Giuseppe Arcimboldo Cine consultă arhivele și care sunt lucrările

1527 – 1593

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Giuseppe Arcimboldo de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Giuseppe Arcimboldo: ce indică consultările

Cea mai consultată operă a lui Giuseppe Arcimboldo este Vertumno, cu 9.200 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 15% din totalul consultărilor. Urmat în clasament de Vara 1 și Bibliotecarul. Pagina artistului a fost deschisă de 8.700 ori, iar paginile lucrărilor de 55.500 ori, în total 64.200 vizite. Între Aug 2026 și Sep 2026, numărul de vizualizări a crescut cu 177%. Iul 2026 este luna cu cele mai multe consultări: 36.500. Limbi de consultare: Engleză (35%), Italiană (14%) și Koreană (11%). Cititorii consultă înregistrările pe dispozitive de navigare (64%), telefoane mobile (31%) și tablete (5%). Cititorii selectează Mistic (Atmosferă) în 45% din vizite, unde acesta reprezintă 10% din catalog.

Giuseppe Arcimboldo: cele 10 lucrări consultate cel mai des

Fiecare înregistrare prezintă o operă a lui Giuseppe Arcimboldo și clasamentul acesteia în funcție de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni.

  1. Vertumno 1 Vertumno, 1590 9.200 vizualizări · 15,3%
  2. Vara 1 2 Vara 1, 1563 4.000 vizualizări · 6,7%
  3. Bibliotecarul 3 Bibliotecarul, 1566 3.600 vizualizări · 6,0%
  4. Flacăra 4 Flacăra 2.800 vizualizări · 4,7%
  5. Toamna 5 Toamna, 1573 2.500 vizualizări · 4,2%
  6. Toamnă 6 Toamnă, 1572 2.200 vizualizări · 3,7%
  7. Cap cu fructe și coș 7 Cap cu fructe și coș, 1590 1.900 vizualizări · 3,2%
  8. Vara 8 Vara, 1563 1.800 vizualizări · 3,0%
  9. Viața Florală Stilizată 9 Viața Florală Stilizată, 1591 1.500 vizualizări · 2,5%
  10. Foc 10 Foc, 1566 1.400 vizualizări · 2,3%

Când a fost consultat dosarul lui Giuseppe Arcimboldo?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Cifrele într-un tabel
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20260900
Iul 20262.90033.600
Aug 20261.1006.000
Sep 20264.70015.000

Când sunt consultate operele lui Giuseppe Arcimboldo?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai consultate opere ale lui Giuseppe Arcimboldo, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Cifrele într-un tabel
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Vertumno0000000003.6002.9002.200
Vara 10000000009001.0001.700
Toamnă00000000070001.200
Bibliotecarul0000000001.4005001.000
Flacăra000000001001.1001001.100
Toamna000000002009002001.000
Primăvara000000000200100600
Winter0000000005000200
Reversibil cu fructe000000000700200300
The Four Seasons in one Head000000001001001000

Care este distribuția vizualizărilor pentru Giuseppe Arcimboldo pe dispozitive?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Cifrele într-un tabel
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare41.20064,2%
telefoane mobile19.80030,8%
tablete3.2005,0%

În ce limbi este consultat Giuseppe Arcimboldo?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Cifrele într-un tabel
LimbăViziteDistribuie
Engleză1.30035,1%
Italiană50013,5%
Koreană40010,8%
Spaniolă3008,1%
Poloneză2005,4%
Portugheză2005,4%
Arabă1002,7%
Greacă1002,7%
Georgiană1002,7%
Română1002,7%

Câte consultări pe zi are Giuseppe Arcimboldo, și în următoarele trei săptămâni?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Cifrele într-un tabel
ZiuaVizite
Joi 24 Sep1.300
Vin 25 Sep600
Sâm 26 Sep600
Dum 27 Sep900
Lun 28 Sep2.300
Mar 29 Sep1.000
Mie 30 Sep800
Joi 1 Oct1.100
Vin 2 Oct800
Sâm 3 Oct300
Dum 4 Oct800
Lun 5 Oct1.500
Mar 6 Oct1.000
Mie 7 Oct1.300
Joi 8 Oct500
Vin 9 Oct2.200
Sâm 10 Oct200
Dum 11 Oct1.100
Lun 12 Oct1.900
Mar 13 Oct700
Mie 14 Oct1.400
Joi 15 Oct (previzualizare)1.100
Vin 16 Oct (previzualizare)1.300
Sâm 17 Oct (previzualizare)400
Dum 18 Oct (previzualizare)1.000
Lun 19 Oct (previzualizare)2.100
Mar 20 Oct (previzualizare)1.000
Mie 21 Oct (previzualizare)1.300
Joi 22 Oct (previzualizare)1.100
Vin 23 Oct (previzualizare)1.400
Sâm 24 Oct (previzualizare)400
Dum 25 Oct (previzualizare)1.100
Lun 26 Oct (previzualizare)2.100
Mar 27 Oct (previzualizare)1.000
Mie 28 Oct (previzualizare)1.300
Joi 29 Oct (previzualizare)1.100
Vin 30 Oct (previzualizare)1.400
Sâm 31 Oct (previzualizare)400
Dum 1 Noi (previzualizare)1.100
Lun 2 Noi (previzualizare)2.200
Mar 3 Noi (previzualizare)1.000
Mie 4 Noi (previzualizare)1.300

Despre publicul lui Giuseppe Arcimboldo

Care este lucrarea Giuseppe Arcimboldo consultată cel mai des?

Vertumno în primul loc, cu 9.200 vizualizări și 15% din consultări. 10 lucrări sunt clasate mai sus.

Cât de mare este audiența lui Giuseppe Arcimboldo pe WikiOO.org?

64.200 vizite în ultimele douăsprezece luni: 8.700 la pagina artistului, 55.500 la opere.

Ce dispozitive folosesc cititorii lui Giuseppe Arcimboldo?

Aceștia folosesc dispozitive de navigare (64%), telefoane mobile (31%) și tablete (5%); dispozitive de navigare reprezintă 64% din consultări.

Ce limbi folosesc cititorii lui Giuseppe Arcimboldo?

Engleză (35%), Italiană (14%) și Koreană (11%); Engleză acoperă 35%.

Ce opere ale lui Giuseppe Arcimboldo se potrivesc cu selecția cititorilor?

Lucrurile descrise ca Mistic (Atmosferă) primesc 45% din vizitele pentru 10% din catalog.