Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Joos Vincent De Vos de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Joos Vincent De Vos: statistici pe scurt
Old Man with Top Hat este cea mai consultată operă a lui Joos Vincent De Vos: 300 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 12% din total. De asemenea, consultate frecvent: Still Life with Mackerels, Lemons and Tomatoes și Head of a Young Peasant with Pipe. Total vizualizări: 2.700 (300 pagini de artist, 2.400 lucrări). Scădere de 33% între Aug 2026 și Sep 2026. Vârf: Iul 2026 (2.100 vizualizări). Preferință observată: Nostalgic (Atmosferă), 100% din vizitele pentru 0% din catalog.
Top 10 operele lui Joos Vincent De Vos după numărul de consultări
Clasamentul numără vizualizările pentru WikiOO.org pe parcursul a douăsprezece luni, nu scorurile catalogului. Locul 1 reprezintă cea mai vizualizată operă a lui Joos Vincent De Vos.
-
1
Old Man with Top Hat, 1882
300 vizualizări · 12,0%
-
2
Still Life with Mackerels, Lemons and Tomatoes, 1886
200 vizualizări · 8,0%
-
3
Head of a Young Peasant with Pipe, 1884
200 vizualizări · 8,0%
-
4
Flying Fox, 1885
200 vizualizări · 8,0%
-
5
PEASANT WOMAN, HEAD, 1885
200 vizualizări · 8,0%
-
6
The Schoolboy (Camille Roulin), 1888
100 vizualizări · 4,0%
-
7
Self Portrait with Grey Felt Hat, 1887
100 vizualizări · 4,0%
-
8
Still Life with Open Bible, 1885
100 vizualizări · 4,0%
-
9
Head of a Peasant Woman, 1885
100 vizualizări · 4,0%
-
10
Sunny Lawn in a Public Park, 1888
100 vizualizări · 4,0%
Care este numărul de cititori mensuali ai înregistrării Joos Vincent De Vos?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează datele de bază
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 100 |
| Iul 2026 | 300 | 1.800 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Care este numărul de cititori mensual ai lucrărilor lui Joos Vincent De Vos?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce categorii de lucrări ale lui Joos Vincent De Vos sunt selectate de către cititori?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează datele de bază
| Atmosferă | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Dramatic | 50,0% | 0,0% |
| Terțoase | 50,0% | 0,0% |
| Nostalgic | 0,0% | 100,0% |
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 72,0% | 72,0% |
| Umbră difuză | 10,0% | 8,0% |
| Lumină moderată | 12,0% | 16,0% |
| Echilibru luminos | 4,0% | 0,0% |
| Luminos | 2,0% | 4,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 62,0% | 52,0% |
| Culori discrete | 18,0% | 32,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 14,0% | 16,0% |
| Culori clar saturate | 6,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 75,0% | 70,0% |
| Monocrom | 11,1% | 10,0% |
| Nuanțe închise | 5,6% | 10,0% |
| Culori neutre | 5,6% | 5,0% |
| Culori pastelate | 2,8% | 5,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 66,0% | 60,0% |
| Echilibrat | 28,0% | 40,0% |
| Vibrant | 6,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 30,0% | 8,0% |
| Nuanțe blânde | 30,0% | 56,0% |
| Echilibrat | 6,0% | 4,0% |
| Contrast accentuat | 10,0% | 16,0% |
| Contrast maxim | 24,0% | 16,0% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 20,0% | 20,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 6,0% | 4,0% |
| Armonie echilibrată | 14,0% | 12,0% |
| Unitate cromatică puternică | 50,0% | 52,0% |
| Paletă unitară | 10,0% | 12,0% |
Cum sunt distribuite cele mai consultate opere ale lui Joos Vincent De Vos pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează datele de bază
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Head of a Woman with Her Ha… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Four Peasants at a Meal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait with Straw Ha… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait with Grey Fel… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Head of a Young Peasant wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Open Bible | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of an Old Man with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of a Peasant Woman wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of a Young Peasant wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Two Peasant Women in the Pe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Care este distribuția cititorilor lui Joos Vincent De Vos pe limbi?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Care este numărul de cititori zilnic pentru Joos Vincent De Vos, inclusiv prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează datele de bază
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Vin 25 Sep | 100 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
Joos Vincent De Vos: întrebări frecvente
Care este cea mai consultată operă a lui Joos Vincent De Vos?
- Old Man with Top Hat: 300 vizualizări, 12% din totalul consultărilor. Lista continuă până la locul 10.
Care este audiența lui Joos Vincent De Vos?
- 2.700 vizite în ultimele douăsprezece luni (300 vizite pe pagina artistului, 2.400 vizite la opere).
Cititorii preferă o anumită categorie de lucrări ale lui Joos Vincent De Vos?
- Da, Nostalgic (Atmosferă): 100% din vizitele pentru 0% din catalog.