Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Frederick Mackenzie de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Frederick Mackenzie: ce indică consultările
Cea mai consultată operă a lui Frederick Mackenzie este Winchester College Chapel, cu 100 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 9% din totalul consultărilor. Urmat în clasament de Examination Room Of Merchant Taylors' School și Effigy Of Aveline. Pagina artistului a fost deschisă de 200 ori, iar paginile lucrărilor de 1.000 ori, în total 1.200 vizite. Iul 2026 este luna cu cele mai multe consultări: 1.200. Cititorii selectează Sobru (Saturație culoare) în 64% din vizite, unde acesta reprezintă 52% din catalog.
Frederick Mackenzie: cele 10 lucrări consultate cel mai des
Fiecare înregistrare prezintă o operă a lui Frederick Mackenzie și clasamentul acesteia în funcție de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni.
-
1
Winchester College Chapel
100 vizualizări · 9,1%
-
2
Examination Room Of Merchant Taylors' School
100 vizualizări · 9,1%
-
3
Effigy Of Aveline
100 vizualizări · 9,1%
-
4
Interior View Of Westminster Abbey Looking Towards
100 vizualizări · 9,1%
-
5
The Radcliffe Library, Oxford
100 vizualizări · 9,1%
-
6
Interior Of Divinity School
100 vizualizări · 9,1%
-
7
Part Of The Screen Of Edward
100 vizualizări · 9,1%
-
8
Lincoln Cathedral From The North West
100 vizualizări · 9,1%
-
9
The Screen Of Edward The Confessor
100 vizualizări · 9,1%
-
10
The North Entrance
100 vizualizări · 9,1%
Când a fost consultat dosarul lui Frederick Mackenzie?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Cifrele într-un tabel
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 200 | 1.000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 0 |
Când sunt consultate operele lui Frederick Mackenzie?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cititorii dintre operele lui Frederick Mackenzie?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Cifrele într-un tabel
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 20,0% | 9,1% |
| Umbră difuză | 38,0% | 45,5% |
| Lumină moderată | 28,0% | 27,3% |
| Echilibru luminos | 12,0% | 18,2% |
| Luminos | 2,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 52,0% | 63,6% |
| Culori discrete | 36,0% | 36,4% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 12,0% | 0,0% |
| Culori clar saturate | 0,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 52,0% | 54,5% |
| Echilibrat | 48,0% | 45,5% |
| Vibrant | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 10,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 12,0% | 18,2% |
| Echilibrat | 12,0% | 18,2% |
| Contrast accentuat | 16,0% | 9,1% |
| Contrast maxim | 50,0% | 54,5% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 12,0% | 9,1% |
| Paletă de culori delicate mixate | 4,0% | 9,1% |
| Armonie echilibrată | 8,0% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 40,0% | 45,5% |
| Paletă unitară | 36,0% | 36,4% |
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Frederick Mackenzie, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Cifrele într-un tabel
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Tombs Of Queen Philippa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior Of The Old Perse S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The North Entrance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Tomb Of George Villiers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Across The Transept From Po… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| First Master's House | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior Of Christ Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Exterior Of Christ Church L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. John's College seen fro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eton college chapel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi este consultat Frederick Mackenzie?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câte consultări pe zi are Frederick Mackenzie, și în următoarele trei săptămâni?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Cifrele într-un tabel
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 0 |
Despre publicul lui Frederick Mackenzie
Care este lucrarea Frederick Mackenzie consultată cel mai des?
- Winchester College Chapel în primul loc, cu 100 vizualizări și 9% din consultări. 10 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Frederick Mackenzie pe WikiOO.org?
- 1.200 vizite în ultimele douăsprezece luni: 200 la pagina artistului, 1.000 la opere.
Ce opere ale lui Frederick Mackenzie se potrivesc cu selecția cititorilor?
- Lucrurile descrise ca Sobru (Saturație culoare) primesc 64% din vizitele pentru 52% din catalog.