Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Emilio Sánchez Perrier de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Emilio Sánchez Perrier: ce indică consultările
Cea mai consultată operă a lui Emilio Sánchez Perrier este A Riverbank in Poissy, cu 300 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 27% din totalul consultărilor. Urmat în clasament de Spanish Landscape și At the edge of the river. Pagina artistului a fost deschisă de 800 ori, iar paginile lucrărilor de 1.100 ori, în total 1.900 vizite. Între Aug 2026 și Sep 2026, numărul de vizualizări a crescut cu 600%. Iul 2026 este luna cu cele mai multe consultări: 1.000. Cititorii selectează Sobru (Saturație culoare) în 45% din vizite, unde acesta reprezintă 19% din catalog.
Emilio Sánchez Perrier: cele 9 lucrări consultate cel mai des
Fiecare înregistrare prezintă o operă a lui Emilio Sánchez Perrier și clasamentul acesteia în funcție de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni.
-
1
A Riverbank in Poissy
300 vizualizări · 27,3%
-
2
Spanish Landscape, 1881
100 vizualizări · 9,1%
-
3
At the edge of the river
100 vizualizări · 9,1%
-
4
Boating Party at Rest, San Roque
100 vizualizări · 9,1%
-
5
A quiet afternoon on the river
100 vizualizări · 9,1%
-
6
An Afternooon on the River, Seville
100 vizualizări · 9,1%
-
7
Boating along a Quiet River, Acala
100 vizualizări · 9,1%
-
8
A Orillas del rio, Alcala
100 vizualizări · 9,1%
-
9
Calm Waters at Chaponval
100 vizualizări · 9,1%
Când a fost consultat dosarul lui Emilio Sánchez Perrier?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Cifrele într-un tabel
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 100 |
| Iul 2026 | 100 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 700 | 0 |
Când sunt consultate operele lui Emilio Sánchez Perrier?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cititorii dintre operele lui Emilio Sánchez Perrier?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Cifrele într-un tabel
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 0,0% | 0,0% |
| Umbră difuză | 16,2% | 36,4% |
| Lumină moderată | 54,0% | 45,5% |
| Echilibru luminos | 29,7% | 18,2% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 18,9% | 45,5% |
| Culori discrete | 35,1% | 36,4% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 35,1% | 18,2% |
| Culori clar saturate | 10,8% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 13,5% | 36,4% |
| Echilibrat | 64,9% | 54,5% |
| Vibrant | 21,6% | 9,1% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 0,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 2,7% | 9,1% |
| Echilibrat | 8,1% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 27,0% | 36,4% |
| Contrast maxim | 62,2% | 54,5% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 5,4% | 9,1% |
| Paletă de culori delicate mixate | 13,5% | 9,1% |
| Armonie echilibrată | 13,5% | 9,1% |
| Unitate cromatică puternică | 37,8% | 54,5% |
| Paletă unitară | 29,7% | 18,2% |
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Emilio Sánchez Perrier, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Cifrele într-un tabel
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Casita al Mar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Campfire on the bank of riv… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On The River Bank | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Riverbank in Poissy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| A Orillas del rio, Alcala | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bords de L'Oise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spanish Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A River Landscape in Pontise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'Oise sur Auvers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Riverbank in Poissy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi este consultat Emilio Sánchez Perrier?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Cifrele într-un tabel
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 500 | 45,5% |
| Spaniolă | 500 | 45,5% |
| Portugheză | 100 | 9,1% |
Câte consultări pe zi are Emilio Sánchez Perrier, și în următoarele trei săptămâni?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Cifrele într-un tabel
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Mar 22 Sep | 100 |
| Mie 23 Sep | 0 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 400 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 100 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 100 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 200 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 100 |
| Dum 11 Oct | 1.100 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct (previzualizare) | 200 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 200 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 500 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 900 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 200 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 200 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 600 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 1.100 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 200 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 200 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 700 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 1.200 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
Despre publicul lui Emilio Sánchez Perrier
Care este lucrarea Emilio Sánchez Perrier consultată cel mai des?
- A Riverbank in Poissy în primul loc, cu 300 vizualizări și 27% din consultări. 9 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Emilio Sánchez Perrier pe WikiOO.org?
- 1.900 vizite în ultimele douăsprezece luni: 800 la pagina artistului, 1.100 la opere.
Ce opere ale lui Emilio Sánchez Perrier se potrivesc cu selecția cititorilor?
- Lucrurile descrise ca Sobru (Saturație culoare) primesc 45% din vizitele pentru 19% din catalog.