Hugh Cameron Statistici vizite

1835 – 1918

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Hugh Cameron de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Hugh Cameron: statistici pe scurt

Harvest Time in Lorne este cea mai consultată operă a lui Hugh Cameron: 400 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 17% din total. De asemenea, consultate frecvent: Stirling Castle și Largo Bay. Total vizualizări: 9.800 (7.500 pagini de artist, 2.300 lucrări). Creștere de 10% între Sep 2026 și Oct 2026. Vârf: Oct 2026 (3.300 vizualizări). Distribuția pe dispozitive: dispozitive de navigare (55%), telefoane mobile (30%) și tablete (15%). Preferință observată: Lumină moderată (Luminanță), 75% din vizitele pentru 40% din catalog.

Top 10 operele lui Hugh Cameron după numărul de consultări

Clasamentul numără vizualizările pentru WikiOO.org pe parcursul a douăsprezece luni, nu scorurile catalogului. Locul 1 reprezintă cea mai vizualizată operă a lui Hugh Cameron.

  1. Harvest Time in Lorne 1 Harvest Time in Lorne, 1888 400 vizualizări · 16,7%
  2. Stirling Castle 2 Stirling Castle 300 vizualizări · 12,5%
  3. Largo Bay 3 Largo Bay, 1877 300 vizualizări · 12,5%
  4. Harvest Time near St Fillans, Perthshire 4 Harvest Time near St Fillans, Perthshire, 1877 200 vizualizări · 8,3%
  5. Evening 'Slow from the Sky the Light Declines' 5 Evening 'Slow from the Sky the Light Declines' 200 vizualizări · 8,3%
  6. Highland Loch 6 Highland Loch 200 vizualizări · 8,3%
  7. Loch Achray and Benvenue 7 Loch Achray and Benvenue, 1875 100 vizualizări · 4,2%
  8. Dunblane Cathedral 8 Dunblane Cathedral, 1892 100 vizualizări · 4,2%
  9. Stirling Castle 9 Stirling Castle 100 vizualizări · 4,2%
  10. Haymaking in the Scottish Countryside 10 Haymaking in the Scottish Countryside, 1881 100 vizualizări · 4,2%

Care este numărul de cititori mensuali ai înregistrării Hugh Cameron?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Afișează datele de bază
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 202600
Iul 20261.3001.200
Aug 20261.0000
Sep 20262.900100
Oct 20262.3001.000

Care este numărul de cititori mensual ai lucrărilor lui Hugh Cameron?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Cum sunt distribuite cele mai consultate opere ale lui Hugh Cameron pe parcursul anului?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Afișează datele de bază
Lucrare de artăNoi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
Harvest Time near St Fillan…00000000100000
A Lonely Life000000000000
Gleaners000000000000
Harvest Time in Lorne0000000020000200
The Toilet000000000000
The Light of the Fireside000000000000
The Bait Gatherers000000000000
Dunblane Cathedral00000000100000
Stirling Castle000000001000100100
Going to the Hay000000000000

Hugh Cameron este consultat de pe telefoane sau de pe computere?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Afișează datele de bază
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare5.40055,1%
telefoane mobile2.90029,6%
tablete1.50015,3%

Care este distribuția cititorilor lui Hugh Cameron pe limbi?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Afișează datele de bază
LimbăViziteDistribuie
Engleză1.00090,9%
Italiană1009,1%

Care este numărul de cititori zilnic pentru Hugh Cameron, inclusiv prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Afișează datele de bază
ZiuaVizite
Sâm 17 Oct0
Dum 18 Oct0
Lun 19 Oct0
Mar 20 Oct0
Mie 21 Oct0
Joi 22 Oct100
Vin 23 Oct0
Sâm 24 Oct0
Dum 25 Oct0
Lun 26 Oct0
Mar 27 Oct0
Mie 28 Oct0
Joi 29 Oct0
Vin 30 Oct100
Sâm 31 Oct100
Dum 1 Noi0
Lun 2 Noi100
Mar 3 Noi0
Mie 4 Noi400
Joi 5 Noi0
Vin 6 Noi0
Sâm 7 Noi (previzualizare)100
Dum 8 Noi (previzualizare)0
Lun 9 Noi (previzualizare)100
Mar 10 Noi (previzualizare)0
Mie 11 Noi (previzualizare)400
Joi 12 Noi (previzualizare)100
Vin 13 Noi (previzualizare)100
Sâm 14 Noi (previzualizare)100
Dum 15 Noi (previzualizare)0
Lun 16 Noi (previzualizare)100
Mar 17 Noi (previzualizare)0
Mie 18 Noi (previzualizare)500
Joi 19 Noi (previzualizare)100
Vin 20 Noi (previzualizare)100
Sâm 21 Noi (previzualizare)100
Dum 22 Noi (previzualizare)0
Lun 23 Noi (previzualizare)100
Mar 24 Noi (previzualizare)0
Mie 25 Noi (previzualizare)600
Joi 26 Noi (previzualizare)100
Vin 27 Noi (previzualizare)100

Hugh Cameron: întrebări frecvente

Care este cea mai consultată operă a lui Hugh Cameron?

Harvest Time in Lorne: 400 vizualizări, 17% din totalul consultărilor. Lista continuă până la locul 10.

Care este audiența lui Hugh Cameron?

9.800 vizite în ultimele douăsprezece luni (7.500 vizite pe pagina artistului, 2.300 vizite la opere).

Hugh Cameron este consultat mai mult de pe telefoane sau de pe computere?

Consultările se împart în dispozitive de navigare (55%), telefoane mobile (30%) și tablete (15%); dispozitive de navigare conduc cu 55%.

Cititorii preferă o anumită categorie de lucrări ale lui Hugh Cameron?

Da, Lumină moderată (Luminanță): 75% din vizitele pentru 40% din catalog.