Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Justus Sustermans de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Justus Sustermans: rezumat audiență
În ultimele douăsprezece luni, cea mai consultată operă a lui Justus Sustermans din baza de date WikiOO.org a fost Portrait of Ferdinando II de' Medici Dressed in Oriental Costume: 200 vizualizări, reprezentând 20% din totalul consultărilor pentru artist. Urmează Portrait of Vittoria della Rovere and Cosimo III as a Child și Cosimo II de' Medici (1590–1621), Grand Duke of Tuscany. Pagina lui Justus Sustermans a fost consultată de 1.100 ori: 100 de ori pe profilul artistului și 1.000 de ori pe paginile lucrărilor individuale. Numărul de consultări a scăzut cu 100% de la Aug 2026 la Sep 2026. Luna cu cel mai mare număr de vizualizări a fost Iul 2026, cu 1.000 vizite. Cititorii consultă Elegant (Atmosferă) mai mult decât sugerează ponderea sa în catalog: 50% din vizite față de 10% din lucrări.
Cele 7 cele mai consultate opere ale lui Justus Sustermans
Lucrările lui Justus Sustermans clasificate după numărul de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni, cele mai vizualizate fiind pe prima poziție.
-
1
Portrait of Ferdinando II de' Medici Dressed in Oriental Costume, 1640
200 vizualizări · 20,0%
-
2
Portrait of Vittoria della Rovere and Cosimo III as a Child, 1645
200 vizualizări · 20,0%
-
3
Cosimo II de' Medici (1590–1621), Grand Duke of Tuscany, 1681
200 vizualizări · 20,0%
-
4
Portrait of Vittoria della Rovere, 1628
100 vizualizări · 10,0%
-
5
Cosimo III de' Medici, 1665
100 vizualizări · 10,0%
-
6
Portrait of a Man
100 vizualizări · 10,0%
-
7
Portrait of Vincenzo II Gonzaga
100 vizualizări · 10,0%
De câte ori este consultat profilul lui Justus Sustermans în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Tabel de date
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 0 | 1.000 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Cât de des sunt consultate operele lui Justus Sustermans?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de lucrări ale lui Justus Sustermans consultă cititorii?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Tabel de date
| Atmosferă | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Dramatic | 60,0% | 0,0% |
| Luxuos | 30,0% | 50,0% |
| Elegant | 10,0% | 50,0% |
| Ton emoțional | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Impunător | 40,0% | 50,0% |
| Sobru | 40,0% | 0,0% |
| Contemplativă | 10,0% | 50,0% |
| Dramatic | 10,0% | 0,0% |
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 86,0% | 100,0% |
| Umbră difuză | 12,0% | 0,0% |
| Lumină moderată | 2,0% | 0,0% |
| Echilibru luminos | 0,0% | 0,0% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 60,0% | 50,0% |
| Culori discrete | 28,0% | 30,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 12,0% | 20,0% |
| Culori clar saturate | 0,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 84,0% | 60,0% |
| Echilibrat | 16,0% | 40,0% |
| Vibrant | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 20,0% | 30,0% |
| Nuanțe blânde | 28,0% | 20,0% |
| Echilibrat | 18,0% | 20,0% |
| Contrast accentuat | 12,0% | 0,0% |
| Contrast maxim | 22,0% | 30,0% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 8,0% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 18,0% | 40,0% |
| Armonie echilibrată | 12,0% | 30,0% |
| Unitate cromatică puternică | 46,0% | 30,0% |
| Paletă unitară | 16,0% | 0,0% |
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Justus Sustermans, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Tabel de date
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Galileo Galilei | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Eleonore von Go… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Cosimo II de' M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Eleonore von Go… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Anna de' Medici… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Mattias de' Med… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Maria Maddalena… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grand-duke Ferdinand II of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Vincenzo II Gon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Ferdinand II of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi este consultat Justus Sustermans?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câte vizualizări are Justus Sustermans pe zi și care este nivelul estimat?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Tabel de date
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări privind audiența lui Justus Sustermans
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Justus Sustermans?
- Portrait of Ferdinando II de' Medici Dressed in Oriental Costume, cu 200 vizualizări (20% din totalul consultărilor pentru Justus Sustermans). Clasamentul de mai sus include 7 lucrări.
De câte ori este consultat Justus Sustermans pe WikiOO.org?
- 1.100 de ori în ultimele douăsprezece luni: 100 pe pagina artistului și 1.000 pe paginile lucrărilor.
Ce fel de lucrări ale lui Justus Sustermans preferă cititorii?
- Elegant (Atmosferă): 50% din vizite, față de 10% din catalog.