Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Gene Davis de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Gene Davis: statistici pe scurt
Hot Beat este cea mai consultată operă a lui Gene Davis: 500 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 6% din total. De asemenea, consultate frecvent: 5th Anniversary, Kennedy Center și Bullet Proof, from the portfolio Series I. Total vizualizări: 8.200 (1.600 pagini de artist, 6.600 lucrări). Creștere de 200% între Sep 2026 și Oct 2026. Vârf: Iul 2026 (6.100 vizualizări). Distribuția pe dispozitive: dispozitive de navigare (85%), telefoane mobile (12%) și tablete (2%). Preferință observată: Nuanțe închise (Paletă de culori), 35% din vizitele pentru 10% din catalog.
Top 10 operele lui Gene Davis după numărul de consultări
Clasamentul numără vizualizările pentru WikiOO.org pe parcursul a douăsprezece luni, nu scorurile catalogului. Locul 1 reprezintă cea mai vizualizată operă a lui Gene Davis.
-
1
Hot Beat, 1964
500 vizualizări · 6,1%
-
2
5th Anniversary, Kennedy Center
500 vizualizări · 6,1%
-
3
Bullet Proof, from the portfolio Series I, 1969
300 vizualizări · 3,7%
-
4
Gothic Jab, 1968
300 vizualizări · 3,7%
-
5
(Series I, portfolio) John Barley Corn, 1969
200 vizualizări · 2,4%
-
6
Flower Machine, 1964
200 vizualizări · 2,4%
-
7
Shabazz
200 vizualizări · 2,4%
-
8
U.S. Olympics Editions 1976, 1976
200 vizualizări · 2,4%
-
9
Toy Box, 1976
200 vizualizări · 2,4%
-
10
Untitled (Pink Stripes Gray Box), 1976
200 vizualizări · 2,4%
Care este numărul de cititori mensuali ai înregistrării Gene Davis?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează datele de bază
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 300 |
| Iul 2026 | 500 | 5.600 |
| Aug 2026 | 100 | 500 |
| Sep 2026 | 200 | 100 |
| Oct 2026 | 800 | 100 |
Care este numărul de cititori mensual ai lucrărilor lui Gene Davis?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce categorii de lucrări ale lui Gene Davis sunt selectate de către cititori?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează datele de bază
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 2,0% | 6,1% |
| Umbră difuză | 6,0% | 12,2% |
| Lumină moderată | 24,0% | 41,5% |
| Echilibru luminos | 22,0% | 7,3% |
| Luminos | 46,0% | 32,9% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 50,0% | 36,6% |
| Culori discrete | 18,0% | 15,8% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 12,0% | 12,2% |
| Culori clar saturate | 18,0% | 26,8% |
| Culoare intensă | 2,0% | 8,5% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 33,3% | 29,0% |
| Nuanțe închise | 9,5% | 34,8% |
| Monocrom | 30,9% | 14,5% |
| Nuanțe pământii | 14,3% | 13,0% |
| Culori pastelate | 7,1% | 8,7% |
| Natură | 2,4% | 0,0% |
| Călduroase | 2,4% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 34,0% | 23,2% |
| Echilibrat | 42,0% | 39,0% |
| Vibrant | 24,0% | 37,8% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 42,0% | 31,7% |
| Nuanțe blânde | 16,0% | 18,3% |
| Echilibrat | 4,0% | 9,8% |
| Contrast accentuat | 16,0% | 11,0% |
| Contrast maxim | 22,0% | 29,3% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 32,0% | 45,1% |
| Paletă de culori delicate mixate | 10,0% | 11,0% |
| Armonie echilibrată | 8,0% | 11,0% |
| Unitate cromatică puternică | 22,0% | 20,7% |
| Paletă unitară | 28,0% | 12,2% |
Cum sunt distribuite cele mai consultate opere ale lui Gene Davis pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează datele de bază
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hot Beat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| (Series I, portfolio) Jack… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Bullet Proof, from the port… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Mardi Gras | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Under Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (The World Agrees) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Leaping Horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Microhead | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (Four Heads) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Gene Davis este consultat de pe telefoane sau de pe computere?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Afișează datele de bază
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 7.000 | 85,4% |
| telefoane mobile | 1.000 | 12,2% |
| tablete | 200 | 2,4% |
Care este distribuția cititorilor lui Gene Davis pe limbi?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează datele de bază
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Germană | 300 | 42,9% |
| Franceză | 300 | 42,9% |
| Spaniolă | 100 | 14,3% |
Care este numărul de cititori zilnic pentru Gene Davis, inclusiv prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează datele de bază
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Sâm 17 Oct | 100 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 100 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 200 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi | 100 |
| Vin 6 Noi | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 26 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 27 Noi (previzualizare) | 0 |
Gene Davis: întrebări frecvente
Care este cea mai consultată operă a lui Gene Davis?
- Hot Beat: 500 vizualizări, 6% din totalul consultărilor. Lista continuă până la locul 10.
Care este audiența lui Gene Davis?
- 8.200 vizite în ultimele douăsprezece luni (1.600 vizite pe pagina artistului, 6.600 vizite la opere).
Gene Davis este consultat mai mult de pe telefoane sau de pe computere?
- Consultările se împart în dispozitive de navigare (85%), telefoane mobile (12%) și tablete (2%); dispozitive de navigare conduc cu 85%.
Cititorii preferă o anumită categorie de lucrări ale lui Gene Davis?
- Da, Nuanțe închise (Paletă de culori): 35% din vizitele pentru 10% din catalog.