sau de pe computere?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Afișează datele de bază
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
dispozitive de navigare
10.800
77,7%
telefoane mobile
2.700
19,4%
tablete
400
2,9%
Care este distribuția cititorilor lui Cy Twombly pe limbi?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează datele de bază
Limbă
Vizite
Distribuie
Poloneză
800
27,6%
Portugheză
600
20,7%
Italiană
400
13,8%
Germană
300
10,3%
Engleză
200
6,9%
Franceză
200
6,9%
Spaniolă
100
3,4%
Croată
100
3,4%
Ungară
100
3,4%
Rusă
100
3,4%
Care este numărul de cititori zilnic pentru Cy Twombly, inclusiv prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează datele de bază
Ziua
Vizite
Dum 27 Sep
700
Lun 28 Sep
300
Mar 29 Sep
300
Mie 30 Sep
100
Joi 1 Oct
800
Vin 2 Oct
100
Sâm 3 Oct
200
Dum 4 Oct
200
Lun 5 Oct
100
Mar 6 Oct
200
Mie 7 Oct
0
Joi 8 Oct
100
Vin 9 Oct
800
Sâm 10 Oct
0
Dum 11 Oct
400
Lun 12 Oct
100
Mar 13 Oct
200
Mie 14 Oct
300
Joi 15 Oct
300
Vin 16 Oct
600
Sâm 17 Oct
400
Dum 18 Oct (previzualizare)
500
Lun 19 Oct (previzualizare)
200
Mar 20 Oct (previzualizare)
300
Mie 21 Oct (previzualizare)
100
Joi 22 Oct (previzualizare)
400
Vin 23 Oct (previzualizare)
500
Sâm 24 Oct (previzualizare)
200
Dum 25 Oct (previzualizare)
400
Lun 26 Oct (previzualizare)
200
Mar 27 Oct (previzualizare)
200
Mie 28 Oct (previzualizare)
100
Joi 29 Oct (previzualizare)
400
Vin 30 Oct (previzualizare)
500
Sâm 31 Oct (previzualizare)
200
Dum 1 Noi (previzualizare)
400
Lun 2 Noi (previzualizare)
200
Mar 3 Noi (previzualizare)
200
Mie 4 Noi (previzualizare)
100
Joi 5 Noi (previzualizare)
400
Vin 6 Noi (previzualizare)
500
Sâm 7 Noi (previzualizare)
200
Cy Twombly: întrebări frecvente
Care este cea mai consultată operă a lui Cy Twombly?
Quattro Stagioni, Autunno: 2.000 vizualizări, 11% din totalul consultărilor. Lista continuă până la locul 10.
Care este audiența lui Cy Twombly?
13.900 vizite în ultimele douăsprezece luni (3.500 vizite pe pagina artistului, 10.400 vizite la opere).
Cy Twombly este consultat mai mult de pe telefoane sau de pe computere?
Consultările se împart în dispozitive de navigare (78%), telefoane mobile (19%) și tablete (3%); dispozitive de navigare conduc cu 78%.
Cititorii preferă o anumită categorie de lucrări ale lui Cy Twombly?
Da, Sobru (Saturație culoare): 59% din vizitele pentru 42% din catalog.