Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui James Pollard de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
James Pollard: statistici pe scurt
The London-manchester Stage Coach este cea mai consultată operă a lui James Pollard: 300 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 17% din total. De asemenea, consultate frecvent: An Omnibus Passing The 'three Compasses Inn', Clapton, London și Fly Fishing In The River Lee Near The Ferry Boat Inn. Total vizualizări: 2.000 (700 pagini de artist, 1.300 lucrări). Scădere de 67% între Sep 2026 și Oct 2026. Vârf: Iul 2026 (1.100 vizualizări). Preferință observată: Contrast accentuat (Contrast), 44% din vizitele pentru 18% din catalog.
Top 10 operele lui James Pollard după numărul de consultări
Clasamentul numără vizualizările pentru WikiOO.org pe parcursul a douăsprezece luni, nu scorurile catalogului. Locul 1 reprezintă cea mai vizualizată operă a lui James Pollard.
-
1
The London-manchester Stage Coach
300 vizualizări · 16,7%
-
2
An Omnibus Passing The 'three Compasses Inn', Clapton, London
200 vizualizări · 11,1%
-
3
Fly Fishing In The River Lee Near The Ferry Boat Inn
200 vizualizări · 11,1%
-
4
The clapton association omnibus
100 vizualizări · 5,6%
-
5
Coursers Taking The Field At Hatfield Park, Hertfordshire, The Seat Of The Marquess Of Salisbury
100 vizualizări · 5,6%
-
6
The St Albans Grand Steeplechase -
100 vizualizări · 5,6%
-
7
The Omnibus, Livery And Bait Stables At The White Swan Inn
100 vizualizări · 5,6%
-
8
The Halfway House - A Mail Coach Outside The 'greyhounds Inn'
100 vizualizări · 5,6%
-
9
Edinburgh and London Royal Mail
100 vizualizări · 5,6%
-
10
Upper Clapton Omnibus
100 vizualizări · 5,6%
Care este numărul de cititori mensuali ai înregistrării James Pollard?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează datele de bază
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 100 | 0 |
| Iul 2026 | 500 | 600 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
| Oct 2026 | 0 | 100 |
Care este numărul de cititori mensual ai lucrărilor lui James Pollard?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce categorii de lucrări ale lui James Pollard sunt selectate de către cititori?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează datele de bază
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 10,0% | 5,6% |
| Umbră difuză | 50,0% | 27,8% |
| Lumină moderată | 22,0% | 44,4% |
| Echilibru luminos | 16,0% | 22,2% |
| Luminos | 2,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 22,0% | 16,7% |
| Culori discrete | 32,0% | 44,4% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 34,0% | 27,8% |
| Culori clar saturate | 12,0% | 11,1% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 63,4% | 70,6% |
| Culori neutre | 26,8% | 29,4% |
| Nuanțe închise | 9,8% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 24,0% | 22,2% |
| Echilibrat | 62,0% | 44,4% |
| Vibrant | 14,0% | 33,3% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 6,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 26,0% | 11,1% |
| Echilibrat | 18,0% | 22,2% |
| Contrast accentuat | 18,0% | 44,4% |
| Contrast maxim | 32,0% | 22,2% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 4,0% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 14,0% | 22,2% |
| Armonie echilibrată | 10,0% | 5,6% |
| Unitate cromatică puternică | 52,0% | 61,1% |
| Paletă unitară | 20,0% | 11,1% |
Cum sunt distribuite cele mai consultate opere ale lui James Pollard pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează datele de bază
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tom Thumb with Peter Brown… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Outside the Pike and Anchor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Schooling A Pair In A Brake… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Of The Mail Coache… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Omnibus, Livery And Bai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Derby, Bloomsbury Beati… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| London to Glasgow Mail Coac… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Duke Of Wellington Insp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Halfway House - A Mail… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
Care este distribuția cititorilor lui James Pollard pe limbi?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Care este numărul de cititori zilnic pentru James Pollard, inclusiv prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează datele de bază
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 100 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 600 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 700 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 900 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 1.000 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 200 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 0 |
James Pollard: întrebări frecvente
Care este cea mai consultată operă a lui James Pollard?
- The London-manchester Stage Coach: 300 vizualizări, 17% din totalul consultărilor. Lista continuă până la locul 10.
Care este audiența lui James Pollard?
- 2.000 vizite în ultimele douăsprezece luni (700 vizite pe pagina artistului, 1.300 vizite la opere).
Cititorii preferă o anumită categorie de lucrări ale lui James Pollard?
- Da, Contrast accentuat (Contrast): 44% din vizitele pentru 18% din catalog.