Emile Munier Statistici privind audiența și consultările

1840 – 1895

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Emile Munier de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Emile Munier: rezumat audiență

În ultimele douăsprezece luni, cea mai consultată operă a lui Emile Munier din baza de date WikiOO.org a fost On the beach: 500 vizualizări, reprezentând 8% din totalul consultărilor pentru artist. Urmează Femme nu dans la Forêt și portrait de marie louise. Pagina lui Emile Munier a fost consultată de 7.200 ori: 1.800 de ori pe profilul artistului și 5.400 de ori pe paginile lucrărilor individuale. Numărul de consultări a crescut cu 40% de la Sep 2026 la Oct 2026. Luna cu cel mai mare număr de vizualizări a fost Iul 2026, cu 4.500 vizite. Consultarea se realizează pe dispozitive de navigare (81%), telefoane mobile (18%) și tablete (1%). Cititorii consultă Eteric (Atmosferă) mai mult decât sugerează ponderea sa în catalog: 57% din vizite față de 33% din lucrări.

Cele 10 cele mai consultate opere ale lui Emile Munier

Lucrările lui Emile Munier clasificate după numărul de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni, cele mai vizualizate fiind pe prima poziție.

  1. On the beach 1 On the beach 500 vizualizări · 7,8%
  2. Femme nu dans la Forêt 2 Femme nu dans la Forêt 400 vizualizări · 6,2%
  3. portrait de marie louise 3 portrait de marie louise, 1880 300 vizualizări · 4,7%
  4. 1 les confitures 4 1 les confitures, 1891 300 vizualizări · 4,7%
  5. A Happy Family 5 A Happy Family 300 vizualizări · 4,7%
  6. Lunch on the Steps 6 Lunch on the Steps 300 vizualizări · 4,7%
  7. Childhood Friends 7 Childhood Friends 300 vizualizări · 4,7%
  8. the rescue 8 the rescue, 1894 300 vizualizări · 4,7%
  9. The Young Farmers 9 The Young Farmers 300 vizualizări · 4,7%
  10. Anges Gardiens (Guardian Angels) 10 Anges Gardiens (Guardian Angels) 300 vizualizări · 4,7%

De câte ori este consultat profilul lui Emile Munier în fiecare lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Tabel de date
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20260300
Iul 20269003.600
Aug 20262001.000
Sep 2026300200
Oct 2026400300

Cât de des sunt consultate operele lui Emile Munier?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai consultate opere ale lui Emile Munier, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Tabel de date
Lucrare de artăNoi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
A Tender Embrace00000000200000
the rescue000000000000
Jesus00000000100000
Returning from the garden000000000000
Her best friend000000000000
the favorite kitten00000000000100
Young Girl with Lamb000000000000
The letter000000000000
La Priére (Prayer)000000000000
a special moment000000000000

Ce dispozitive sunt utilizate pentru a consulta profilul lui Emile Munier?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Tabel de date
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare5.80080,6%
telefoane mobile1.30018,1%
tablete1001,4%

În ce limbi este consultat Emile Munier?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Tabel de date
LimbăViziteDistribuie
Engleză10025,0%
Franceză10025,0%
Poloneză10025,0%
Rusă10025,0%

Câte vizualizări are Emile Munier pe zi și care este nivelul estimat?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Tabel de date
ZiuaVizite
Vin 16 Oct300
Sâm 17 Oct0
Dum 18 Oct0
Lun 19 Oct0
Mar 20 Oct0
Mie 21 Oct200
Joi 22 Oct0
Vin 23 Oct0
Sâm 24 Oct0
Dum 25 Oct0
Lun 26 Oct100
Mar 27 Oct0
Mie 28 Oct0
Joi 29 Oct100
Vin 30 Oct100
Sâm 31 Oct0
Dum 1 Noi0
Lun 2 Noi0
Mar 3 Noi0
Mie 4 Noi100
Joi 5 Noi100
Vin 6 Noi (previzualizare)100
Sâm 7 Noi (previzualizare)0
Dum 8 Noi (previzualizare)0
Lun 9 Noi (previzualizare)0
Mar 10 Noi (previzualizare)0
Mie 11 Noi (previzualizare)100
Joi 12 Noi (previzualizare)0
Vin 13 Noi (previzualizare)100
Sâm 14 Noi (previzualizare)0
Dum 15 Noi (previzualizare)0
Lun 16 Noi (previzualizare)0
Mar 17 Noi (previzualizare)0
Mie 18 Noi (previzualizare)0
Joi 19 Noi (previzualizare)0
Vin 20 Noi (previzualizare)0
Sâm 21 Noi (previzualizare)0
Dum 22 Noi (previzualizare)0
Lun 23 Noi (previzualizare)0
Mar 24 Noi (previzualizare)0
Mie 25 Noi (previzualizare)0
Joi 26 Noi (previzualizare)0

Întrebări privind audiența lui Emile Munier

Care sunt cele mai consultate opere ale lui Emile Munier?

On the beach, cu 500 vizualizări (8% din totalul consultărilor pentru Emile Munier). Clasamentul de mai sus include 10 lucrări.

De câte ori este consultat Emile Munier pe WikiOO.org?

7.200 de ori în ultimele douăsprezece luni: 1.800 pe pagina artistului și 5.400 pe paginile lucrărilor.

Pe ce dispozitive este consultat Emile Munier?

Emile Munier este vizualizat de pe dispozitive de navigare (81%), telefoane mobile (18%) și tablete (1%); dispozitive de navigare reprezintă 81% din vizualizări.

Ce fel de lucrări ale lui Emile Munier preferă cititorii?

Eteric (Atmosferă): 57% din vizite, față de 33% din catalog.