Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui John Emms de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
John Emms: ce indică consultările
Cea mai consultată operă a lui John Emms este Dogs Watching Bathers, cu 300 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 19% din totalul consultărilor. Urmat în clasament de After A Good Day și Puck. Pagina artistului a fost deschisă de 0 ori, iar paginile lucrărilor de 1.400 ori, în total 1.400 vizite. Iul 2026 este luna cu cele mai multe consultări: 1.200. Cititorii selectează Contrast accentuat (Contrast) în 50% din vizite, unde acesta reprezintă 17% din catalog.
John Emms: cele 10 lucrări consultate cel mai des
Fiecare înregistrare prezintă o operă a lui John Emms și clasamentul acesteia în funcție de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni.
-
1
Dogs Watching Bathers
300 vizualizări · 18,8%
-
2
After A Good Day
200 vizualizări · 12,5%
-
3
Puck
200 vizualizări · 12,5%
-
4
Seaside Donkeys
200 vizualizări · 12,5%
-
5
Portrait Of A Terrier
100 vizualizări · 6,2%
-
6
Hounds In A Stable Interior
100 vizualizări · 6,2%
-
7
Greyhounds
100 vizualizări · 6,2%
-
8
Puck -
100 vizualizări · 6,2%
-
9
The Faith Of St. Bernard
100 vizualizări · 6,2%
-
10
Study Of Hounds
100 vizualizări · 6,2%
Când a fost consultat dosarul lui John Emms?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Cifrele într-un tabel
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 0 | 1.200 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 100 |
Când sunt consultate operele lui John Emms?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cititorii dintre operele lui John Emms?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Cifrele într-un tabel
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 17,1% | 6,2% |
| Umbră difuză | 43,9% | 37,5% |
| Lumină moderată | 26,8% | 25,0% |
| Echilibru luminos | 9,8% | 31,2% |
| Luminos | 2,4% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 21,9% | 12,5% |
| Culori discrete | 41,5% | 43,8% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 26,8% | 31,2% |
| Culori clar saturate | 9,8% | 12,5% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 70,6% | 50,0% |
| Culori neutre | 17,6% | 37,5% |
| Nuanțe închise | 11,8% | 12,5% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 26,8% | 6,2% |
| Echilibrat | 61,0% | 81,2% |
| Vibrant | 12,2% | 12,5% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 0,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 17,1% | 0,0% |
| Echilibrat | 2,4% | 12,5% |
| Contrast accentuat | 17,1% | 50,0% |
| Contrast maxim | 63,4% | 37,5% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 9,8% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 7,3% | 6,2% |
| Armonie echilibrată | 14,6% | 6,2% |
| Unitate cromatică puternică | 53,7% | 75,0% |
| Paletă unitară | 14,6% | 12,5% |
Care sunt cele mai consultate opere ale lui John Emms, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Cifrele într-un tabel
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Pair Of Liver And White C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Callum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fox Hounds And A Terrier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Newforest Buckhounds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hounds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Two Hounds In A Landscape - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Faith Of St. Bernard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| St Bernard Dogs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hounds by a Kennel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Foxhounds at a kennel door | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi este consultat John Emms?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câte consultări pe zi are John Emms, și în următoarele trei săptămâni?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Cifrele într-un tabel
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 100 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 100 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 100 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
Despre publicul lui John Emms
Care este lucrarea John Emms consultată cel mai des?
- Dogs Watching Bathers în primul loc, cu 300 vizualizări și 19% din consultări. 10 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui John Emms pe WikiOO.org?
- 1.400 vizite în ultimele douăsprezece luni: 0 la pagina artistului, 1.400 la opere.
Ce opere ale lui John Emms se potrivesc cu selecția cititorilor?
- Lucrurile descrise ca Contrast accentuat (Contrast) primesc 50% din vizitele pentru 17% din catalog.