Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Ignacio Pinazo Camarlench de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Ignacio Pinazo Camarlench: ce indică consultările
Cea mai consultată operă a lui Ignacio Pinazo Camarlench este Allegoriea iubirii, cu 400 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 8% din totalul consultărilor. Urmat în clasament de The lineman și Amorcillo trezindu-se. Pagina artistului a fost deschisă de 1.900 ori, iar paginile lucrărilor de 4.600 ori, în total 6.500 vizite. Între Aug 2026 și Sep 2026, numărul de vizualizări a crescut cu 25%. Iul 2026 este luna cu cele mai multe consultări: 5.500. Cititorii consultă înregistrările pe dispozitive de navigare (94%) și telefoane mobile (6%). Cititorii selectează Vibrant (Intensitatea culorii) în 38% din vizite, unde acesta reprezintă 16% din catalog.
Ignacio Pinazo Camarlench: cele 10 lucrări consultate cel mai des
Fiecare înregistrare prezintă o operă a lui Ignacio Pinazo Camarlench și clasamentul acesteia în funcție de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni.
-
1
Allegoriea iubirii, 1900
400 vizualizări · 7,5%
-
2
The lineman
400 vizualizări · 7,5%
-
3
Amorcillo trezindu-se, 1900
200 vizualizări · 3,8%
-
4
Landscape with farmhouse
200 vizualizări · 3,8%
-
5
Portrait of Carmelo Lacal
200 vizualizări · 3,8%
-
6
Carnations
200 vizualizări · 3,8%
-
7
The cross in Godella
200 vizualizări · 3,8%
-
8
The last moments of king D. Jaime I
100 vizualizări · 1,9%
-
9
Figura femenina sentada
100 vizualizări · 1,9%
-
10
Terrace 1
100 vizualizări · 1,9%
Când a fost consultat dosarul lui Ignacio Pinazo Camarlench?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Cifrele într-un tabel
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 100 |
| Iul 2026 | 1.400 | 4.100 |
| Aug 2026 | 300 | 100 |
| Sep 2026 | 200 | 300 |
Când sunt consultate operele lui Ignacio Pinazo Camarlench?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cititorii dintre operele lui Ignacio Pinazo Camarlench?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Cifrele într-un tabel
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 34,0% | 24,5% |
| Umbră difuză | 28,0% | 26,4% |
| Lumină moderată | 26,0% | 20,8% |
| Echilibru luminos | 8,0% | 24,5% |
| Luminos | 4,0% | 3,8% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 22,0% | 24,5% |
| Culori discrete | 24,0% | 9,4% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 46,0% | 47,2% |
| Culori clar saturate | 8,0% | 18,9% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 73,0% | 42,5% |
| Culori neutre | 16,2% | 36,2% |
| Nuanțe închise | 10,8% | 21,3% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 32,0% | 18,9% |
| Echilibrat | 52,0% | 43,4% |
| Vibrant | 16,0% | 37,7% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 14,0% | 13,2% |
| Nuanțe blânde | 22,0% | 17,0% |
| Echilibrat | 24,0% | 17,0% |
| Contrast accentuat | 20,0% | 30,2% |
| Contrast maxim | 20,0% | 22,6% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 14,0% | 3,8% |
| Paletă de culori delicate mixate | 22,0% | 22,6% |
| Armonie echilibrată | 22,0% | 26,4% |
| Unitate cromatică puternică | 36,0% | 37,7% |
| Paletă unitară | 6,0% | 9,4% |
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Ignacio Pinazo Camarlench, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Cifrele într-un tabel
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| In his final moments, King… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Female Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| El Cid’s Daughters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The last moments of king D.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Desnudo de frente | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Amorcillo trezindu-se | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The memory lesson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boy or ''The little painter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Care este distribuția vizualizărilor pentru Ignacio Pinazo Camarlench pe dispozitive?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Cifrele într-un tabel
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 6.100 | 93,8% |
| telefoane mobile | 400 | 6,2% |
În ce limbi este consultat Ignacio Pinazo Camarlench?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Cifrele într-un tabel
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Franceză | 100 | 100,0% |
Câte consultări pe zi are Ignacio Pinazo Camarlench, și în următoarele trei săptămâni?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Cifrele într-un tabel
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 100 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 100 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
Despre publicul lui Ignacio Pinazo Camarlench
Care este lucrarea Ignacio Pinazo Camarlench consultată cel mai des?
- Allegoriea iubirii în primul loc, cu 400 vizualizări și 8% din consultări. 10 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Ignacio Pinazo Camarlench pe WikiOO.org?
- 6.500 vizite în ultimele douăsprezece luni: 1.900 la pagina artistului, 4.600 la opere.
Ce dispozitive folosesc cititorii lui Ignacio Pinazo Camarlench?
- Aceștia folosesc dispozitive de navigare (94%) și telefoane mobile (6%); dispozitive de navigare reprezintă 94% din consultări.
Ce opere ale lui Ignacio Pinazo Camarlench se potrivesc cu selecția cititorilor?
- Lucrurile descrise ca Vibrant (Intensitatea culorii) primesc 38% din vizitele pentru 16% din catalog.