Edward Henry Potthast Statistici privind audiența și consultările

1857 – 1927

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Edward Henry Potthast de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Edward Henry Potthast: rezumat audiență

În ultimele douăsprezece luni, cea mai consultată operă a lui Edward Henry Potthast din baza de date WikiOO.org a fost a summer's night: 1.000 vizualizări, reprezentând 5% din totalul consultărilor pentru artist. Urmează Ring Around the Rosie și Blonde and Brunette. Pagina lui Edward Henry Potthast a fost consultată de 20.900 ori: 1.700 de ori pe profilul artistului și 19.200 de ori pe paginile lucrărilor individuale. Numărul de consultări a crescut cu 83% de la Aug 2026 la Sep 2026. Luna cu cel mai mare număr de vizualizări a fost Iul 2026, cu 16.600 vizite. Consultarea se realizează pe dispozitive de navigare (87%), telefoane mobile (11%) și tablete (2%). Cititorii consultă Serenitate (Atmosferă) mai mult decât sugerează ponderea sa în catalog: 42% din vizite față de 0% din lucrări.

Cele 10 cele mai consultate opere ale lui Edward Henry Potthast

Lucrările lui Edward Henry Potthast clasificate după numărul de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni, cele mai vizualizate fiind pe prima poziție.

  1. a summer's night 1 a summer's night 1.000 vizualizări · 4,8%
  2. Ring Around the Rosie 2 Ring Around the Rosie, 1910 500 vizualizări · 2,4%
  3. Blonde and Brunette 3 Blonde and Brunette 500 vizualizări · 2,4%
  4. The Village Carpenter 4 The Village Carpenter, 1898 500 vizualizări · 2,4%
  5. Beach Fun 5 Beach Fun 500 vizualizări · 2,4%
  6. A Family Outing 6 A Family Outing 500 vizualizări · 2,4%
  7. Purple Beach Scene 7 Purple Beach Scene 500 vizualizări · 2,4%
  8. Two Boys 8 Two Boys 400 vizualizări · 1,9%
  9. Boating in Central Parkk 9 Boating in Central Parkk 400 vizualizări · 1,9%
  10. Sunday Afternoon at the Beach 10 Sunday Afternoon at the Beach 400 vizualizări · 1,9%

De câte ori este consultat profilul lui Edward Henry Potthast în fiecare lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Tabel de date
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 2026100800
Iul 20261.00015.600
Aug 20261001.100
Sep 20265001.700

Cât de des sunt consultate operele lui Edward Henry Potthast?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai consultate opere ale lui Edward Henry Potthast, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Tabel de date
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Ring Around the Rosie0000000002000200
The Village Carpenter00000000040000
Moonlight on the Coast00000000020000
Blonde and Brunette000000000200100200
Boating in Central Parkk00000000020000
At the Beach 10000000001000100
In Central Park00000000010000
Ring Around the Rosey00000000000100
a summer's night000000001007001000
At the Seaside00000000000100

Ce dispozitive sunt utilizate pentru a consulta profilul lui Edward Henry Potthast?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Tabel de date
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare18.20087,1%
telefoane mobile2.30011,0%
tablete4001,9%

În ce limbi este consultat Edward Henry Potthast?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Tabel de date
LimbăViziteDistribuie
Italiană30037,5%
Olandeză20025,0%
Engleză10012,5%
Koreană10012,5%
Chinese10012,5%

Câte vizualizări are Edward Henry Potthast pe zi și care este nivelul estimat?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Tabel de date
ZiuaVizite
Vin 25 Sep300
Sâm 26 Sep200
Dum 27 Sep300
Lun 28 Sep300
Mar 29 Sep200
Mie 30 Sep100
Joi 1 Oct0
Vin 2 Oct0
Sâm 3 Oct100
Dum 4 Oct0
Lun 5 Oct200
Mar 6 Oct0
Mie 7 Oct0
Joi 8 Oct0
Vin 9 Oct200
Sâm 10 Oct0
Dum 11 Oct700
Lun 12 Oct300
Mar 13 Oct200
Mie 14 Oct300
Joi 15 Oct0
Vin 16 Oct (previzualizare)300
Sâm 17 Oct (previzualizare)200
Dum 18 Oct (previzualizare)500
Lun 19 Oct (previzualizare)400
Mar 20 Oct (previzualizare)200
Mie 21 Oct (previzualizare)200
Joi 22 Oct (previzualizare)0
Vin 23 Oct (previzualizare)300
Sâm 24 Oct (previzualizare)200
Dum 25 Oct (previzualizare)600
Lun 26 Oct (previzualizare)500
Mar 27 Oct (previzualizare)200
Mie 28 Oct (previzualizare)200
Joi 29 Oct (previzualizare)0
Vin 30 Oct (previzualizare)300
Sâm 31 Oct (previzualizare)200
Dum 1 Noi (previzualizare)600
Lun 2 Noi (previzualizare)500
Mar 3 Noi (previzualizare)200
Mie 4 Noi (previzualizare)200
Joi 5 Noi (previzualizare)0

Întrebări privind audiența lui Edward Henry Potthast

Care sunt cele mai consultate opere ale lui Edward Henry Potthast?

a summer's night, cu 1.000 vizualizări (5% din totalul consultărilor pentru Edward Henry Potthast). Clasamentul de mai sus include 10 lucrări.

De câte ori este consultat Edward Henry Potthast pe WikiOO.org?

20.900 de ori în ultimele douăsprezece luni: 1.700 pe pagina artistului și 19.200 pe paginile lucrărilor.

Pe ce dispozitive este consultat Edward Henry Potthast?

Edward Henry Potthast este vizualizat de pe dispozitive de navigare (87%), telefoane mobile (11%) și tablete (2%); dispozitive de navigare reprezintă 87% din vizualizări.

Ce fel de lucrări ale lui Edward Henry Potthast preferă cititorii?

Serenitate (Atmosferă): 42% din vizite, față de 0% din catalog.