Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Jan Sluyters de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Jan Sluyters: statistici pe scurt
Sawmill Het Luipaard este cea mai consultată operă a lui Jan Sluyters: 500 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 26% din total. De asemenea, consultate frecvent: Elisha and the Son of the Shunammite Woman și Landscape by Moonlight II. Total vizualizări: 2.000 (500 pagini de artist, 1.500 lucrări). Vârf: Iul 2026 (1.700 vizualizări). Preferință observată: Nuanțe pământii (Paletă de culori), 81% din vizitele pentru 52% din catalog.
Top 10 operele lui Jan Sluyters după numărul de consultări
Clasamentul numără vizualizările pentru WikiOO.org pe parcursul a douăsprezece luni, nu scorurile catalogului. Locul 1 reprezintă cea mai vizualizată operă a lui Jan Sluyters.
-
1
Sawmill Het Luipaard
500 vizualizări · 26,3%
-
2
Elisha and the Son of the Shunammite Woman, 1904
300 vizualizări · 15,8%
-
3
Landscape by Moonlight II, 1911
100 vizualizări · 5,3%
-
4
Houses in the snow print
100 vizualizări · 5,3%
-
5
Townview, Amsterdam ''Het Rokin''
100 vizualizări · 5,3%
-
6
Portrait of the 20-year-old Ina Leaves, 1932
100 vizualizări · 5,3%
-
7
Still life with standing nude
100 vizualizări · 5,3%
-
8
Still Life with Spring Flowers, 1926
100 vizualizări · 5,3%
-
9
Still life with fruit
100 vizualizări · 5,3%
-
10
Paris cityview
100 vizualizări · 5,3%
Care este numărul de cititori mensuali ai înregistrării Jan Sluyters?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează datele de bază
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 500 | 1.200 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
Care este numărul de cititori mensual ai lucrărilor lui Jan Sluyters?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce categorii de lucrări ale lui Jan Sluyters sunt selectate de către cititori?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează datele de bază
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 15,6% | 21,1% |
| Umbră difuză | 34,4% | 47,4% |
| Lumină moderată | 37,5% | 26,3% |
| Echilibru luminos | 6,2% | 5,3% |
| Luminos | 6,2% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 25,0% | 10,5% |
| Culori discrete | 40,6% | 52,6% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 18,8% | 31,6% |
| Culori clar saturate | 12,5% | 0,0% |
| Culoare intensă | 3,1% | 5,3% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 52,2% | 81,2% |
| Nuanțe închise | 21,7% | 6,2% |
| Culori neutre | 13,0% | 6,2% |
| Monocrom | 4,3% | 6,2% |
| Culori pastelate | 8,7% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 31,2% | 31,6% |
| Echilibrat | 53,1% | 63,2% |
| Vibrant | 15,6% | 5,3% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 18,8% | 5,3% |
| Nuanțe blânde | 15,6% | 31,6% |
| Echilibrat | 9,4% | 5,3% |
| Contrast accentuat | 25,0% | 15,8% |
| Contrast maxim | 31,2% | 42,1% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 25,0% | 36,8% |
| Paletă de culori delicate mixate | 21,9% | 5,3% |
| Armonie echilibrată | 28,1% | 26,3% |
| Unitate cromatică puternică | 15,6% | 26,3% |
| Paletă unitară | 9,4% | 5,3% |
Cum sunt distribuite cele mai consultate opere ale lui Jan Sluyters pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează datele de bază
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Elisha and the Son of the S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape by Moonlight II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Hat with flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life with standing nu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Houses in the Jordaan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sawmill Het Luipaard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| Recumbent female nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moon night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of an art collecto… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life with fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Care este distribuția cititorilor lui Jan Sluyters pe limbi?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează datele de bază
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Estonă | 100 | 100,0% |
Care este numărul de cititori zilnic pentru Jan Sluyters, inclusiv prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează datele de bază
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Lun 21 Sep | 0 |
| Mar 22 Sep | 0 |
| Mie 23 Sep | 0 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 100 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 100 |
| Dum 11 Oct | 100 |
| Lun 12 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mar 13 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 100 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 100 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 100 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 100 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 100 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 100 |
Jan Sluyters: întrebări frecvente
Care este cea mai consultată operă a lui Jan Sluyters?
- Sawmill Het Luipaard: 500 vizualizări, 26% din totalul consultărilor. Lista continuă până la locul 10.
Care este audiența lui Jan Sluyters?
- 2.000 vizite în ultimele douăsprezece luni (500 vizite pe pagina artistului, 1.500 vizite la opere).
Cititorii preferă o anumită categorie de lucrări ale lui Jan Sluyters?
- Da, Nuanțe pământii (Paletă de culori): 81% din vizitele pentru 52% din catalog.