Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Edwin Ellis de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Edwin Ellis: ce indică consultările
Cea mai consultată operă a lui Edwin Ellis este The Haven Under The Hill, cu 300 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 19% din totalul consultărilor. Urmat în clasament de The Harbour și Landscape With Peasant. Pagina artistului a fost deschisă de 400 ori, iar paginile lucrărilor de 1.300 ori, în total 1.700 vizite. Între Sep 2026 și Oct 2026, numărul de vizualizări a crescut cu 300%. Iul 2026 este luna cu cele mai multe consultări: 900. Cititorii selectează Sobru (Saturație culoare) în 62% din vizite, unde acesta reprezintă 30% din catalog.
Edwin Ellis: cele 10 lucrări consultate cel mai des
Fiecare înregistrare prezintă o operă a lui Edwin Ellis și clasamentul acesteia în funcție de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni.
-
1
The Haven Under The Hill
300 vizualizări · 18,8%
-
2
The Harbour
200 vizualizări · 12,5%
-
3
Landscape With Peasant
200 vizualizări · 12,5%
-
4
Seascape
200 vizualizări · 12,5%
-
5
Landscape And A River
100 vizualizări · 6,2%
-
6
View Of Runswick Bay
100 vizualizări · 6,2%
-
7
Over The Harbour Bar
100 vizualizări · 6,2%
-
8
The Approaching Storm, Whitby
100 vizualizări · 6,2%
-
9
Beach Scene With Fisherfolk At Low Tide
100 vizualizări · 6,2%
-
10
On The South Coast Of England
100 vizualizări · 6,2%
Când a fost consultat dosarul lui Edwin Ellis?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Cifrele într-un tabel
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 100 | 200 |
| Iul 2026 | 200 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Oct 2026 | 100 | 300 |
Când sunt consultate operele lui Edwin Ellis?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cititorii dintre operele lui Edwin Ellis?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Cifrele într-un tabel
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 8,0% | 0,0% |
| Umbră difuză | 24,0% | 0,0% |
| Lumină moderată | 52,0% | 62,5% |
| Echilibru luminos | 14,0% | 31,2% |
| Luminos | 2,0% | 6,2% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 30,0% | 62,5% |
| Culori discrete | 40,0% | 25,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 24,0% | 12,5% |
| Culori clar saturate | 6,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 44,7% | 75,0% |
| Nuanțe pământii | 50,0% | 25,0% |
| Nuanțe închise | 5,3% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 36,0% | 50,0% |
| Echilibrat | 56,0% | 43,8% |
| Vibrant | 8,0% | 6,2% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 2,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 10,0% | 0,0% |
| Echilibrat | 12,0% | 6,2% |
| Contrast accentuat | 22,0% | 25,0% |
| Contrast maxim | 54,0% | 68,8% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 22,0% | 31,2% |
| Paletă de culori delicate mixate | 10,0% | 18,8% |
| Armonie echilibrată | 14,0% | 6,2% |
| Unitate cromatică puternică | 34,0% | 31,2% |
| Paletă unitară | 20,0% | 12,5% |
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Edwin Ellis, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Cifrele într-un tabel
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Over The Harbour Bar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lobster catchers flamboro h… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Penmaenmawr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishermen And Boats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Fisherfolk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With Peasant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| After Three Days Gale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Harbour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| The Approaching Storm, Whit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Conway Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi este consultat Edwin Ellis?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Cifrele într-un tabel
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 100 | 100,0% |
Câte consultări pe zi are Edwin Ellis, și în următoarele trei săptămâni?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Cifrele într-un tabel
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 0 |
Despre publicul lui Edwin Ellis
Care este lucrarea Edwin Ellis consultată cel mai des?
- The Haven Under The Hill în primul loc, cu 300 vizualizări și 19% din consultări. 10 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Edwin Ellis pe WikiOO.org?
- 1.700 vizite în ultimele douăsprezece luni: 400 la pagina artistului, 1.300 la opere.
Ce opere ale lui Edwin Ellis se potrivesc cu selecția cititorilor?
- Lucrurile descrise ca Sobru (Saturație culoare) primesc 62% din vizitele pentru 30% din catalog.