Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui George Stanfield Walters de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
George Stanfield Walters: ce indică consultările
Cea mai consultată operă a lui George Stanfield Walters este A Barge Going Down The Thames, cu 200 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 29% din totalul consultărilor. Urmat în clasament de Shipping Off A Coast și An Extensive Landscape. Pagina artistului a fost deschisă de 1.000 ori, iar paginile lucrărilor de 500 ori, în total 1.500 vizite. Între Aug 2026 și Sep 2026, numărul de vizualizări a scăzut cu 67%. Iul 2026 este luna cu cele mai multe consultări: 1.100. Cititorii selectează Seren (Contrast) în 86% din vizite, unde acesta reprezintă 44% din catalog.
George Stanfield Walters: cele 6 lucrări consultate cel mai des
Fiecare înregistrare prezintă o operă a lui George Stanfield Walters și clasamentul acesteia în funcție de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni.
-
1
A Barge Going Down The Thames
200 vizualizări · 28,6%
-
2
Shipping Off A Coast
100 vizualizări · 14,3%
-
3
An Extensive Landscape
100 vizualizări · 14,3%
-
4
Ryde Harbour
100 vizualizări · 14,3%
-
5
Rowing Out To The Fishing Fleet
100 vizualizări · 14,3%
-
6
A Fisherman On The River Stour Off The Shotley Peninsula
100 vizualizări · 14,3%
Când a fost consultat dosarul lui George Stanfield Walters?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Cifrele într-un tabel
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 700 | 400 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Când sunt consultate operele lui George Stanfield Walters?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cititorii dintre operele lui George Stanfield Walters?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Cifrele într-un tabel
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 2,2% | 0,0% |
| Umbră difuză | 0,0% | 0,0% |
| Lumină moderată | 15,6% | 0,0% |
| Echilibru luminos | 37,8% | 28,6% |
| Luminos | 44,4% | 71,4% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 71,1% | 57,1% |
| Culori discrete | 8,9% | 14,3% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 13,3% | 14,3% |
| Culori clar saturate | 6,7% | 14,3% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 83,3% | 71,4% |
| Nuanțe pământii | 9,5% | 14,3% |
| Monocrom | 2,4% | 14,3% |
| Culori pastelate | 4,8% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 42,2% | 14,3% |
| Echilibrat | 42,2% | 57,1% |
| Vibrant | 15,6% | 28,6% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 44,4% | 85,7% |
| Nuanțe blânde | 26,7% | 0,0% |
| Echilibrat | 4,4% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 13,3% | 14,3% |
| Contrast maxim | 11,1% | 0,0% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 13,3% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 11,1% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 11,1% | 42,9% |
| Unitate cromatică puternică | 28,9% | 0,0% |
| Paletă unitară | 35,6% | 57,1% |
Care sunt cele mai consultate opere ale lui George Stanfield Walters, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Cifrele într-un tabel
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wallow Crag, Cumberland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| When The West With Evening… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening shipping | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Lock On The Upper Thames | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Welsh Coastal Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Highland Lake Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Watchful Eye | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ramsey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Caught In A Swell Off Port | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barges And Other Shipping A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi este consultat George Stanfield Walters?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Cifrele într-un tabel
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 300 | 75,0% |
| Japoneză | 100 | 25,0% |
Câte consultări pe zi are George Stanfield Walters, și în următoarele trei săptămâni?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Cifrele într-un tabel
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 100 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 100 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 100 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 100 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 100 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 100 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 100 |
Despre publicul lui George Stanfield Walters
Care este lucrarea George Stanfield Walters consultată cel mai des?
- A Barge Going Down The Thames în primul loc, cu 200 vizualizări și 29% din consultări. 6 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui George Stanfield Walters pe WikiOO.org?
- 1.500 vizite în ultimele douăsprezece luni: 1.000 la pagina artistului, 500 la opere.
Ce opere ale lui George Stanfield Walters se potrivesc cu selecția cititorilor?
- Lucrurile descrise ca Seren (Contrast) primesc 86% din vizitele pentru 44% din catalog.