Lam Qua Statistici privind audiența și consultările

1801 – 1860

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Lam Qua de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Lam Qua: rezumat audiență

În ultimele douăsprezece luni, cea mai consultată operă a lui Lam Qua din baza de date WikiOO.org a fost Portrait of Keying (Qiying): 100 vizualizări, reprezentând 12% din totalul consultărilor pentru artist. Urmează Case No.3438 și Case No.5583. Pagina lui Lam Qua a fost consultată de 1.200 ori: 500 de ori pe profilul artistului și 700 de ori pe paginile lucrărilor individuale. Numărul de consultări a scăzut cu 80% de la Aug 2026 la Sep 2026. Luna cu cel mai mare număr de vizualizări a fost Iul 2026, cu 600 vizite. Cititorii consultă Umbră difuză (Luminanță) mai mult decât sugerează ponderea sa în catalog: 75% din vizite față de 47% din lucrări.

Cele 8 cele mai consultate opere ale lui Lam Qua

Lucrările lui Lam Qua clasificate după numărul de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni, cele mai vizualizate fiind pe prima poziție.

  1. Portrait of Keying (Qiying) 1 Portrait of Keying (Qiying), 1844 100 vizualizări · 12,5%
  2. Case No.3438 2 Case No.3438, 1837 100 vizualizări · 12,5%
  3. Case No.5583 3 Case No.5583, 1838 100 vizualizări · 12,5%
  4. Case No.5119 4 Case No.5119, 1838 100 vizualizări · 12,5%
  5. Case No.4606 5 Case No.4606, 1837 100 vizualizări · 12,5%
  6. The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong 6 The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong, 1864 100 vizualizări · 12,5%
  7. Case No.2152 (after) 7 Case No.2152 (after), 1836 100 vizualizări · 12,5%
  8. Thomas McMicking (b.1812) 8 Thomas McMicking (b.1812) 100 vizualizări · 12,5%

De câte ori este consultat profilul lui Lam Qua în fiecare lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Tabel de date
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 202600
Iul 2026200400
Aug 2026300200
Sep 20260100

Cât de des sunt consultate operele lui Lam Qua?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai consultate opere ale lui Lam Qua, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Tabel de date
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Case No.3790000000000000
Case No.4605000000000000
Case No.4849000000000000
Case No.1675000000000000
Case No.343800000000000100
Mouqua000000000000
Dr. Peter Parker.000000000000
Hevlyn Benson (1805–1858)000000000000
Case No.2152 (after)00000000010000
Case No.5331000000000000

În ce limbi este consultat Lam Qua?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Câte vizualizări are Lam Qua pe zi și care este nivelul estimat?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Tabel de date
ZiuaVizite
Mie 7 Oct0
Joi 8 Oct0
Vin 9 Oct100
Sâm 10 Oct0
Dum 11 Oct0
Lun 12 Oct0
Mar 13 Oct0
Mie 14 Oct0
Joi 15 Oct0
Vin 16 Oct0
Sâm 17 Oct100
Dum 18 Oct0
Lun 19 Oct0
Mar 20 Oct100
Mie 21 Oct0
Joi 22 Oct0
Vin 23 Oct0
Sâm 24 Oct0
Dum 25 Oct0
Lun 26 Oct0
Mar 27 Oct0
Mie 28 Oct (previzualizare)0
Joi 29 Oct (previzualizare)0
Vin 30 Oct (previzualizare)0
Sâm 31 Oct (previzualizare)0
Dum 1 Noi (previzualizare)0
Lun 2 Noi (previzualizare)0
Mar 3 Noi (previzualizare)0
Mie 4 Noi (previzualizare)0
Joi 5 Noi (previzualizare)0
Vin 6 Noi (previzualizare)0
Sâm 7 Noi (previzualizare)0
Dum 8 Noi (previzualizare)0
Lun 9 Noi (previzualizare)0
Mar 10 Noi (previzualizare)0
Mie 11 Noi (previzualizare)0
Joi 12 Noi (previzualizare)0
Vin 13 Noi (previzualizare)0
Sâm 14 Noi (previzualizare)0
Dum 15 Noi (previzualizare)0
Lun 16 Noi (previzualizare)0
Mar 17 Noi (previzualizare)0

Întrebări privind audiența lui Lam Qua

Care sunt cele mai consultate opere ale lui Lam Qua?

Portrait of Keying (Qiying), cu 100 vizualizări (12% din totalul consultărilor pentru Lam Qua). Clasamentul de mai sus include 8 lucrări.

De câte ori este consultat Lam Qua pe WikiOO.org?

1.200 de ori în ultimele douăsprezece luni: 500 pe pagina artistului și 700 pe paginile lucrărilor.

Ce fel de lucrări ale lui Lam Qua preferă cititorii?

Umbră difuză (Luminanță): 75% din vizite, față de 47% din catalog.