Fernand Léger Statistici privind audiența și consultările

1881 – 1955

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Fernand Léger de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Fernand Léger: rezumat audiență

În ultimele douăsprezece luni, cea mai consultată operă a lui Fernand Léger din baza de date WikiOO.org a fost Nude în pădure: 4.500 vizualizări, reprezentând 4% din totalul consultărilor pentru artist. Urmează Orașul și The Mechanic. Pagina lui Fernand Léger a fost consultată de 111.900 ori: 19.000 de ori pe profilul artistului și 92.900 de ori pe paginile lucrărilor individuale. Numărul de consultări a crescut cu 22% de la Aug 2026 la Sep 2026. Luna cu cel mai mare număr de vizualizări a fost Iul 2026, cu 70.300 vizite. Intrările sunt citite în Engleză (39%), Rusă (14%) și Koreană (11%). Consultarea se realizează pe dispozitive de navigare (80%), telefoane mobile (17%) și tablete (3%). Cititorii consultă Paletă de culori discordante (Armonie cromatică) mai mult decât sugerează ponderea sa în catalog: 37% din vizite față de 26% din lucrări.

Cele 10 cele mai consultate opere ale lui Fernand Léger

Lucrările lui Fernand Léger clasificate după numărul de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni, cele mai vizualizate fiind pe prima poziție.

  1. Nude în pădure 1 Nude în pădure, 1910 4.500 vizualizări · 4,4%
  2. Orașul 2 Orașul, 1919 3.700 vizualizări · 3,7%
  3. The Mechanic 3 The Mechanic, 1920 3.300 vizualizări · 3,3%
  4. Parada Mare 4 Parada Mare, 1954 3.100 vizualizări · 3,1%
  5. Cele Trei femei 5 Cele Trei femei, 1921 2.000 vizualizări · 2,0%
  6. Nuptialul 6 Nuptialul 1.800 vizualizări · 1,8%
  7. Manufacturers 7 Manufacturers, 1950 1.800 vizualizări · 1,8%
  8. Soldier with a pipe 8 Soldier with a pipe, 1916 1.600 vizualizări · 1,6%
  9. Acrobates la circur 9 Acrobates la circur 1.000 vizualizări · 1,0%
  10. The Woman in Blue 10 The Woman in Blue, 1912 800 vizualizări · 0,8%

De câte ori este consultat profilul lui Fernand Léger în fiecare lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Tabel de date
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20265004.100
Iul 20267.90062.400
Aug 20264.60012.100
Sep 20266.00014.300

Cât de des sunt consultate operele lui Fernand Léger?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai consultate opere ale lui Fernand Léger, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Tabel de date
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Orașul0000000004001.2001.900
The Mechanic0000000004001.3001.100
Cele Trei femei000000000400500900
Nude în pădure0000000001.4009001.800
Parada Mare0000000001.400300800
Nuptialul0000000008000800
Floarea care merge (La fleu…0000000003001000
Dance0000000002000100
Smokers0000000000100100
Staircase 19000000000100100100

Ce dispozitive sunt utilizate pentru a consulta profilul lui Fernand Léger?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Tabel de date
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare89.50080,0%
telefoane mobile19.10017,1%
tablete3.3002,9%

În ce limbi este consultat Fernand Léger?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Tabel de date
LimbăViziteDistribuie
Engleză2.80038,9%
Rusă1.00013,9%
Koreană80011,1%
Germană6008,3%
Japoneză3004,2%
Olandeză3004,2%
Spaniolă2002,8%
Franceză2002,8%
Sârbă2002,8%
Turcă2002,8%

Câte vizualizări are Fernand Léger pe zi și care este nivelul estimat?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Tabel de date
ZiuaVizite
Lun 21 Sep1.000
Mar 22 Sep1.400
Mie 23 Sep1.000
Joi 24 Sep800
Vin 25 Sep500
Sâm 26 Sep1.000
Dum 27 Sep1.400
Lun 28 Sep1.900
Mar 29 Sep700
Mie 30 Sep1.100
Joi 1 Oct1.000
Vin 2 Oct1.000
Sâm 3 Oct1.200
Dum 4 Oct900
Lun 5 Oct1.100
Mar 6 Oct1.300
Mie 7 Oct1.000
Joi 8 Oct1.200
Vin 9 Oct1.500
Sâm 10 Oct1.800
Dum 11 Oct1.600
Lun 12 Oct (previzualizare)1.700
Mar 13 Oct (previzualizare)1.500
Mie 14 Oct (previzualizare)1.300
Joi 15 Oct (previzualizare)1.300
Vin 16 Oct (previzualizare)1.300
Sâm 17 Oct (previzualizare)1.700
Dum 18 Oct (previzualizare)1.700
Lun 19 Oct (previzualizare)1.900
Mar 20 Oct (previzualizare)1.600
Mie 21 Oct (previzualizare)1.400
Joi 22 Oct (previzualizare)1.400
Vin 23 Oct (previzualizare)1.400
Sâm 24 Oct (previzualizare)1.900
Dum 25 Oct (previzualizare)1.800
Lun 26 Oct (previzualizare)2.000
Mar 27 Oct (previzualizare)1.700
Mie 28 Oct (previzualizare)1.500
Joi 29 Oct (previzualizare)1.500
Vin 30 Oct (previzualizare)1.500
Sâm 31 Oct (previzualizare)2.000
Dum 1 Noi (previzualizare)1.900

Întrebări privind audiența lui Fernand Léger

Care sunt cele mai consultate opere ale lui Fernand Léger?

Nude în pădure, cu 4.500 vizualizări (4% din totalul consultărilor pentru Fernand Léger). Clasamentul de mai sus include 10 lucrări.

De câte ori este consultat Fernand Léger pe WikiOO.org?

111.900 de ori în ultimele douăsprezece luni: 19.000 pe pagina artistului și 92.900 pe paginile lucrărilor.

Pe ce dispozitive este consultat Fernand Léger?

Fernand Léger este vizualizat de pe dispozitive de navigare (80%), telefoane mobile (17%) și tablete (3%); dispozitive de navigare reprezintă 80% din vizualizări.

În ce limbi este consultat Fernand Léger?

În Engleză (39%), Rusă (14%) și Koreană (11%). Engleză este prima cu 39%.

Ce fel de lucrări ale lui Fernand Léger preferă cititorii?

Paletă de culori discordante (Armonie cromatică): 37% din vizite, față de 26% din catalog.