Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Harold Hopps de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Harold Hopps: statistici pe scurt
Higher Bebington, Wirral este cea mai consultată operă a lui Harold Hopps: 1.200 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 22% din total. De asemenea, consultate frecvent: Wallasey, Wirral, Church Hill, 1856 și Wallasey Mill, Wirral. Total vizualizări: 5.100 (1.500 pagini de artist, 3.600 lucrări). Scădere de 29% între Sep 2026 și Oct 2026. Vârf: Iul 2026 (3.700 vizualizări). Distribuția pe dispozitive: dispozitive de navigare (69%), telefoane mobile (29%) și tablete (2%). Preferință observată: Lumină moderată (Luminanță), 63% din vizitele pentru 36% din catalog.
Top 10 operele lui Harold Hopps după numărul de consultări
Clasamentul numără vizualizările pentru WikiOO.org pe parcursul a douăsprezece luni, nu scorurile catalogului. Locul 1 reprezintă cea mai vizualizată operă a lui Harold Hopps.
-
1
Higher Bebington, Wirral, 1917
1.200 vizualizări · 22,2%
-
2
Wallasey, Wirral, Church Hill, 1856
300 vizualizări · 5,6%
-
3
Wallasey Mill, Wirral
300 vizualizări · 5,6%
-
4
Yorkshire Moors
300 vizualizări · 5,6%
-
5
Red and Yellow Noses, New Brighton, Wirral, 1902
200 vizualizări · 3,7%
-
6
Old Grammar School, Foot of the Breck, Wallasey, Wirral, 1909
200 vizualizări · 3,7%
-
7
Magazine Brow with Liscard Battery, Wallasey, Wirral, 1935
200 vizualizări · 3,7%
-
8
Bidston Hall Farm, Wirral, 1915
200 vizualizări · 3,7%
-
9
Ivy House Farm, Saughall Massie, Wirral, 1918
200 vizualizări · 3,7%
-
10
Storeton Ridge, Wirral, 1916
200 vizualizări · 3,7%
Care este numărul de cititori mensuali ai înregistrării Harold Hopps?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează datele de bază
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 800 | 2.900 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 400 | 300 |
| Oct 2026 | 200 | 300 |
Care este numărul de cititori mensual ai lucrărilor lui Harold Hopps?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce categorii de lucrări ale lui Harold Hopps sunt selectate de către cititori?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează datele de bază
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 2,0% | 0,0% |
| Umbră difuză | 2,0% | 0,0% |
| Lumină moderată | 36,0% | 63,0% |
| Echilibru luminos | 60,0% | 37,0% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 50,0% | 44,4% |
| Culori discrete | 44,0% | 44,4% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 6,0% | 11,1% |
| Culori clar saturate | 0,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 32,0% | 38,9% |
| Echilibrat | 68,0% | 61,1% |
| Vibrant | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 0,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 6,0% | 0,0% |
| Echilibrat | 4,0% | 1,8% |
| Contrast accentuat | 24,0% | 7,4% |
| Contrast maxim | 66,0% | 90,7% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 56,0% | 57,4% |
| Paletă de culori delicate mixate | 26,0% | 18,5% |
| Armonie echilibrată | 8,0% | 9,3% |
| Unitate cromatică puternică | 10,0% | 14,8% |
| Paletă unitară | 0,0% | 0,0% |
Cum sunt distribuite cele mai consultate opere ale lui Harold Hopps pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează datele de bază
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Higher Bebington, Wirral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 | 200 |
| Wallasey, Wirral, Claremoun… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Storeton Ridge, Wirral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Magazine Brow with Liscard… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Red and Yellow Noses, New B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Egremont Ferry, Wallasey, W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from the End of Bidsto… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gayton Mill, Wirral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Breck Road, Wallasey, Wirral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Irby Mill, Wirral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Harold Hopps este consultat de pe telefoane sau de pe computere?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Afișează datele de bază
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 3.500 | 68,6% |
| telefoane mobile | 1.500 | 29,4% |
| tablete | 100 | 2,0% |
Care este distribuția cititorilor lui Harold Hopps pe limbi?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează datele de bază
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 200 | 100,0% |
Care este numărul de cititori zilnic pentru Harold Hopps, inclusiv prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează datele de bază
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 500 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 900 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 700 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 400 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 800 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 400 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 900 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 500 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 0 |
Harold Hopps: întrebări frecvente
Care este cea mai consultată operă a lui Harold Hopps?
- Higher Bebington, Wirral: 1.200 vizualizări, 22% din totalul consultărilor. Lista continuă până la locul 10.
Care este audiența lui Harold Hopps?
- 5.100 vizite în ultimele douăsprezece luni (1.500 vizite pe pagina artistului, 3.600 vizite la opere).
Harold Hopps este consultat mai mult de pe telefoane sau de pe computere?
- Consultările se împart în dispozitive de navigare (69%), telefoane mobile (29%) și tablete (2%); dispozitive de navigare conduc cu 69%.
Cititorii preferă o anumită categorie de lucrări ale lui Harold Hopps?
- Da, Lumină moderată (Luminanță): 63% din vizitele pentru 36% din catalog.