Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Georg Pauli de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Georg Pauli: statistici pe scurt
Mens sana in corpore sano este cea mai consultată operă a lui Georg Pauli: 300 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 21% din total. De asemenea, consultate frecvent: Evening Reading și Naked Men at Sea. Total vizualizări: 2.100 (900 pagini de artist, 1.200 lucrări). Vârf: Iul 2026 (1.600 vizualizări). Preferință observată: Paletă de culori discordante (Armonie cromatică), 43% din vizitele pentru 14% din catalog.
Top 9 operele lui Georg Pauli după numărul de consultări
Clasamentul numără vizualizările pentru WikiOO.org pe parcursul a douăsprezece luni, nu scorurile catalogului. Locul 1 reprezintă cea mai vizualizată operă a lui Georg Pauli.
-
1
Mens sana in corpore sano, 1912
300 vizualizări · 21,4%
-
2
Evening Reading, 1884
300 vizualizări · 21,4%
-
3
Naked Men at Sea
200 vizualizări · 14,3%
-
4
Göran in the green grass, 1897
100 vizualizări · 7,1%
-
5
Garden with a woman
100 vizualizări · 7,1%
-
6
French Landscape
100 vizualizări · 7,1%
-
7
Girl in a Gondola
100 vizualizări · 7,1%
-
8
Model on the cliff
100 vizualizări · 7,1%
-
9
French Confirmation
100 vizualizări · 7,1%
Care este numărul de cititori mensuali ai înregistrării Georg Pauli?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează datele de bază
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 700 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 300 |
Care este numărul de cititori mensual ai lucrărilor lui Georg Pauli?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce categorii de lucrări ale lui Georg Pauli sunt selectate de către cititori?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează datele de bază
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 17,2% | 28,6% |
| Umbră difuză | 17,2% | 0,0% |
| Lumină moderată | 58,6% | 64,3% |
| Echilibru luminos | 6,9% | 7,1% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 27,6% | 7,1% |
| Culori discrete | 41,4% | 64,3% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 27,6% | 21,4% |
| Culori clar saturate | 3,5% | 7,1% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 72,2% | 72,7% |
| Culori neutre | 22,2% | 27,3% |
| Monocrom | 5,6% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 34,5% | 28,6% |
| Echilibrat | 58,6% | 57,1% |
| Vibrant | 6,9% | 14,3% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 24,1% | 21,4% |
| Nuanțe blânde | 24,1% | 21,4% |
| Echilibrat | 3,5% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 24,1% | 42,9% |
| Contrast maxim | 24,1% | 14,3% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 13,8% | 42,9% |
| Paletă de culori delicate mixate | 10,3% | 14,3% |
| Armonie echilibrată | 10,3% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 48,3% | 35,7% |
| Paletă unitară | 17,2% | 7,1% |
Cum sunt distribuite cele mai consultate opere ale lui Georg Pauli pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează datele de bază
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mens sana in corpore sano | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| The Lace-Maker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At the Bedside | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lady in a Landau. Motif fro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Youths Bathing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ruins of Bohus Fortress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Garden in Grez | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Proposed Decoration for the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Reading | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Hanna in a Blue Dress (also… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Care este distribuția cititorilor lui Georg Pauli pe limbi?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează datele de bază
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 100 | 100,0% |
Care este numărul de cititori zilnic pentru Georg Pauli, inclusiv prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează datele de bază
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 100 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
Georg Pauli: întrebări frecvente
Care este cea mai consultată operă a lui Georg Pauli?
- Mens sana in corpore sano: 300 vizualizări, 21% din totalul consultărilor. Lista continuă până la locul 9.
Care este audiența lui Georg Pauli?
- 2.100 vizite în ultimele douăsprezece luni (900 vizite pe pagina artistului, 1.200 vizite la opere).
Cititorii preferă o anumită categorie de lucrări ale lui Georg Pauli?
- Da, Paletă de culori discordante (Armonie cromatică): 43% din vizitele pentru 14% din catalog.