Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui John Stewart de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
John Stewart: ce indică consultările
Cea mai consultată operă a lui John Stewart este The Road to Warden's Farm, Finnart, cu 500 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 50% din totalul consultărilor. Urmat în clasament de Between Brodick and Corrie, Arran și Above Corrie, Arran. Pagina artistului a fost deschisă de 7.300 ori, iar paginile lucrărilor de 100 ori, în total 7.400 vizite. Între Sep 2026 și Oct 2026, numărul de vizualizări a scăzut cu 67%. Iul 2026 este luna cu cele mai multe consultări: 3.100. Cititorii consultă înregistrările pe dispozitive de navigare (66%), telefoane mobile (27%) și tablete (7%). Cititorii selectează Paletă unitară (Armonie cromatică) în 70% din vizite, unde acesta reprezintă 38% din catalog.
John Stewart: cele 6 lucrări consultate cel mai des
Fiecare înregistrare prezintă o operă a lui John Stewart și clasamentul acesteia în funcție de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni.
-
1
The Road to Warden's Farm, Finnart, 1883
500 vizualizări · 50,0%
-
2
Between Brodick and Corrie, Arran, 1885
100 vizualizări · 10,0%
-
3
Above Corrie, Arran, 1890
100 vizualizări · 10,0%
-
4
Looking down Glen Sannox, Arran, 1894
100 vizualizări · 10,0%
-
5
In a Wood in May, 1894
100 vizualizări · 10,0%
-
6
Duchal Policies, Kilmacolm, 1893
100 vizualizări · 10,0%
Când a fost consultat dosarul lui John Stewart?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Cifrele într-un tabel
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 300 | 0 |
| Iul 2026 | 3.000 | 100 |
| Aug 2026 | 1.200 | 0 |
| Sep 2026 | 2.100 | 0 |
| Oct 2026 | 700 | 0 |
Când sunt consultate operele lui John Stewart?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cititorii dintre operele lui John Stewart?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Cifrele într-un tabel
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 15,4% | 20,0% |
| Umbră difuză | 23,1% | 10,0% |
| Lumină moderată | 46,2% | 60,0% |
| Echilibru luminos | 15,4% | 10,0% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 15,4% | 0,0% |
| Culori discrete | 46,2% | 40,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 30,8% | 60,0% |
| Culori clar saturate | 7,7% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 50,0% | 80,0% |
| Culori neutre | 41,7% | 20,0% |
| Nuanțe închise | 8,3% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 15,4% | 10,0% |
| Echilibrat | 84,6% | 90,0% |
| Vibrant | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 0,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 15,4% | 10,0% |
| Echilibrat | 0,0% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 38,5% | 20,0% |
| Contrast maxim | 46,2% | 70,0% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 7,7% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 7,7% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 0,0% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 46,2% | 30,0% |
| Paletă unitară | 38,5% | 70,0% |
Care sunt cele mai consultate opere ale lui John Stewart, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Cifrele într-un tabel
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Road to Warden's Farm,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Between Brodick and Corrie,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Above Corrie, Arran | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Duchal Policies, Kilmacolm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Duchal, Kilmacolm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At St Abbs Head, Coldingham | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Above Corrie, Arran, Lookin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In a Wood in May | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Looking down Glen Sannox, A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Arran Glen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Care este distribuția vizualizărilor pentru John Stewart pe dispozitive?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Cifrele într-un tabel
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 4.900 | 66,2% |
| telefoane mobile | 2.000 | 27,0% |
| tablete | 500 | 6,8% |
În ce limbi este consultat John Stewart?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Cifrele într-un tabel
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 800 | 88,9% |
| Italiană | 100 | 11,1% |
Câte consultări pe zi are John Stewart, și în următoarele trei săptămâni?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Cifrele într-un tabel
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 100 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 200 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 100 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi | 300 |
| Vin 6 Noi | 100 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 100 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 200 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 100 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 200 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 300 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 200 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 200 |
| Joi 26 Noi (previzualizare) | 300 |
| Vin 27 Noi (previzualizare) | 200 |
Despre publicul lui John Stewart
Care este lucrarea John Stewart consultată cel mai des?
- The Road to Warden's Farm, Finnart în primul loc, cu 500 vizualizări și 50% din consultări. 6 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui John Stewart pe WikiOO.org?
- 7.400 vizite în ultimele douăsprezece luni: 7.300 la pagina artistului, 100 la opere.
Ce dispozitive folosesc cititorii lui John Stewart?
- Aceștia folosesc dispozitive de navigare (66%), telefoane mobile (27%) și tablete (7%); dispozitive de navigare reprezintă 66% din consultări.
Ce opere ale lui John Stewart se potrivesc cu selecția cititorilor?
- Lucrurile descrise ca Paletă unitară (Armonie cromatică) primesc 70% din vizitele pentru 38% din catalog.