Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui John Bonny de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
John Bonny: rezumat audiență
În ultimele douăsprezece luni, cea mai consultată operă a lui John Bonny din baza de date WikiOO.org a fost Landscape with a Thatched Cottage and a Lake: 400 vizualizări, reprezentând 18% din totalul consultărilor pentru artist. Urmează Montague Cottage și Duck Pond (painted under the pseudonym W. Norris). Pagina lui John Bonny a fost consultată de 1.900 ori: 300 de ori pe profilul artistului și 1.600 de ori pe paginile lucrărilor individuale. Numărul de consultări a crescut cu 200% de la Sep 2026 la Oct 2026. Luna cu cel mai mare număr de vizualizări a fost Iul 2026, cu 1.300 vizite. Cititorii consultă Paletă unitară (Armonie cromatică) mai mult decât sugerează ponderea sa în catalog: 50% din vizite față de 35% din lucrări.
Cele 10 cele mai consultate opere ale lui John Bonny
Lucrările lui John Bonny clasificate după numărul de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni, cele mai vizualizate fiind pe prima poziție.
-
1
Landscape with a Thatched Cottage and a Lake
400 vizualizări · 18,2%
-
2
Montague Cottage
300 vizualizări · 13,6%
-
3
Duck Pond (painted under the pseudonym W. Norris)
200 vizualizări · 9,1%
-
4
Ford, Pymmes Brook, near Weir Hall, Edmonton
200 vizualizări · 9,1%
-
5
Weir Hall Ford
200 vizualizări · 9,1%
-
6
Stonebridge Lock, River Lea, 1910
100 vizualizări · 4,5%
-
7
Stonebridge Lock, River Lea
100 vizualizări · 4,5%
-
8
Reapers in a Cornfield
100 vizualizări · 4,5%
-
9
All Hallows Church, Tottenham
100 vizualizări · 4,5%
-
10
View of Rectory Farm on White Hart Lane, Tottenham
100 vizualizări · 4,5%
De câte ori este consultat profilul lui John Bonny în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Tabel de date
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 200 | 1.100 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Oct 2026 | 100 | 200 |
Cât de des sunt consultate operele lui John Bonny?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de lucrări ale lui John Bonny consultă cititorii?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Tabel de date
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 0,0% | 0,0% |
| Umbră difuză | 26,9% | 27,3% |
| Lumină moderată | 61,5% | 68,2% |
| Echilibru luminos | 7,7% | 4,5% |
| Luminos | 3,9% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 38,5% | 18,2% |
| Culori discrete | 26,9% | 40,9% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 15,4% | 18,2% |
| Culori clar saturate | 19,2% | 22,7% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 62,5% | 71,4% |
| Nuanțe închise | 20,8% | 23,8% |
| Culori neutre | 16,7% | 4,8% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 38,5% | 18,2% |
| Echilibrat | 46,2% | 59,1% |
| Vibrant | 15,4% | 22,7% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 3,9% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 38,5% | 36,4% |
| Echilibrat | 15,4% | 9,1% |
| Contrast accentuat | 26,9% | 27,3% |
| Contrast maxim | 15,4% | 27,3% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 3,9% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 7,7% | 4,5% |
| Armonie echilibrată | 11,5% | 18,2% |
| Unitate cromatică puternică | 42,3% | 27,3% |
| Paletă unitară | 34,6% | 50,0% |
Care sunt cele mai consultate opere ale lui John Bonny, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Tabel de date
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| All Hallows Church, Tottenh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River House, Devonshire Hil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Weir, Pymmes Brook, Edmonton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stonebridge Lock, River Lea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Rectory Farm, White Hart La… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tottenham Mills, Ferry Lane | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bruce Grove, Tottenham | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Stonebridge Lock, River Lea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Weir Hall Ford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Weir Hall Ford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi este consultat John Bonny?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Tabel de date
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 100 | 100,0% |
Câte vizualizări are John Bonny pe zi și care este nivelul estimat?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Tabel de date
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 100 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 100 |
| Joi 22 Oct | 100 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 300 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 100 |
| Joi 5 Noi | 0 |
| Vin 6 Noi | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 200 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 100 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 100 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 200 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 100 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 100 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 200 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 100 |
| Joi 26 Noi (previzualizare) | 100 |
| Vin 27 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări privind audiența lui John Bonny
Care sunt cele mai consultate opere ale lui John Bonny?
- Landscape with a Thatched Cottage and a Lake, cu 400 vizualizări (18% din totalul consultărilor pentru John Bonny). Clasamentul de mai sus include 10 lucrări.
De câte ori este consultat John Bonny pe WikiOO.org?
- 1.900 de ori în ultimele douăsprezece luni: 300 pe pagina artistului și 1.600 pe paginile lucrărilor.
Ce fel de lucrări ale lui John Bonny preferă cititorii?
- Paletă unitară (Armonie cromatică): 50% din vizite, față de 35% din catalog.