František Kupka Statistici vizite

1871 – 1957

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui František Kupka de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

František Kupka: statistici pe scurt

Woman Picking Flowers este cea mai consultată operă a lui František Kupka: 1.500 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 7% din total. De asemenea, consultate frecvent: The Black Idol (Resistance) și Water. The Bather.. Total vizualizări: 23.400 (4.500 pagini de artist, 18.900 lucrări). Scădere de 10% între Aug 2026 și Sep 2026. Vârf: Iul 2026 (19.500 vizualizări). Distribuția pe dispozitive: dispozitive de navigare (79%), telefoane mobile (20%) și tablete (1%). Preferință observată: Liniștit (Ton emoțional), 26% din vizitele pentru 8% din catalog.

Top 10 operele lui František Kupka după numărul de consultări

Clasamentul numără vizualizările pentru WikiOO.org pe parcursul a douăsprezece luni, nu scorurile catalogului. Locul 1 reprezintă cea mai vizualizată operă a lui František Kupka.

  1. Woman Picking Flowers 1 Woman Picking Flowers, 1909 1.500 vizualizări · 6,6%
  2. The Black Idol (Resistance) 2 The Black Idol (Resistance), 1903 1.400 vizualizări · 6,2%
  3. Water. The Bather. 3 Water. The Bather., 1907 800 vizualizări · 3,5%
  4. Around a Point 4 Around a Point 600 vizualizări · 2,6%
  5. Ballad of Epona 5 Ballad of Epona, 1900 600 vizualizări · 2,6%
  6. The Cathedral 6 The Cathedral, 1913 600 vizualizări · 2,6%
  7. Ms. Kupka between vertical 7 Ms. Kupka between vertical 500 vizualizări · 2,2%
  8. Piano Keys Lake 8 Piano Keys Lake, 1905 500 vizualizări · 2,2%
  9. Planes by Colors, Large Nude 9 Planes by Colors, Large Nude, 1910 400 vizualizări · 1,8%
  10. Color drawings 10 Color drawings 400 vizualizări · 1,8%

Care este numărul de cititori mensuali ai înregistrării František Kupka?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Afișează datele de bază
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20260100
Iul 20262.30017.200
Aug 20269001.100
Sep 20261.300500

Care este numărul de cititori mensual ai lucrărilor lui František Kupka?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Cum sunt distribuite cele mai consultate opere ale lui František Kupka pe parcursul anului?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Afișează datele de bază
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
The Cathedral0000000001002000
Ms. Kupka between vertical00000000050000
Around a Point0000000001000200
Disks of Newton, Study for…00000000010000
Piano Keys Lake0000000001000100
The colored00000000010000
Twisted black lines00000000040000
Planes by Colors, Large Nude00000000020000
Color drawings00000000040000
Vertical and Diagonal Planes00000000020000

František Kupka este consultat de pe telefoane sau de pe computere?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Afișează datele de bază
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare18.50079,1%
telefoane mobile4.70020,1%
tablete2000,9%

Care este distribuția cititorilor lui František Kupka pe limbi?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Afișează datele de bază
LimbăViziteDistribuie
Koreană40026,7%
Cehă30020,0%
Germană20013,3%
Engleză20013,3%
Italiană1006,7%
Slovacă1006,7%
Ucraineană1006,7%
Chinese1006,7%

Care este numărul de cititori zilnic pentru František Kupka, inclusiv prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Afișează datele de bază
ZiuaVizite
Joi 24 Sep300
Vin 25 Sep200
Sâm 26 Sep200
Dum 27 Sep100
Lun 28 Sep200
Mar 29 Sep500
Mie 30 Sep0
Joi 1 Oct100
Vin 2 Oct200
Sâm 3 Oct400
Dum 4 Oct400
Lun 5 Oct500
Mar 6 Oct100
Mie 7 Oct800
Joi 8 Oct0
Vin 9 Oct400
Sâm 10 Oct300
Dum 11 Oct100
Lun 12 Oct700
Mar 13 Oct200
Mie 14 Oct300
Joi 15 Oct (previzualizare)100
Vin 16 Oct (previzualizare)300
Sâm 17 Oct (previzualizare)300
Dum 18 Oct (previzualizare)200
Lun 19 Oct (previzualizare)500
Mar 20 Oct (previzualizare)300
Mie 21 Oct (previzualizare)400
Joi 22 Oct (previzualizare)200
Vin 23 Oct (previzualizare)300
Sâm 24 Oct (previzualizare)400
Dum 25 Oct (previzualizare)200
Lun 26 Oct (previzualizare)600
Mar 27 Oct (previzualizare)300
Mie 28 Oct (previzualizare)400
Joi 29 Oct (previzualizare)200
Vin 30 Oct (previzualizare)300
Sâm 31 Oct (previzualizare)400
Dum 1 Noi (previzualizare)300
Lun 2 Noi (previzualizare)600
Mar 3 Noi (previzualizare)300
Mie 4 Noi (previzualizare)500

František Kupka: întrebări frecvente

Care este cea mai consultată operă a lui František Kupka?

Woman Picking Flowers: 1.500 vizualizări, 7% din totalul consultărilor. Lista continuă până la locul 10.

Care este audiența lui František Kupka?

23.400 vizite în ultimele douăsprezece luni (4.500 vizite pe pagina artistului, 18.900 vizite la opere).

František Kupka este consultat mai mult de pe telefoane sau de pe computere?

Consultările se împart în dispozitive de navigare (79%), telefoane mobile (20%) și tablete (1%); dispozitive de navigare conduc cu 79%.

Cititorii preferă o anumită categorie de lucrări ale lui František Kupka?

Da, Liniștit (Ton emoțional): 26% din vizitele pentru 8% din catalog.