Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Franz Roubaud de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Franz Roubaud: ce indică consultările
Cea mai consultată operă a lui Franz Roubaud este Passage Of Prince Argutinskiy Through The Caucasian Ridge, cu 300 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 12% din totalul consultărilor. Urmat în clasament de Cossacks și Two Cossack Men. Pagina artistului a fost deschisă de 500 ori, iar paginile lucrărilor de 2.100 ori, în total 2.600 vizite. Între Aug 2026 și Sep 2026, numărul de vizualizări a scăzut cu 100%. Iul 2026 este luna cu cele mai multe consultări: 2.000. Cititorii selectează Sobru (Saturație culoare) în 56% din vizite, unde acesta reprezintă 36% din catalog.
Franz Roubaud: cele 10 lucrări consultate cel mai des
Fiecare înregistrare prezintă o operă a lui Franz Roubaud și clasamentul acesteia în funcție de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni.
-
1
Passage Of Prince Argutinskiy Through The Caucasian Ridge
300 vizualizări · 12,0%
-
2
Cossacks
200 vizualizări · 8,0%
-
3
Two Cossack Men
200 vizualizări · 8,0%
-
4
The Siege Of Sevastopol Panorama
200 vizualizări · 8,0%
-
5
Study Of Soldiers For The Panorama The Defence Of Sevastopol
100 vizualizări · 4,0%
-
6
Boat On The Shore
100 vizualizări · 4,0%
-
7
Falconer
100 vizualizări · 4,0%
-
8
Circassians Crossing A River At Sunset
100 vizualizări · 4,0%
-
9
Cossacks In A Mountain River
100 vizualizări · 4,0%
-
10
Cosaque Sur Un Cheval Blanc
100 vizualizări · 4,0%
Când a fost consultat dosarul lui Franz Roubaud?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Cifrele într-un tabel
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 300 |
| Iul 2026 | 300 | 1.700 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Când sunt consultate operele lui Franz Roubaud?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cititorii dintre operele lui Franz Roubaud?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Cifrele într-un tabel
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 4,0% | 0,0% |
| Umbră difuză | 10,0% | 12,0% |
| Lumină moderată | 46,0% | 44,0% |
| Echilibru luminos | 36,0% | 44,0% |
| Luminos | 4,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 36,0% | 56,0% |
| Culori discrete | 34,0% | 16,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 28,0% | 28,0% |
| Culori clar saturate | 2,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 67,4% | 60,9% |
| Nuanțe pământii | 25,6% | 34,8% |
| Culori pastelate | 2,3% | 4,3% |
| Nuanțe închise | 2,3% | 0,0% |
| Monocrom | 2,3% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 32,0% | 40,0% |
| Echilibrat | 50,0% | 44,0% |
| Vibrant | 18,0% | 16,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 4,0% | 8,0% |
| Nuanțe blânde | 20,0% | 24,0% |
| Echilibrat | 18,0% | 20,0% |
| Contrast accentuat | 26,0% | 16,0% |
| Contrast maxim | 32,0% | 32,0% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 26,0% | 36,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 10,0% | 20,0% |
| Armonie echilibrată | 22,0% | 16,0% |
| Unitate cromatică puternică | 34,0% | 16,0% |
| Paletă unitară | 8,0% | 12,0% |
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Franz Roubaud, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Cifrele într-un tabel
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Playing Kokpar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cossacks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Malakhov1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Caravanserai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Battle Between Russian and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dadon Shemakha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cossacks Crossing The River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crossing The River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cossacks In A Mountain River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Hay Cart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi este consultat Franz Roubaud?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Cifrele într-un tabel
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 100 | 100,0% |
Câte consultări pe zi are Franz Roubaud, și în următoarele trei săptămâni?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Cifrele într-un tabel
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 100 |
| Mar 6 Oct | 100 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 100 |
| Dum 11 Oct | 200 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 100 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 200 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 100 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 200 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 100 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 300 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
Despre publicul lui Franz Roubaud
Care este lucrarea Franz Roubaud consultată cel mai des?
- Passage Of Prince Argutinskiy Through The Caucasian Ridge în primul loc, cu 300 vizualizări și 12% din consultări. 10 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Franz Roubaud pe WikiOO.org?
- 2.600 vizite în ultimele douăsprezece luni: 500 la pagina artistului, 2.100 la opere.
Ce opere ale lui Franz Roubaud se potrivesc cu selecția cititorilor?
- Lucrurile descrise ca Sobru (Saturație culoare) primesc 56% din vizitele pentru 36% din catalog.