Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui John Miller de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
John Miller: ce indică consultările
Cea mai consultată operă a lui John Miller este Untitled, cu 300 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 27% din totalul consultărilor. Urmat în clasament de Mount's Bay Impression și The Church between the Trees. Pagina artistului a fost deschisă de 100 ori, iar paginile lucrărilor de 1.000 ori, în total 1.100 vizite. Iul 2026 este luna cu cele mai multe consultări: 1.100. Cititorii selectează Vibrant (Intensitatea culorii) în 55% din vizite, unde acesta reprezintă 21% din catalog.
John Miller: cele 7 lucrări consultate cel mai des
Fiecare înregistrare prezintă o operă a lui John Miller și clasamentul acesteia în funcție de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni.
-
1
Untitled
300 vizualizări · 27,3%
-
2
Mount's Bay Impression, 1992
200 vizualizări · 18,2%
-
3
The Church between the Trees
200 vizualizări · 18,2%
-
4
Penwith Sandspur, Cornwall, 1994
100 vizualizări · 9,1%
-
5
Untitled
100 vizualizări · 9,1%
-
6
Landscape with a Church
100 vizualizări · 9,1%
-
7
Poplar, 1975
100 vizualizări · 9,1%
Când a fost consultat dosarul lui John Miller?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Cifrele într-un tabel
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 100 | 1.000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Când sunt consultate operele lui John Miller?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cititorii dintre operele lui John Miller?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Cifrele într-un tabel
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 14,3% | 9,1% |
| Umbră difuză | 28,6% | 45,5% |
| Lumină moderată | 35,7% | 36,4% |
| Echilibru luminos | 21,4% | 9,1% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 21,4% | 18,2% |
| Culori discrete | 21,4% | 18,2% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 14,3% | 9,1% |
| Culori clar saturate | 42,9% | 54,5% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe închise | 50,0% | 50,0% |
| Culori neutre | 30,0% | 12,5% |
| Natură | 10,0% | 25,0% |
| Nuanțe pământii | 10,0% | 12,5% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 21,4% | 18,2% |
| Echilibrat | 57,1% | 27,3% |
| Vibrant | 21,4% | 54,5% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 35,7% | 54,5% |
| Nuanțe blânde | 14,3% | 0,0% |
| Echilibrat | 0,0% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 21,4% | 27,3% |
| Contrast maxim | 28,6% | 18,2% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 21,4% | 27,3% |
| Paletă de culori delicate mixate | 7,1% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 0,0% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 35,7% | 9,1% |
| Paletă unitară | 35,7% | 63,6% |
Care sunt cele mai consultate opere ale lui John Miller, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Cifrele într-un tabel
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The SS 'America' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Church between the Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (1 of 2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (2 of 2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trenarren | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bay in Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Penwith Sandspur, Cornwall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mount's Bay Impression | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
În ce limbi este consultat John Miller?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câte consultări pe zi are John Miller, și în următoarele trei săptămâni?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Cifrele într-un tabel
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Lun 21 Sep | 0 |
| Mar 22 Sep | 0 |
| Mie 23 Sep | 0 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 13 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
Despre publicul lui John Miller
Care este lucrarea John Miller consultată cel mai des?
- Untitled în primul loc, cu 300 vizualizări și 27% din consultări. 7 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui John Miller pe WikiOO.org?
- 1.100 vizite în ultimele douăsprezece luni: 100 la pagina artistului, 1.000 la opere.
Ce opere ale lui John Miller se potrivesc cu selecția cititorilor?
- Lucrurile descrise ca Vibrant (Intensitatea culorii) primesc 55% din vizitele pentru 21% din catalog.