Frans Hals Statistici vizite

1580 – 1666

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Frans Hals de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Frans Hals: statistici pe scurt

Cavalierul Zâmbind este cea mai consultată operă a lui Frans Hals: 900 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 4% din total. De asemenea, consultate frecvent: The Meagre Company (detail) și Copilul cu Flaut. Total vizualizări: 27.000 (4.800 pagini de artist, 22.200 lucrări). Creștere de 120% între Aug 2026 și Sep 2026. Vârf: Iul 2026 (20.400 vizualizări). Limbi: Chinese (21%), Spaniolă (18%) și Koreană (15%). Distribuția pe dispozitive: dispozitive de navigare (88%), telefoane mobile (11%) și tablete (1%). Preferință observată: Clasic (Atmosferă), 15% din vizitele pentru 0% din catalog.

Top 10 operele lui Frans Hals după numărul de consultări

Clasamentul numără vizualizările pentru WikiOO.org pe parcursul a douăsprezece luni, nu scorurile catalogului. Locul 1 reprezintă cea mai vizualizată operă a lui Frans Hals.

  1. Cavalierul Zâmbind 1 Cavalierul Zâmbind, 1624 900 vizualizări · 3,7%
  2. The Meagre Company (detail) 2 The Meagre Company (detail), 1633 900 vizualizări · 3,7%
  3. Copilul cu Flaut 3 Copilul cu Flaut 700 vizualizări · 2,9%
  4. Oficialii și Sergentii Gardei Civice Hadrian 4 Oficialii și Sergentii Gardei Civice Hadrian, 1633 600 vizualizări · 2,4%
  5. Banquet of the Officers of the St Hadrian Civic Guard Company 5 Banquet of the Officers of the St Hadrian Civic Guard Company, 1627 500 vizualizări · 2,0%
  6. The Lute Player, Frans Hals (copy after), c. 1623 - c. 1624 6 The Lute Player, Frans Hals (copy after), c. 1623 - c. 1624, 1624 500 vizualizări · 2,0%
  7. Banquet of the Officers of the St Adrian Civic Guard (the Calivermen) 7 Banquet of the Officers of the St Adrian Civic Guard (the Calivermen), 1627 500 vizualizări · 2,0%
  8. Portrait of a Young Man Holding a Glove 8 Portrait of a Young Man Holding a Glove, 1650 400 vizualizări · 1,6%
  9. Портрет мъж в разкопчана шапка 9 Портрет мъж в разкопчана шапка, 1660 400 vizualizări · 1,6%
  10. Malle Babbe 10 Malle Babbe, 1635 400 vizualizări · 1,6%

Care este numărul de cititori mensuali ai înregistrării Frans Hals?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Afișează datele de bază
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20264001.400
Iul 20262.20018.200
Aug 20265001.000
Sep 20261.7001.600

Care este numărul de cititori mensual ai lucrărilor lui Frans Hals?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Cum sunt distribuite cele mai consultate opere ale lui Frans Hals pe parcursul anului?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Afișează datele de bază
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Cavalierul Zâmbind0000000004000400
Marriage Portrait of Isaac…00000000030000
Paulus Verschuur0000000010010000
Paulus Verschuur000000000000
Laughing Child00000000010000
The Smoker00000000020000
Malle Babbe000000002001000100
Buffoon Playing a Lute0000000002001000
Family Group in a Landscape00000000010000
Portrait of a Seated Woman00000000020000

Frans Hals este consultat de pe telefoane sau de pe computere?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Afișează datele de bază
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare23.70087,8%
telefoane mobile3.10011,5%
tablete2000,7%

Care este distribuția cititorilor lui Frans Hals pe limbi?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Afișează datele de bază
LimbăViziteDistribuie
Chinese70020,6%
Spaniolă60017,6%
Koreană50014,7%
Italiană3008,8%
Engleză2005,9%
Franceză2005,9%
Lituaniană2005,9%
Olandeză2005,9%
Cehă1002,9%
Croată1002,9%

Care este numărul de cititori zilnic pentru Frans Hals, inclusiv prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Afișează datele de bază
ZiuaVizite
Vin 25 Sep300
Sâm 26 Sep300
Dum 27 Sep900
Lun 28 Sep200
Mar 29 Sep700
Mie 30 Sep0
Joi 1 Oct200
Vin 2 Oct300
Sâm 3 Oct200
Dum 4 Oct100
Lun 5 Oct100
Mar 6 Oct300
Mie 7 Oct200
Joi 8 Oct100
Vin 9 Oct100
Sâm 10 Oct400
Dum 11 Oct200
Lun 12 Oct100
Mar 13 Oct300
Mie 14 Oct400
Joi 15 Oct1.400
Vin 16 Oct (previzualizare)300
Sâm 17 Oct (previzualizare)400
Dum 18 Oct (previzualizare)500
Lun 19 Oct (previzualizare)200
Mar 20 Oct (previzualizare)600
Mie 21 Oct (previzualizare)300
Joi 22 Oct (previzualizare)800
Vin 23 Oct (previzualizare)300
Sâm 24 Oct (previzualizare)400
Dum 25 Oct (previzualizare)600
Lun 26 Oct (previzualizare)200
Mar 27 Oct (previzualizare)600
Mie 28 Oct (previzualizare)300
Joi 29 Oct (previzualizare)800
Vin 30 Oct (previzualizare)300
Sâm 31 Oct (previzualizare)400
Dum 1 Noi (previzualizare)600
Lun 2 Noi (previzualizare)200
Mar 3 Noi (previzualizare)600
Mie 4 Noi (previzualizare)300
Joi 5 Noi (previzualizare)800

Frans Hals: întrebări frecvente

Care este cea mai consultată operă a lui Frans Hals?

Cavalierul Zâmbind: 900 vizualizări, 4% din totalul consultărilor. Lista continuă până la locul 10.

Care este audiența lui Frans Hals?

27.000 vizite în ultimele douăsprezece luni (4.800 vizite pe pagina artistului, 22.200 vizite la opere).

Frans Hals este consultat mai mult de pe telefoane sau de pe computere?

Consultările se împart în dispozitive de navigare (88%), telefoane mobile (11%) și tablete (1%); dispozitive de navigare conduc cu 88%.

Ce limbi sunt utilizate pentru a consulta profilul lui Frans Hals?

Chinese (21%), Spaniolă (18%) și Koreană (15%); Chinese conduce cu 21%.

Cititorii preferă o anumită categorie de lucrări ale lui Frans Hals?

Da, Clasic (Atmosferă): 15% din vizitele pentru 0% din catalog.