Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui George Harvey de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
George Harvey: ce indică consultările
Cea mai consultată operă a lui George Harvey este Rev. thomas guthrie,, cu 300 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 9% din totalul consultărilor. Urmat în clasament de Study for the Painting 'The Battle of Drumclog' și Far From Home. Pagina artistului a fost deschisă de 600 ori, iar paginile lucrărilor de 2.800 ori, în total 3.400 vizite. Între Aug 2026 și Sep 2026, numărul de vizualizări a scăzut cu 100%. Iul 2026 este luna cu cele mai multe consultări: 3.100. Cititorii consultă înregistrările pe dispozitive de navigare (85%) și telefoane mobile (15%). Cititorii selectează Contrast accentuat (Contrast) în 36% din vizite, unde acesta reprezintă 18% din catalog.
George Harvey: cele 10 lucrări consultate cel mai des
Fiecare înregistrare prezintă o operă a lui George Harvey și clasamentul acesteia în funcție de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni.
-
1
Rev. thomas guthrie,
300 vizualizări · 9,1%
-
2
Study for the Painting 'The Battle of Drumclog'
300 vizualizări · 9,1%
-
3
Far From Home
200 vizualizări · 6,1%
-
4
Family At The Law Court
200 vizualizări · 6,1%
-
5
His Own Catch Of Trout
200 vizualizări · 6,1%
-
6
The Covenanter's Baptism
100 vizualizări · 3,0%
-
7
Self-Portrait, 1830
100 vizualizări · 3,0%
-
8
A Boy And A Girl With A Collie Dog Standing By A Stream (study For 'the Covenanters' Baptism')
100 vizualizări · 3,0%
-
9
The Wee Deil
100 vizualizări · 3,0%
-
10
Two Children
100 vizualizări · 3,0%
Când a fost consultat dosarul lui George Harvey?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Cifrele într-un tabel
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 100 |
| Iul 2026 | 600 | 2.500 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Când sunt consultate operele lui George Harvey?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cititorii dintre operele lui George Harvey?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Cifrele într-un tabel
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 20,0% | 30,3% |
| Umbră difuză | 26,0% | 30,3% |
| Lumină moderată | 36,0% | 24,2% |
| Echilibru luminos | 10,0% | 12,1% |
| Luminos | 8,0% | 3,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 30,0% | 24,2% |
| Culori discrete | 46,0% | 45,5% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 12,0% | 15,2% |
| Culori clar saturate | 12,0% | 15,2% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 59,1% | 53,8% |
| Culori neutre | 29,5% | 26,9% |
| Nuanțe închise | 11,4% | 19,2% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 38,0% | 36,4% |
| Echilibrat | 48,0% | 54,5% |
| Vibrant | 14,0% | 9,1% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 24,0% | 18,2% |
| Nuanțe blânde | 14,0% | 12,1% |
| Echilibrat | 14,0% | 12,1% |
| Contrast accentuat | 18,0% | 36,4% |
| Contrast maxim | 30,0% | 21,2% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 2,0% | 3,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 8,0% | 6,1% |
| Armonie echilibrată | 4,0% | 3,0% |
| Unitate cromatică puternică | 48,0% | 36,4% |
| Paletă unitară | 38,0% | 51,5% |
Care sunt cele mai consultate opere ale lui George Harvey, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Cifrele într-un tabel
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Covenanter's Baptism | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of A Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Extracting Stings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Baptism On The Hill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aged Spinner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Young Man In A Riding Cloak | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Catechising In A Scottish S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of A Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lost Child Restored | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Covenanters' Preaching | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Care este distribuția vizualizărilor pentru George Harvey pe dispozitive?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Cifrele într-un tabel
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 2.900 | 85,3% |
| telefoane mobile | 500 | 14,7% |
În ce limbi este consultat George Harvey?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câte consultări pe zi are George Harvey, și în următoarele trei săptămâni?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Cifrele într-un tabel
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Lun 21 Sep | 0 |
| Mar 22 Sep | 0 |
| Mie 23 Sep | 0 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 13 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
Despre publicul lui George Harvey
Care este lucrarea George Harvey consultată cel mai des?
- Rev. thomas guthrie, în primul loc, cu 300 vizualizări și 9% din consultări. 10 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui George Harvey pe WikiOO.org?
- 3.400 vizite în ultimele douăsprezece luni: 600 la pagina artistului, 2.800 la opere.
Ce dispozitive folosesc cititorii lui George Harvey?
- Aceștia folosesc dispozitive de navigare (85%) și telefoane mobile (15%); dispozitive de navigare reprezintă 85% din consultări.
Ce opere ale lui George Harvey se potrivesc cu selecția cititorilor?
- Lucrurile descrise ca Contrast accentuat (Contrast) primesc 36% din vizitele pentru 18% din catalog.