Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Joseph Murray Ince de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Joseph Murray Ince: ce indică consultările
Cea mai consultată operă a lui Joseph Murray Ince este Hay-on-wye And The Brecon Beacons, cu 200 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 22% din totalul consultărilor. Urmat în clasament de Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine și Kings College Cambridge. Pagina artistului a fost deschisă de 400 ori, iar paginile lucrărilor de 800 ori, în total 1.200 vizite. Iul 2026 este luna cu cele mai multe consultări: 1.000. Cititorii selectează Lumină moderată (Luminanță) în 78% din vizite, unde acesta reprezintă 48% din catalog.
Joseph Murray Ince: cele 8 lucrări consultate cel mai des
Fiecare înregistrare prezintă o operă a lui Joseph Murray Ince și clasamentul acesteia în funcție de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni.
-
1
Hay-on-wye And The Brecon Beacons
200 vizualizări · 22,2%
-
2
Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine
100 vizualizări · 11,1%
-
3
Kings College Cambridge
100 vizualizări · 11,1%
-
4
A Picnic On Richmond Hill
100 vizualizări · 11,1%
-
5
Interior Of King's College Chapel
100 vizualizări · 11,1%
-
6
Scholars And Figures Outside St. Mary Magdalen Church, Oxford
100 vizualizări · 11,1%
-
7
Swansea Castle
100 vizualizări · 11,1%
-
8
Senate House Passage
100 vizualizări · 11,1%
Când a fost consultat dosarul lui Joseph Murray Ince?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Cifrele într-un tabel
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 200 |
| Iul 2026 | 400 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Când sunt consultate operele lui Joseph Murray Ince?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cititorii dintre operele lui Joseph Murray Ince?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Cifrele într-un tabel
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 6,9% | 0,0% |
| Umbră difuză | 17,2% | 0,0% |
| Lumină moderată | 48,3% | 77,8% |
| Echilibru luminos | 24,1% | 22,2% |
| Luminos | 3,5% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 20,7% | 22,2% |
| Culori discrete | 41,4% | 55,6% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 34,5% | 22,2% |
| Culori clar saturate | 3,5% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 51,8% | 77,8% |
| Nuanțe pământii | 44,4% | 22,2% |
| Nuanțe închise | 3,7% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 20,7% | 0,0% |
| Echilibrat | 75,9% | 100,0% |
| Vibrant | 3,5% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 6,9% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 10,3% | 0,0% |
| Echilibrat | 10,3% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 24,1% | 22,2% |
| Contrast maxim | 48,3% | 77,8% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 3,5% | 11,1% |
| Paletă de culori delicate mixate | 3,5% | 11,1% |
| Armonie echilibrată | 13,8% | 11,1% |
| Unitate cromatică puternică | 41,4% | 44,4% |
| Paletă unitară | 37,9% | 22,2% |
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Joseph Murray Ince, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Cifrele într-un tabel
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kenilworth Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay And The Brecon Hills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lake Near Dolgelly On The B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Raglan Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| East Window Of King's Colle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay-on-wye And The Brecon B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Haymakers resting beside a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With Lake; Oberwe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior Of King's College… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Senate Passage, Cambrid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi este consultat Joseph Murray Ince?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câte consultări pe zi are Joseph Murray Ince, și în următoarele trei săptămâni?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Cifrele într-un tabel
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Mie 23 Sep | 0 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
Despre publicul lui Joseph Murray Ince
Care este lucrarea Joseph Murray Ince consultată cel mai des?
- Hay-on-wye And The Brecon Beacons în primul loc, cu 200 vizualizări și 22% din consultări. 8 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Joseph Murray Ince pe WikiOO.org?
- 1.200 vizite în ultimele douăsprezece luni: 400 la pagina artistului, 800 la opere.
Ce opere ale lui Joseph Murray Ince se potrivesc cu selecția cititorilor?
- Lucrurile descrise ca Lumină moderată (Luminanță) primesc 78% din vizitele pentru 48% din catalog.